Ostalo
3 minuta sudijske nadoknade
90'
Izmena - izlaz
83'
Izmena - ulaz
83'
Žuti karton
Ljubisa Sarkic
81'
78'
75'
75'
70'
70'
70'
70'
64'
Ljubiša Sarkić
64'
Kraj prvog dijela. Bez pogodaka.
45'
Ostalo
Počelo drugo poluvrijeme.
45'
Ostalo
Blagu terensku inicijativu imaju domaći. Za sada po jedna prilika na obje strane.
36'
Žuti karton
33'
Protokol
Glavni sudija: Jelić Mario Delegat utakmice: Đuran Mario Prvi pomoćni sudija: Đermanović Branimir Drugi pomoćni sudija: Stjepanović Dejan 4. sudija: Kesić Dragan
0'
Ostalo
Utakmica se igra od 17 časova.
0'
Babić čuva Krojače

DERVENTA – Utakmica u Derventi bila je čvrsta, očekivano teška i neizvesna. Domaćin je u prvom periodu igre bio bolji, Podrinje u nastavku ozbiljnije, ali je Tekstilac u 68.minutu imao sjajnu priliku kada je šut Mihajla Savanovića zaustavila stativa. Onda je u 68.minutu Ljubiša Sarkić takođe lepo šutirao i ponovo je stativa sačuvala goste. Ipak, u 79.minutu Nikola Babić je sačekao loptu nabačenu iz kornera, zahvatio ju je glavom i poslao u mrežu. Sam finiš utakmice doneo je dominaciju gostiju, prekasno za nešto više.

Zaslužen trijumf tima iz Dervente.

Tekstilac – Podrinje 1:0 (0:0)

Stadion: Gradski. Gledalaca: Igrano bez prisustva publike. Sudija: Marinko Jelić(Banja Luka) . Strelac: Babić u 79.minutu. Žuti kartoni: Đuričić, LJ.Sarkić(Tekstilac), Ristanović(Podrinje).

TEKSTILAC: Čalaković , Đekić , Vugdalić , Đuričić (od 66.min.LJ.Sarkić ), Savanović , Perović , Maksimović (od 85.min.Reljić ), Ćorić (od 78.min.Duspara ), Babić , Rudan , Banović .

PODRINJE: Dakić , Mulamustafić , Klasanović , Đokić , Vujić , Mehanović (od 73.min.Rešidović ), A. Arnautović (od 73.min.Došlo ), Limić , Nasufović , Ristanović , Dujković .

Igrač utakmice: Mihajlo Savanović (Tekstilac) .

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Tekstilac Podrinje