Mladost
Donja Slatina
|
|
Karanovac
Karanovac
|
19.05.2019 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Karanovac | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
19.05.2019 17:00 | Sloga(D) | 0 : 0 | Jedinstvo |
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Velež
Nevesinje
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo(Br) | 0 : 1 | Velež | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Drina HE
Višegrad
|
19.05.2019 17:00 | Glasinac 2011 | 3 : 0 | Drina HE | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Guber
Srebrenica
|
19.05.2019 17:00 | Stakorina | 3 : 0 | Guber |
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
19.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Borac | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
19.05.2019 17:00 | BSK | 1 : 3 | Lijevče | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Gorica
Šipovo
|
19.05.2019 11:00 | FSA | 3 : 0 | Gorica | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
19.05.2019 17:00 | Čelinac | 2 : 1 | Naprijed | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Partizan
Kostajnica
|
19.05.2019 17:00 | OFK Brdo | 0 : 2 | Partizan |
Sloga
Jakeš
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
19.05.2019 17:00 | Sloga | 5 : 1 | Mineral | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Vučijak
Majevac
|
19.05.2019 17:00 | Željezničar | 3 : 0 | Vučijak | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Hajduk
Batkuša
|
19.05.2019 17:00 | Trebava | 2 : 2 | Hajduk | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
19.05.2019 17:00 | Skugrić | 4 : 3 | Naša krila | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
19.05.2019 17:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | OFK Pridjel | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
19.05.2019 17:00 | Rudanka | 1 : 4 | Sloga |
Jedinstvo
Roćević
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Birač
Derventa
|
19.05.2019 17:00 | Rudar 1925 | 1 : 3 | Birač | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Omladinac
Potočari
|
19.05.2019 17:00 | BSK Ledinci | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Čelopek
Čelopek
|
19.05.2019 17:00 | Podrinje | 2 : 4 | Čelopek | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
19.05.2019 17:00 | Majevica | 2 : 3 | OFK Šekovići | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Milići
Milići
|
19.05.2019 17:00 | Vlasenica | 2 : 3 | Milići | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
19.05.2019 17:00 | OFK Trnovica | 5 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
19.05.2019 17:00 | Mladost | 0 : 2 | Partizan |
Svodna
Svodna
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
19.05.2019 17:00 | Svodna | 3 : 0 | Gomjenica |
Tamaris
Mrčevci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
19.05.2019 17:30 | Tamaris | 2 : 3 | Sloga DIPO | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
19.05.2019 17:30 | Kozara | 3 : 1 | Torpedo | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
19.05.2019 17:30 | Sloboda | 1 : 2 | Kalemi | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
19.05.2019 17:30 | Biseri | 0 : 4 | 13 Skojevki | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
19.05.2019 17:30 | Župa | 5 : 4 | Potkozarje |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
19.05.2019 17:00 | Vrbas | 2 : 1 | Mladost Farmaprom | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
19.05.2019 17:00 | Polet Krajišnik | 5 : 2 | Omladinac | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Džaja
Banja Luka
|
19.05.2019 17:00 | Sloga Nektar | 3 : 0 | Džaja | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
19.05.2019 17:00 | Šnjegotina | 3 : 0 | Budućnost |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
19.05.2019 17:00 | Sloga 73 | 5 : 4 | Bratstvo | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Trebavac
Vranjak
|
19.05.2019 17:00 | Pelagićevo | 0 : 3 | Trebavac | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Rudar
Stanari
|
19.05.2019 17:00 | Borac(K) | 1 : 4 | Rudar | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
19.05.2019 17:00 | Ukrina | 2 : 0 | Kladari Gornji | ||||||
Borac(O)
Osinja
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
19.05.2019 17:00 | Borac(O) | 2 : 1 | Borac(BL) | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
