Mostarske Kiše
Konjodor
  U Banovićima bez pobjednika, Banovići - Hercegovina 5:5

Banovići

Prvu finalnu utakmicu doigravanja za ulazak u Premijer futsal ligu u Banovićima su odigrali domaća istoimena ekipa i Hercegovina iz Širokog Brijega, već u 3. minuti Jurišić je doveo goste u prednost 0:1, od 12. minute do 24. Banovićani su postigli tri gola, Mujić, Čehajić i Turić za vođstvo od 3:1.

U istoj minuti Skoko je smanjio na 3:2, da bi Turić svojim drugim golom vratio vodstvo domaćeg sastava na 2 gola prednosti 4:2. Od 36. do 38. minute Hercegovina postiže tri gola za vođstvo od 4:5 (Mikulić, Zovko, Jurišić). Prava drama u posljednjem minutu kada Maid Ramić postavlja konačnih 5:5

MNK Banovići - MNK Hercegovina 5:5 (2:1)

Banovići: JU“Sportsko kulturni centar“, prvi sudija: Farik Kečo (Sarajevo), drugi sudija: Anel Puce (Mostar), treći sudija: Vedran Marčinko (Mostar), delegat: Josip Puljić (Fojnica) .Strijelci:0:1 – Jurišić (3), 1:1 – Mujić (12), 2:1 – Čehajić (17), 3:1 . Turić (24), 3:2 – Skoko (24), 4:2 – Turić (32), 4:3 – Mikulić (36), 4:4 – Zovko (36), 4:5- Jurišić (38), 5:5 – Ramić (40). Žuti karton: Mikulić (MNK Hercegovina).

MNK Banovići: Ljevšić, Mešić, Mujić, Demirović, Bojić, Bundić, Velagić, Kovačević, Mehić, Ramić, Turić. Trener: Maid Ramić.

MNK Hercegovina: Marušić, F. Sesar, Ćuk, Zovko, Čavar, Barbarić, Mušan, Skoko, Ćuk, M. Sesar, Barbarić, Zovko. Trener: Marin Ćorluka.