Dobru priliku za gose je propustio Stefan Arbinja.
Crveni karton
Isključen fizioterapeut Slavije.
53'
Šut na gol
Dobru šansu su imali igrači Sutjeske,. ali je odbrana Slavije otklonila opasnost.
43'
Ostalo
Slavija ima terensku inicijativu. Domaćin se brani i čeka svoju šansu iz kontranapada.
28'
Šut na gol
Sutjeska je bila u dobro poziciji, ali je udarac Milutinovića izblokirao Vladan Mandić.
20'
Ostalo
Počelo u Foči... Utakmica kasnila 10 minuta jer na stadionu nije bilo vozilo hitne pomoći.
3'
Postava
Postava: Nebojša Tomić, Filip Filipović, Igor Mirković, Rašević Dejan , Ognjen Mojović, Dejan Mojović, Marko Tadić, Jovan Bokić, Jovan Ćevriz, Uroš Milinković, Đorđe Milutinović, Ognjen Pljevaljčić, Srđan Žugić. Na klupi: Darko Krnojelac , Matija Vasiljević , Milan Vladičić, Boško Radović, Dejan Davidović, Dragan Pavlović, Dragan Pavlović.
0'
Postava
Postava: Ivan Trifković, Goran Popović, Lazar Babić, Stefan Arbinja , Vučina Šćepanović , Denis Čomor, Jadranko Bogičević, Rade Bojanić, Vladan Mandić, Amer Drljević, Alen Nuhanović. Na klupi: Nemanja Jokić , Denis Bogučanin , Bajazit Devlić, Nikola Baban, Mladen Perović, Aleksandar Ivanović , Dejan Bjeloš
0'
Protokol
Glavni sudija: Mirić Mladen Delegat utakmice: Radovanović Veljko Prvi pomoćni sudija: Rakić Bojan Drugi pomoćni sudija: Taborin Marko 4. sudija: null