Domaći je došao do gola.
Protokol
Glavni sudija: Marko, Domazet (Istočna Ilidža) Prvi pomoćni sudija: Nemanja, Vujadin (I.Sarajevo) Drugi pomoćni sudija: Stefan, Đurić (Višegrad) Četvrti sudija: Slađan, Došlo (Istočno Sarajevo) Delegat: Velibor, Bodiroga (Trebinje)
Postava
Drakulić Dalibor Jevtić Siniša Ristović Dušan Ilić Aleksandar Tadić Matija Marković Novica Zarić Jovan Babić Nebojša Novaković Milovan Donevski Nikola Damjanović Srđan. Na klupi: Gajić Nebojša Jezdić Vladan Alić Nezir Jovanović Ljubiša Sićović Milosav Erić Danijel Vasić Radovan
Postava
Trako Elvir Bubić Živko Ćulibrk Marko Dodig Mateja Arežina Dragan Vejnović Filip Desnica Mario Dojčinović Sergej Zec Milan Radišić Lazar Zgonjanin Mladen. Na klupi: Plavšić Dušan Salkić Adnan Stupar Damjan Senić Dušan Vučen Bojan Kostadinović Bojan Bedžetović Mirza
Finiš koban po Slobodu

Fudbaleri Slobode poraženi su u Zvorniku od Drine minimalnim rezultatom 1:0 u 21.kolu M:tel Prve lige Republike Srpske. Sve do sudijske nadoknade vremena (2.minuta nadoknade) Novljani su imali bod u rukama, ali je onda igrač Drine Milovan Novaković postigao jedini gol na meču i riješio pitanje pobjednika.

„Crveni“ su doživjeli četvrti poraz ovog proljeća, a ukupno sedmi prvenstveni, ali su na tabeli i dalje na 6.mjestu sa 30 osvojenih bodova, koliko je sakupio i Tekstilac iz Dervente, inače naredni rival Novljana (10.aprila na „Mlakvama“).

Nakon odličnog starta proljećnog dijela sezone i trijumfa u Istočnom Sarajevu protiv Slavije, puleni Duška Vraneševića zapali su u rezultatsku krizu, te su uspjeli da upišu svega jedan remi (u Stanišićima proiv Zvijezde) i četiri poraza (kod kuće od Sutjeske i Alfa Modriče, a na gostovanju od Željezničara i Drine).

Priliku da prekinu seriju od dva vezana poraza i dođu do prvih bodova na domaćem terenu u nastavku sezone, Ljubiša Antonić, Mario Desnica, Marko Ćulibrk i ekipa imaće u subotu (10.aprila), kada će u Novom Gradu gostovati Tekstilac iz Dervente.