Millwall
Huddersfield Town
Barnsley
Reding remizirao, kiksao i lider

Fudbaleri Redinga, odigrali su 1-1 u 38. kolu Čempionšipa protiv ekipe Kvins Parka.

Reding je bolje otvorio meč te su prijetili preko Rinomote i Jadom. Prvu šansu gosti su imali preko Ostina ali je ostalo 0-0. U završnici prvog poluvremena, gosti su poveli. Strijelac je bio Dajks. U 57. minuti, Reding je došao do izjednačenja a strijelac je bio Meite. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata. Reding je ostao šesti dok su gosti u sredini tabele.

Remizirao je i lider Norič. Norič je odigrao 1-1 sa Blekburnom. U prvom poluvremenu bilo je prilika sa obje strane ali ne i golova. Ipak, golom MeKlina, Norič je u 54. minuti poveo sa 1-0. Gosti su u 77. minuti došli do izjednačenja a strijelac je bio Galaher.

Domaći su i dalje ubjedljivo prvi dok je Blekburn u sredini tabele.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Reading Queens Park Rangers