Het trik Šuke
Utakmica završena
Pobjeda gostiju
Šuka isključio Drinu He

Višegrađani su definitivno u krizi rezultata , izabranici Jadranka Janjić su zabeležili četvrti vezani poraz i čvrsto su zakovani za dno tabele.

Sa druge strane ekipa Glasinca 2011 je ušla u dobru  seriju u Višegradu su vezali treću pobedu i napravili prodor prema gornjem delu tabele. Ponovo najveće zasluge u komšijskom derbiju za visoku i ubedljivu pobedu Sokočana pripadaju Neđu Šuki koji je u tri poslednja susreta  postigao tri het- trika i potvrdio da je jedan od najboljih napadača na  prostorima Republike Srpske.

Već nakon 25. minuta igre Sokočani su dali do znanja da su stigli u Višegrad sa namerom da odnesu kompletan plen. Šuka je otvorio goleadu u 22. minutu a tri minuta kasnije svoj prvoligaški prvenac je postigao Krsmanović za osjetnu prednost od 0:2  Glasinca 2011 sa kojom se otišlo na odmor. Početkom drugog poluvremena tračak n Višegrađanima je dao Boško Radović koji je u u 57.minutu smanjio prednost gostiju.

Ipak u nastavku susreta na scenu stupa Neđo Šuka koji lepim pogotcima u 70. i 83 .minutu donosi ubedljivu pobedu svom timu.

DRINA HE-GLASINAC 2011 1:4 (0:2)

Gradski stadion.Gledalaca:50.Sudija:Slavoljub Gogić(I. Sarajevo ) .Strelci:B Radović u57.minutu (Drina HE) Šuka u 22. 70. i 83. iz penala i Krsmanović u 25.minutu (Glasinac 2011) Žuti kartoni: Sekulić, R. Radović , Mitrašinović (Drina HE) M. Pejanović (Glasinac 2011)

DRINA HE: Andrić , Sekulić , R. Radović , Stanojčić , Milović , Marković , Baranac (od 84,Vuković) B. Radović , Mitrašinović , Spajić  (od70.Knežević

Lozo .

GLASINAC 2011: Mi. Pejanović , Ninković ,M. Pejanović , Pr. Pajević , Deurić (od 84.Dupljanin), N. Lukić , B. Lukić , Ma.Vujačić ,Krsmanović  (od55.MaVujačić ) Šuka , A. Pejanović .

Igrač utakmice:Neđo Šuka(Glasinac 2011)