Bristol City
Millwall
Stoke City
Žoao ponovo tragičar Redinga, pobjeda Noriča

Fudbaleri Redinga doživjeli su poraz u 32. kolu Čempionšipa. Reding je izgubio u gostima od Vikomba sa 1-0.

U prvom poluvremenu Reding je bio bolji ali nije bilo golova. Onijema je doveo domaće u vodstvo na startu drugog poluvremena. U 69. minuti Tafacoli je skrivio jedanesterac i dobio crveni. Međutim, Žoao je promašio penal i ponovo je ispao tragičar Redinga. Iako su do kraja pritiskali, nisu došli ni do boda.

Reding je ostao peti dok je Vikomb ostao poslednji.

Do bitne pobjede došao je Norič. Lider na tabeli savladao je Birmingem u gostima sa 3-1. Puki je doveo Norič u vodstvo ali je onda promašio jedanesterac. Domaći su izjednačili u završnici prvog poluvremena preko Sančeza. U nastavku, Puki i Skip donijeli su pobjedu gostima.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Wycombe Wanderers Reading