19.01.2019 16:00
4 : 3

Ljepotica na ''Enfildu'', sedam golova i pobjeda Liverpula

19.01.2019 Đ. Malešević

Fudbaleri Liverpula savladali su Kristal Palas sa 4-3 na Enfildu u 23. kolu Premijer lige.

Prvo poluvrijeme nije bilo baš zanimljivo. Liverpul je napadao a Palas se sjajno branio. A onda šok za domaće. Kontra Palasa i Tausend pogađa za 0-1. Liverpul kreće furiozno u drugo poluvrijeme. Prvo je Mo Salah pogodio za 1-1 a par minuta kasnije Firmino pogađa za 2-1. Palas se nije predao i preko Tompkinsa dolaze do 2-2. Asistent kod tog gola bio je naš Luka Milivojević. Liverpul je ipak ponovo došao do vodstva. Speroni je očajno reagovao a Salah je drugi put pogodio. Milner je kasnije dobio crveni i ukazala se šansa za Palas. Ipak, Mane sjajno prolazi i pogađa za 4-2. Pogodak Maksa Majera na kraju samo je ublažio poraz Palasa.

Liverpul ostaje prvi a koliku će prednost imati vidjeće se nakon što Siti odigra svoj meč.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Liverpool Crystal Palace