70'
Faul
Igrači Slavije nezadovljni suđenjem Stojana Vukote. Nezadovoljstvo pokazuju i članovi uprave Slavije.
70'
Radovanović napravio prekrÅ”aj,a domaći izveli brzo prekrÅ”aj i Arnautović doveo svoj tim u vođstvo od 2:1.
60'
Igra se na sredini treba, bez prilika...
58'
Å ut na gol
Radovanovič ,Ā dobar Å”ut golman domaćih Å”alje loptuĀ  u korner
55'
Žuti karton
Babić
38'
Žuti karton
Lalović
33'
Žuti karton
Delić
32'
Gol Zorana Kokota.
23'
Penal
Penal za domaćina nakon starta Bojana Regoje.Ivan Delić pogodio.
21'
Sloga: Bodiroga, Panić, Matović, Aranutović, Ristić, Nikolić, komarčević, Mihajlović, Lekanić, Marković, Delić. Na klupi: Savić, Karaman, Macanović, Miljković, Klasanović, Labović, Vasić Trener: Dragan Mičić.
Sastav'
Slavija: Nedžibović, Cicović, Regoje, N. PuÅ”ara, Babić, Radovanović, Kokot, Popovac, Šćepanović, Lalović, A. PuÅ”ara. Na klupi: Jokićž. Žugić, Arbinja. T. Lalović, Stevanović, Jolović, Čosić. Trener: Goran Simić.
Sastav'
0 0 pre 5 godina

Očerupani Sokolovi (video)

19.08.2018 Administrator DC

Prva liga nudi zanimljive i dinamične utakmice. Takva je bila i Ā jučeraÅ”nja OFK Sloga G. Crnjelovo - FK Slavija Istočno Sarajevo 3:1. Imala je publika Å”ta da vidi u duelu dvije odlične ekipe. I vidjela je domaćuĀ zasluženu pobjedu!

Slavija, od ovog ljeta pojačana sa nekoliko dobrih i iskusnih fudbalera, predstavila se kao čvrsta i organizovana ekipa. Sloga iz dana u dan, iz sedmice u sedmicu, djeluje sve bolje i vrlo brzo ćeĀ biti ono Å”to želi biti.Ā

Dragan Mićić, Å”ef stručnog Å”taba, nakon utakmice je rekao:

' Bila je ovo jedna čvrsta i dobra utakmica. Igrali smo protiv odlične ekipe, stvorili mnogo Å”ansi i zasluženo pobijedili. Samopouzdanje ekipe je na visokom nivou i to nam daje snagu da se borimo za naÅ” cilj. Uslovi u klubu su odlični, radim sa zadovoljnim i motivisanim igračima i pravo je zadovoljstvo biti dio ovakve sportske priče. JoÅ” danas ćemo slaviti nove bodove, a već od sutra počinje priprema za novo veliko iskuÅ”enje - gostovanje u Mrkonjić gradu. '

Predsjednik Krbanjević je bio kratak i u svom stilu rekao:

' Ovo je tek početak. Raduje me da moja vizija ima budućnost i da je ova grupa ljudi sa kojom sarađujem prihvatila već od ranije utvrđen način rada. Dug put je pred nama, ali biće Sloga u Premijer ligi! '

Prvi gol postigao je Ivan Delić iz kaznenog udarca u 19. minutu. Tome je prethodio odličan prodor domaćegĀ Ā lijevog beka Stanislava Panića, inače U 19 reprezentativca Srbije. Gosti su izjednačili u 21. minutu preko Kokota, nakon prekida.

Na 2:1 poveli su domaćiĀ Ā u 63. minutu kada je Arnautović na brzinu izveo slobodan udarac i iznenadio gostujućeg golmana, ali i kompletan tim Slavije.

Nakon isključenja Karamana u 79. minutu naŔa ekipa ostala je sa igračem manje na terenu. To kao da nam je dalo motiv i snagu da uz veliko zajedniŔtvo, ne samo odbranimo svoj, nego i da postignemo joŔ jedan gol.

Konačan rezultat postavio je rezervista Miljković u 89. minutu nakon dobrog prodora i upornosti mladog Macanovića, koji je takođe u igru uÅ”ao u drugom poluvremenu.

U sljedećem kolu SlogaĀ Ā na noge ekipi Slobode iz Mrkonjić grada. Riječ je o dugogodiÅ”njem prvoligaÅ”u i sigurno je da nas očekuje jedna izuzetno teÅ”ka utakmica.

Najzanimljive detalje sa jučeraŔnje utakmice možete pogledati na linku ispod.