39 : 27

Drini jesenje počasti

02.12.2018 Drago Gajić

RukometaŔi Drine su jesenji prvaci Republike Srpske. U utakmici protiv slabaŔne ekipe Prijedora slavili su sa 39:27, poluvrijeme 20:9.

Drina je počela furiozno i povela sa 5:0, a gosti su prvi gol postigli tek u petom minutu. Domaći su nastavili silovito i do kraja prvog poluvremena postigli 20, a primili svega 9 golova.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu. Drina stalno povećava vođstvo koje je najviÅ”e bilo u 35. minutu kada je rezultat bio 24:12, Å”to je i najveće vođstvo Zvorničana. Uz golmane Jankovića i Govedaricu koji su imali po osam, odnosno 12 uspjeÅ”nih odbrana istakli su se Stefan Mijatović koji je postigao 9, te Petrović i Marković po 7 golova. Ostale golove postigli su: Todorović 6, Spasojević i Ćosić po 3, Vukojičić 2, a po jednom su se u strijelce upisali Popović i Maletić.