Šut na gol
Uzvraća Slavija fenomenalnom šansom. Poslije prekida, za tik kasni Jadranko Bogičević i lopta odlazi u gol aut
93'
Šut na gol
Kolosalna prilika za goste. Ćulibrk je sam izašao na Ivana Trifkovića u kontri, ali je šutirao preko gola.
91'
Žuti karton
84'
Šut na gol
Konačno jedna prilika za goste u popriliče uspavanom drugom poluvremenu. Tomaš je šutirao, a Aleksandar Pušara požrtvovano uklizava u posljednji trenutak i spriječava opasnost po gol Trifkovića.
77'
Šut na gol
Odličan šut Stefana Arbinje sa dvadesetak metara. Slobodan Majkić je sjajno interevenisao
70'
Izmena - ulaz
64'
Izmena - izlaz
64'
Šut na gol
Prvu šansu u drugom dijelu imaju domaći. Slabo je glavom šutirao Dejan Bjeloš. Pravo u golmana Majkića
51'
Šut na gol
Arbinja jezapočeo akciju, nastavio je babić,a Mandić slabo šutirao na gol. Lppta je bila lak plijen gostujućeg čuvara mreže.
37'
Šut na gol
Slvaija je imala jedno ubacivanje sa strane,a golman gostiju iz drugog pokušaja hvata loptu.
34'
Odlično je Vučina Šćepanović iveo slobodan udarc. Poslao loptu pred gol Borca. Sjano je glavom reagovao Dejan Bjeloš i poravnao na 1:1.
23'
Ostalo
Otvoreno sa obje strane. Slavija ima inicijativu, ali se gosti u istočnom Sarajevu nisu došli braniti.
8'
Odlično je šutirao sa nekih 13 metara i matirao Trifkovića. Lopta je završila pod prečkom Slavijinog gola.
8'
Protokol
Glavni sudija: Mazić Slaviša Delegat utakmice: Stojčić Siniša Prvi pomoćni sudija: Makarić Bojan Drugi pomoćni sudija: Marković Slobodan 4. sudija: Perić Danijel