Pogotkom Vasiljevića Drina je povela sa 0:1.
49.minut'
Sloboda M. Grad – Drina Zvornik Glavni sudija: Velimir Drinić ( Modriča). Pomoćnici: Davor Maksimović ( Doboj), Milan Todorović (Doboj). Četvrti sudija. Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Posmatrač suđenja: Veljko Salamić (Prijedor). Delegat: Mlađan Vidačković (Banjaluka).
Vuković, Ljutić, Lazendić, Bašović, Savanović, Šamara, Crnomarković, Gračanin, Vidović, Ljutić, Sladojević. Na klupi:Zeljković, Peno, Dučić, Jović, Srndović, Vučković, Malinović. Trener: Željko Vranješ.
Bogićević, Vasiljević, Grahovac, Bajić, Stjepanović, Mitrović, Marković, Stupar, Jokić, Vasić, Jevtić. Na klupi:Lukić, S. Milošević, Milivojević, Đulabić,Alić, D, Milošević,Spasojević.
Nakon prvih 45 minuta nema golova. igra se na stadionu Željezničara u Banjaluci,a prvo poluverem obeležila je teža povreda kapitena Slobode Bojana Sladojevića. On je prevežen u KBC Paprikovac.
Ekipa iz Zvornika dolazi do drugog gola. Pogodio je Jokić.
Spajoveć je strelac trećeg gola za Drinu.
Domaćin je preko Savanovića smanjio na 1:3
Drina lider Lige za opstanak

Na čelu kolone: Drina (arhiva)

Fudbaleri Drine ostvarili su veoma bitnu pobjedu na gostovanju protiv Slobode iz Mrkonjić Grada u Ligi za opstanak u Prvoj ligi Republike Srpske. Ekipa iz Zvornika je slavila rezultatom 3:1 i nalazi se na doborom putu da zadrži prvoligaški status.

U prvom dijelu susreta nije bilo pogodaka, da bi već na početku drugog poluvremena Nikola Vasiljević doveo Drinu u vođstvo.

Drugi pogodak za Zvorničane postigao je Miloš Jokić, a sve dileme oko pitanja pobjednika riješio je Stefan Spasojević trećim pogotkom u mreži Slobode.

Počasni pogodak za domaći tim postigao je Mihajlo Savanović.

Nakon 24. kola Drina ima 28 bodova i već narednog vikenda na svom terenu dočekuje Slaviju u duelu bivših premijerligaša.