19.05.2019 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
19.05.2019 17:00 | BSK | 1 : 4 | Skugrić 1964 |
Jugović
Gredice 1
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
19.05.2019 17:00 | Jugović | 0 : 0 | Zadrugar | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Obilić
Krepšić
|
19.05.2019 17:00 | Sava 04 | 0 : 3 | Obilić | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Gredice
Gredice 1
|
19.05.2019 17:00 | Slijepčevići | 4 : 1 | Gredice | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
19.05.2019 17:00 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Mladost 2003 | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Mladost(L)
Lončari
|
19.05.2019 17:00 | OFK Brezik | 2 : 1 | Mladost(L) | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
19.05.2019 17:00 | Grčica | 1 : 2 | Mladost(S) | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
19.05.2019 17:00 | Borac | 0 : 0 | Jedinstvo |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
19.05.2019 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Miloš Obilić | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
19.05.2019 17:00 | Balatun | 4 : 0 | Stević Jovan | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
19.05.2019 17:00 | Proleter | 4 : 1 | Obarska | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
19.05.2019 17:00 | Novo doba | 0 : 2 | OFK Janja 2009 | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Drina
Amajlije
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Drina | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
19.05.2019 17:00 | Kolektiv | 2 : 1 | OFK Magnojević | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Priboj
Priboj
|
19.05.2019 17:00 | Semberija | 2 : 0 | Priboj |
Borac
Osmaci
|
|
Pecka
Roćević
|
19.05.2019 17:00 | Borac | 1 : 1 | Pecka | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Lokanj
Lokanj
|
19.05.2019 17:00 | Branjevo | 2 : 3 | Lokanj | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Budućnost
Skelani
|
19.05.2019 17:00 | Polet | 2 : 2 | Budućnost | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Jardan
Jardan
|
19.05.2019 14:00 | Jasenica | 1 : 1 | Jardan |
Mladost
Seferovci
|
|
Jablanica
Jablanica
|
19.05.2019 17:30 | Mladost | 3 : 2 | Jablanica | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Bratstvo(O)
Orahova
|
19.05.2019 17:30 | Borac | 2 : 1 | Bratstvo(O) | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Romanovci
Romanovci
|
19.05.2019 17:30 | Ratar | 5 : 2 | Romanovci |
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
19.05.2019 17:30 | OFK Nožičko | 1 : 0 | Polet | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
19.05.2019 17:30 | Crvena zemlja | 0 : 3 | Vrbas |
Liješće
Liješće
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
19.05.2019 17:00 | Liješće | 3 : 3 | 27. Juli | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
19.05.2019 17:00 | Željezničar | 0 : 3 | Ozrenski sokolovi | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
19.05.2019 17:00 | 4. juli | 3 : 3 | Zadrugar |
Partizan
Koprivna
|
|
Posavina
Miloševac
|
19.05.2019 17:00 | Partizan | 2 : 3 | Posavina | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
19.05.2019 17:00 | Sloga | 0 : 3 | Zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Obudovac
|
|
Dobor
Modriča
|
19.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Dobor | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Crkvina
Crkvina
|
19.05.2019 17:00 | Crvena zvijezda | 2 : 4 | Crkvina |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
19.05.2019 11:00 | Budućnost Red Star | 3 : 1 | Sveti Jovan | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
19.05.2019 11:00 | Polet | 2 : 1 | Bobetino Brdo | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Čelik
Grbavica
|
19.05.2019 11:00 | Strijelac | 3 : 0 | Čelik |
Polet
Mala Obarska
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
19.05.2019 17:00 | Polet | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Građanski
Bijeljina
|
19.05.2019 17:00 | Ljeljenča | 2 : 2 | Građanski | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
19.05.2019 17:00 | Koridor 2011 | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
19.05.2019 17:00 | Panteri | 1 : 0 | Sloga 94 | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
19.05.2019 17:00 | Magnojević 2001 | 1 : 4 | Proleter |
