Utakmica završena

Tri boda Šekovićana

31.03.2019 Administrator DC

Jako teška, ali više nego zasluđena pobjeda domaćeg tima.

Od samog starta su  krenuli ofanizvno, ali težak teren i nedostatak koncentracije u završnici su jedini razlog zašto veš u prvom poluvremenu nisu  zatresli mrežu gostiju, a šanse su propustili Miloš Šarcević, koji je nakon kornera pogodio stativu, zatim Ranislav Filipić  dva puta , kao i Branislav Filipić.

Napadali su domaći  svih 90 minuta  a gosti su se odlučili na čuvanje sopstvenog gola i u tome bili jako uspješni sve do 50. i nekog minuta, kad nakon opravdano dosuđenog jedanaesterca pogađa najiskusniji igrač Šekovića Danijel Radojčić.

I nakon postignutog gola nisu prestajali sa napadima Šekovićani , nakon kornera kapiten gostiju sklanja loptu sa gol linije nakon skoka Miloša Šarčevića,. Konačan rezultat meča postavlja Miodrag Lazić nakon sto je Branislav Popović na lijevoj strani majstorski nanizao dva igrača gostiju i centrirao loptu pravo na glavu Laziću, kome nije bilo teško da postigne pogodak.

Do kraja utakmice golman gostiju u poslednjem trenutku kupi loptu ispred Lazića i mec se završava rezultatom 2-0 za  domaći tim.

OFK Šekovići - FK Čelopek 2-0 (0-0)

Strijelci: Danijel Radojčić i Miodrag Lazić