Pulišić na asistenciju Venrera potvrđuje pobjedu Čelsija.
Žiru nastavlja seriju golova i pogađa za 1-1.
26'
Bamfort donosi vodstvo svojoj ekipi.
4'
Čelsi novi lider, deveta uzastopna pobjeda Junajteda

Fudbaleri Čelsija savladali su Lids u 11. kolu Premijer lige. Čelsi je slavio sa 3-1 na ''Stemford Bridžu''.

Meč je sjajno počeo za Lids. Golom Bamforta, poveli su sa 1-0. Lids nije stao te su nastavili sa sjajnom igrom a prijetio je opet Bamfort. Prvu veliku šansu za domaće nije iskoristio Verner. Ipak, u 26. minuti, Žiru je pogodio za 1-1. Do kraja prvog poluvremena bilo je prilika sa obje strane ali ne i golova.

U nastavku susreta krenulo se malo opreznije. U 60. minuti, Zuma je pogodio za vodstvo Čelsija. Lids se otvorio što je Čelsi koristio za ubojite kontre. Na asistenciju Čilvela, Verner je propustio još jednu veliku šansu. Ipak, u nadoknadi je Čelsi dao i treći gol. Asistirao je Verner a Pulišić je pogodio.

Čelsi je sada lider na tabeli a da li će tu i ostati, zavisiće od mečeva u nedelju.

Do pobjede je došao i Mančester Junajted. Junajted je upisao devetu uzastopnu gostujuću pobjedu. Savladali su sa 3-1 Vest Hem.

Domaći su poveli golom Součeka. U 60. minuti, Pogba je pogodio za 1-1. Prednost gostima donio je Grinvud. Pobjedu Junajteda, potvrdio je Rašford.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Chelsea Leeds United