26 : 47

Sloboda preplivala Sanu

23.09.2018 Administrator DC

Rukometni klub Sloboda Tuzla gostovao je sinoć u Sanskom Mostu gdje su odigrali svoju prvu utakmicu Prve lige FBiH, grupa Sjever, protiv Rukometnog kluba Sana 7.

Na prvo poluvrijeme naša ekipa otišla je sa rezultatom 21:13. Dobru partiju ekipa Slobode pružila je i u drugom poluvremenu osiguravši tako svoju prvu pobjedu u grupi Sjever Prve lige FBiH i to rezultatom 47:26.

Najefikasniji igrači našeg tima bili su Davor Kadić koji je postigao 11 pogodaka, zatim Kerim Torlaković 7 i Edin Cerić 6 pogodaka. U ekipi RK Sana 7 najviše pogodaka su postigli Nail Selman 8, Rifat Musić i Haris Dugonjić po četiri pogotka.

RK Sloboda Tuzla: Davor Kadić, Arnad Hamzić, Zdravko Čajić, Dino Mehić, Adi Omeragić, Eldin Hajdarević, Edin Cerić, Admir Kišić, Harun Hamzabegović, Kerim Torlaković, Enes Skopljak, Daniel Sabljić, Redžo Kahrić, Bakir Hajdarević, Benjamin Hrustić i Semir Memić.