Drina
Batar
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
19.05.2019 17:00 | Drina | 2 : 2 | Ostojićevo | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
19.05.2019 17:00 | Glogovac | 3 : 3 | Sloga 2 | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
19.05.2019 17:00 | Pobjeda | 1 : 3 | Polet | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Tavna
Banjica
|
19.05.2019 17:00 | VSK | 1 : 1 | Tavna | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Borac
Trnjaci
|
19.05.2019 14:00 | Međaši | 5 : 4 | Borac |
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
19.05.2019 10:30 | Sloga | 5 : 2 | Borac | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
19.05.2019 10:30 | Budućnost | 3 : 1 | Mladen Perić | ||||||
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
|
Lazarevica
Čengić
|
19.05.2019 10:30 | OFK Buk | 5 : 3 | Lazarevica |
Olimpik
Sarajevo
|
|
TOŠK
Tešanj
|
19.05.2019 17:30 | Olimpik | 6 : 1 | TOŠK |
Vlašić
Turbe
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
19.05.2019 17:30 | Vlašić | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
19.05.2019 17:30 | Busovača | 1 : 0 | Kiseljak | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
19.05.2019 17:30 | Rudar | 3 : 1 | Brekovica 78 |
Čelić
Čelić
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
19.05.2019 17:30 | Čelić | 4 : 4 | Dinamo | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Budućnost
Banovići
|
19.05.2019 17:30 | Prokosovići | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Seona
Seona
|
19.05.2019 17:30 | Priluk | 3 : 1 | Seona | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Mramor
Mramor
|
19.05.2019 17:30 | Bosna(M) | 3 : 0 | Mramor |
Žepče
Žepče
|
|
Vis
Kosova
|
19.05.2019 17:30 | Žepče | 2 : 2 | Vis | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Famos
Hrasnica
|
19.05.2019 17:30 | Moševac | 2 : 2 | Famos | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
19.05.2019 17:30 | Pobjeda | 2 : 2 | SAŠK Napredak | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Radnik
Hadžići
|
19.05.2019 17:30 | Azot | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
19.05.2019 17:30 | Ilijaš | 1 : 4 | Bosna Union |
Rama
Prozor-Rama
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
19.05.2019 17:30 | Rama | 9 : 0 | Branitelj | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Klis
Buturović Polje
|
19.05.2019 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Klis | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Posušje
Posušje
|
19.05.2019 17:30 | Bjelopoljac | 1 : 2 | Posušje | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Grude
Grude
|
19.05.2019 17:30 | Kamešnica | 1 : 0 | Grude |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Mladost
Nević Polje
|
19.05.2019 17:30 | Radnik | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Fojnica
Fojnica
|
19.05.2019 17:30 | Dnoluka | 3 : 0 | Fojnica | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Gorica
Guča Gora
|
19.05.2019 17:30 | Kaćuni | 6 : 1 | Gorica |
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Hajduk
Orašje
|
19.05.2019 17:30 | Mladost(DS) | 4 : 1 | Hajduk | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
19.05.2019 17:30 | Mladost(S) | 3 : 2 | Dizdaruša | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
19.05.2019 | Dubrave | 0 : 3 | Vitanovići 78 | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Kostrč
Kostrč
|
19.05.2019 17:30 | Napredak | 1 : 3 | Kostrč | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
19.05.2019 17:30 | Sloga(T) | 4 : 2 | Mladost (D) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
19.05.2019 17:30 | 19 srpanj | 1 : 0 | Dragovoljac |
Mladost(K)
Kikači
|
|
DSK
Devetak
|
19.05.2019 17:30 | Mladost(K) | 5 : 1 | DSK | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
19.05.2019 17:30 | Polet | 0 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
19.05.2019 17:30 | Doboj Istok | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Vražići 92
Vražići
|
19.05.2019 17:30 | Ingram | 2 : 2 | Vražići 92 | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
19.05.2019 17:30 | Proleter | 2 : 2 | Mladost(B) | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
19.05.2019 17:30 | Omazići 1937 | 1 : 2 | Trešnjevka | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
