Preko Burgića domaći Ljubić je poveo sa 1-0
19'
Sve rješeno u Prnjavoru,Žižak ponovo strijelac
Utakmica završena
Žižak i Burgić srušili Vranjak

Fudbaleri prnjavorskog Ljubića uknjižili su na konto nova tri boda, pošto su danas u okviru 20. kola Druge lige Zapad kao domaćini savladali Vranjak 3:0.

Od prvog sudijskog zvižduka domaći su preuzeli terensku inicijativu, napadali, dok su se gosti fokusirali na kontranapad, te se u dva navrata opasno i prijetili. Igrao se 19. minut kada je Ljubić poveo, Burgića u kaznenom prostoru ruši čuvar mreže Stjepanović a arbitar Džepina pokazuje na  bijelu tačku. Siguran izvođač bio je Burgić koji dovodi Ljubić u vođstvo 1:0.

U drugih 45 minuta apsolutna dominacija domaćih, koji su kratkim pasovima nekoliko puta dolazili do odličnih prilika. Upravo su i oba pogotka, iz 54. i 60. minute kada je A. Žižak tresao mrežu, bili plod odličnih akcija danas raspoloženih Prnjavorčana, koji su na konto upisali 30. bod, dok je Vranjak ostao na 22.