Plamen
Krajina
Rudar Prijedor
Težak poraz Sloge Rakelić

Igrači Sloge nisu bili ravnopravan protivnik svom domaćinu. Lako su poraženi sa 6:0, a u prvih 45. minuta prilili su četiri gola.

Domaćin je u nastavku mirnom igrom čuvao tu prednost, ali i iskoristio dvoje prilike i stigao do trijumfa od 6:0.  U ovom susretu blistao je Stefan Blagojević sa tri postignuta gola.

Slaven – Sloga 6:0 (4:0)
Stadion:  FK Slaven. Gledalaca: 55. Sudija: Dejan Džakić (Šipovo). Strijelci: Mirko Kolundžija 26', Stefan Blagojević 38', Stefan Blagojević 42', Bojan Kabić 44', Mišo Jelisavac 63', Stefan Blagojević 83', (FK Slaven (Dobrljin)); (FK Sloga (Saničani)). Žuti kartoni: Nemanja Škarić 58', (FK Slaven (Dobrljin)); Dražen Resanović 55', (FK Sloga (Saničani)); Isključenja: (FK Slaven (Dobrljin)); (FK Sloga (Saničani));

Slaven: Milan Kondić (G) , Aleksandar Radić , Mirko Kolundžija (K) , Bojan Kostadinović , Srđan Lončar (od 81' zamijenjen sa Mile Kukavica ), Stefan Blagojević , Bojan Kabić , Nemanja Škarić (od 86' zamijenjen sa Stefan Đurić ), Saša Kovačević , Ozren Graonić (od 81' zamijenjen sa Rade Gligić), Mišo Jelisavac (od 75' zamijenjen sa Ognjen Novaković )

Sloga : Nikola Štikovac (G) (od 46' zamijenjen sa Ognjen Ratković ), Đorđe Pešević (od 46' zamijenjen sa Mladen Damjanović ), Dražen Resanović , Slobodan Vujčić , Manojlo Trkulja , Željko Dragić , Duško Stanković (K) , Simeun Rokvić , Saša Kečan (od 70' zamijenjen sa Darko Tambić ), Marko Reljić , Bojan Tambić ,