19.05.2019 17:30 | Rijeka | 4 : 0 | Gornji Rahić |
Napredak
Šije
|
|
Vareš
Vareš
|
19.05.2019 17:30 | Napredak | 2 : 1 | Vareš | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Stupčanica
Olovo
|
19.05.2019 17:30 | Nemila | 1 : 3 | Stupčanica | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
19.05.2019 17:30 | Rudar | 1 : 1 | Novi Šeher |
Jahorina
Prača
|
|
Radnički
Goražde
|
19.05.2019 | Jahorina | 3 : 3 | Radnički | ||||||
Drina
Goražde
|
|
BKB
Berič-Kiseljak
|
19.05.2019 | Drina | 3 : 2 | BKB |
Kupres
Kupres
|
|
Junak
Srđevići
|
19.05.2019 17:30 | Kupres | 1 : 2 | Junak | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Šujica
Šujica
|
19.05.2019 17:30 | Ljubuški | 3 : 0 | Šujica | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Rakitno
Rakitno
|
19.05.2019 17:30 | Šator | 4 : 0 | Rakitno |
Višići
Višići
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
19.05.2019 17:00 | Višići | 1 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Međugorje
Međugorje
|
19.05.2019 17:00 | Blagaj | 3 : 1 | Međugorje | ||||||
Buna
Buna
|
|
Mostar
Mostar
|
19.05.2019 17:00 | Buna | 6 : 2 | Mostar | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Kruševo
Kruševo
|
19.05.2019 17:00 | Iskra | 0 : 0 | Kruševo |
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Katarina
Fojnica
|
19.05.2019 17:30 | Nova Bila | 2 : 2 | Katarina | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
19.05.2019 17:30 | Karaula | 1 : 3 | Brnjaci | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
19.05.2019 17:30 | OFK Lugovi | 0 : 4 | Bilalovac |
OFK Brčko
Brčko
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
19.05.2019 17:30 | OFK Brčko | 1 : 3 | Frankopan | ||||||
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
19.05.2019 17:30 | Mladi Zadrugar | 4 : 1 | Dinamo 75 | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Ravne
Zovik
|
19.05.2019 17:30 | Korpar | 2 : 5 | Ravne | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
19.05.2019 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Tramošnica |
Voćar
Šatorovići
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
19.05.2019 17:30 | Voćar | 0 : 2 | Biberovo Polje | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Koraj
Koraj
|
19.05.2019 17:30 | Željezničar | 3 : 4 | Koraj | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
OFK Vida
Vida
|
19.05.2019 17:30 | 12 decembar | 2 : 1 | OFK Vida | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
19.05.2019 17:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
19.05.2019 17:30 | Trebava | 5 : 0 | Graničar | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
19.05.2019 17:30 | Sloboda | 6 : 1 | Ograđenovac | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Izbor
Brčko
|
19.05.2019 17:30 | OFK Međiđa | 3 : 1 | Izbor |
Špionica 1953
Špionica
|
|
Sloga
Bikodže
|
19.05.2019 17:30 | Špionica 1953 | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
19.05.2019 17:30 | Stjepan Polje | 3 : 0 | Bukovik | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
19.05.2019 17:30 | Mramor | 5 : 3 | Mladost(P) | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
19.05.2019 17:30 | Mladost(D) | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Polet
Hrvati
|
19.05.2019 17:30 | Orahovica 77 | 4 : 1 | Polet | ||||||
Turija
Turija
|
|
BSK
Bokavići
|
19.05.2019 17:30 | Turija | 1 : 4 | BSK | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Pribava
Pribava
|
19.05.2019 17:30 | 25 maj | 4 : 5 | Pribava |
Napredak
Tupkovići
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
19.05.2019 17:30 | Napredak | 1 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Metalac
Živinice
|
19.05.2019 17:30 | Rudar | 1 : 0 | Metalac | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
19.05.2019 17:30 | Srnica | 2 : 3 | Mladost(GŽ) | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
19.05.2019 17:30 | Vrana | 4 : 0 | Rainci | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
19.05.2019 17:30 | Partizan | 3 : 0 | Mladost 78 |
Monjare
Kološići
|
|
Uskok
Dobrinje
|
19.05.2019 | Monjare | 3 : 0 | Uskok | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Dijamant
Grđevac
|
19.05.2019 | Moštre | 3 : 6 | Dijamant | ||||||
Omladinac
Porijećani
|
|
Kralupi
Kralupi
|
19.05.2019 | Omladinac | 1 : 4 | Kralupi | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Ljiljan
Zimča
|
19.05.2019 | Bratstvo | 4 : 2 | Ljiljan | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Poriječani
Poriječani
|
19.05.2019 | Liješeva | 2 : 3 | Poriječani |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Sapna
Sapna
|
19.05.2019 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Sapna | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
19.05.2019 17:00 | Krušik | 4 : 0 | Bijeljevac | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Pasci 78
Pasci
|
19.05.2019 17:00 | Spreča | 0 : 2 | Pasci 78 | ||||||
Memići
Memići
|
|
Radnik 018
Lipnica
|
19.05.2019 17:00 | Memići | 2 : 1 | Radnik 018 |
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Oskova
Oskova
|
19.05.2019 13:00 | Gornje Dubrave | 2 : 1 | Oskova | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Mladost
Suha
|
19.05.2019 13:00 | Budućnost | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Konjuh
Kladanj
|
|
Borac
Kovači
|
19.05.2019 13:00 | Konjuh | 4 : 1 | Borac | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
19.05.2019 13:00 | Jablanica | 1 : 2 | Toplice |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Napredak
Kruševac
|
19.05.2019 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Mladost
Lučani
|
19.05.2019 19:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
19.05.2019 19:00 | Partizan | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
19.05.2019 19:00 | Čukarički | 1 : 1 | Vojvodina |
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Voždovac
Beograd
|
19.05.2019 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Voždovac | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Dinamo
Vranje
|
19.05.2019 19:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Dinamo | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Mačva
Šabac
|
19.05.2019 19:00 | Radnik | 3 : 0 | Mačva | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Zemun
Zemun
|
19.05.2019 19:00 | Rad | 1 : 1 | Zemun |
Rudar
Pljevlja
|
|
Budućnost
Podgorica
|
19.05.2019 17:00 | Rudar | 2 : 2 | Budućnost | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
19.05.2019 17:00 | OFK Petrovac | 0 : 4 | Iskra | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
19.05.2019 17:00 | Lovćen | 1 : 3 | OFK Titograd | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Zeta
Golubovci
|
19.05.2019 17:00 | Mornar | 0 : 3 | Zeta | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Grbalj
Radanovići
|
19.05.2019 17:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Grbalj |
Jezero
Plav
|
|
Berane
Berane
|
19.05.2019 17:30 | Jezero | 3 : 1 | Berane | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
19.05.2019 17:30 | Kom | 2 : 0 | Igalo | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Bokelj
Kotor
|
19.05.2019 17:30 | Arsenal | 2 : 2 | Bokelj | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
19.05.2019 17:30 | Otrant-Olympic | 1 : 5 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
19.05.2019 17:30 | Dečić | 4 : 1 | Jedinstvo |
Eibar
Eibar
|
|
Barcelona
Barcelona
|
19.05.2019 16:15 | Eibar | 2 : 2 | Barcelona | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Real Betis
Sevilla
|
19.05.2019 12:00 | Real Madrid | 0 : 2 | Real Betis |
Juventus
Torino
|
|
Atalanta
Bergamo
|
19.05.2019 20:30 | Juventus | 1 : 1 | Atalanta | ||||||
Parma
Parma
|
|
Fiorentina
Firenze
|
19.05.2019 15:00 | Parma | 1 : 0 | Fiorentina | ||||||
Milan
Milano
|
|
Frosinone
Frosinone
|
19.05.2019 18:00 | Milan | 2 : 0 | Frosinone | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Sampdoria
Genova
|
19.05.2019 12:30 | Chievo | 0 : 0 | Sampdoria | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Torino
Torino
|
19.05.2019 15:00 | Empoli | 4 : 1 | Torino | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Internazionale
Milano
|
19.05.2019 20:30 | Napoli | 4 : 1 | Internazionale |
Borac
Banja Luka
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
19.05.2019 15:00 | Borac | 2 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
19.05.2019 11:00 | Travnik | 2 : 1 | Slavija | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
19.05.2019 16:00 | Radnik | 5 : 1 | Sarajevo | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
19.05.2019 14:00 | Čelik | 0 : 7 | Zrinjski |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Krajina
Cazin
|
19.05.2019 10:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Krajina |
Sutjeska
Foča
|
|
Rudar
Kakanj
|
19.05.2019 12:00 | Sutjeska | 2 : 2 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Radnik
Hadžići
|
19.05.2019 12:00 | Goražde | 1 : 8 | Radnik | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
19.05.2019 12:00 | Olimpik | 3 : 1 | Sarajevo |
NK Vitez
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
19.05.2019 12:00 | NK Vitez | 6 : 0 | FK Vitez | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
19.05.2019 12:00 | Novi Travnik | 2 : 1 | Borac |
Igman
Konjic
|
|
GOŠK
Gabela
|
19.05.2019 12:00 | Igman | 0 : 1 | GOŠK | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
19.05.2019 12:00 | Čapljina | 0 : 1 | Brotnjo |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
19.05.2019 15:30 | Krupa | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
19.05.2019 16:00 | Željezničar | 2 : 2 | Široki Brijeg |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Čelik
Zenica
|
19.05.2019 14:00 | Tuzla Siti | 3 : 1 | Čelik |
Sutjeska
Foča
|
|
Rudar
Kakanj
|
19.05.2019 10:00 | Sutjeska | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Radnik
Hadžići
|
19.05.2019 10:00 | Goražde | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
19.05.2019 10:00 | Olimpik | 1 : 1 | Sarajevo |
NK Vitez
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
19.05.2019 10:00 | NK Vitez | 6 : 0 | FK Vitez | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
19.05.2019 15:30 | Travnik | 5 : 3 | TOŠK | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
19.05.2019 10:00 | Novi Travnik | 4 : 3 | Borac |
Čapljina
Čapljina
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
19.05.2019 10:00 | Čapljina | 4 : 0 | Brotnjo |
Krupa
Krupa
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
19.05.2019 14:00 | Krupa | 0 : 1 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
19.05.2019 14:00 | Željezničar | 2 : 2 | Široki Brijeg |
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Čelik
Zenica
|
19.05.2019 12:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Čelik |
Fortuna
Živinice
|
|
Sloboda
Tuzla
|
19.05.2019 13:00 | Fortuna | 5 : 0 | Sloboda | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Rosa Brandis
Turbe
|
19.05.2019 17:00 | Široki Brijeg | 9 : 0 | Rosa Brandis | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Mladost
Nević Polje
|
19.05.2019 17:00 | Libero | 3 : 0 | Mladost |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Inter
Posušje
|
19.05.2019 13:00 | Brotnjo | 2 : 0 | Inter |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Emina
Mostar
|
19.05.2019 16:00 | SFK 2000 | 6 : 0 | Emina |
Gradina
Srebrenik
|
|
Modriča
Modriča
|
19.05.2019 17:30 | Gradina | 1 : 4 | Modriča | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
19.05.2019 17:00 | Radnik Bumerang | 2 : 1 | Banja Luka |
Drina
Zvornik
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
19.05.2019 17:00 | Drina | 1 : 1 | Sloga |
Sloboda
Užice
|
|
Dynamic VIP PAY
Beograd
|
19.05.2019 17:00 | Sloboda | 81 : 82 | Dynamic VIP PAY | ||||||
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
19.05.2019 17:00 | OKK Novi Pazar | 88 : 71 | Mega Bemax |
Spars
Sarajevo
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
19.05.2019 17:00 | Spars | 70 : 63 | Široki |
Lukavac
Lukavac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
19.05.2019 17:00 | Lukavac | 26 : 46 | Krivaja |
Neretva
Jablanica
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
19.05.2019 18:00 | Neretva | 23 : 28 | Vogošča Poljine Hills 2 |
Prijedor
Prijedor
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
19.05.2019 18:00 | Prijedor | 34 : 41 | Kotor Varoš | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
19.05.2019 16:00 | Bijeljina | 22 : 24 | Hercegovina | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
19.05.2019 18:00 | Hercegovac | 19 : 30 | ORK Borac |
Neretva
Jablanica
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
19.05.2019 14:00 | Neretva | 18 : 20 | Sloga 2013 |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Hadžići
Hadžići
|
19.05.2019 17:00 | Krivaja | 33 : 26 | Hadžići |
Leotar
Trebinje
|
|
Borja
Teslić
|
19.05.2019 12:00 | Leotar | 10 : 0 | Borja | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Doboj
Doboj
|
19.05.2019 18:00 | Radnik | 34 : 33 | Doboj |