Liverpul rutinski došao do nova tri boda

Fudbaleri Liverpula savladali su Barnli sa 2-0 u prvom meču drugog kola Premijer lige.

Barnli je dobro otvorio susret. Pokušavali su preko Barnsa i MeKnila ali je Alison bio siguran. Golom Diogo Žote, Liverpul je poveo. Potom je šansu imao i Salah ali je Poup bio siguran. Potom je Salah postigao gol ali je bio u ofsajdu. U završnici prvog poluvremena, Alisonovu grešku zamalo je kaznio Tarkovski.

Na startu nastavka, Barns je postigao gol ali je on poništen radi ofsajda. Liverpul je nastavio sa pritiskom ali se Barnli branio sve do momenta kada je Mane u 70. minuti pogodio za 2-0. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata i Liverpul je mirno priveo meč kraju.

Liverpul ima šest bodova nakon dva kola dok je Barnli bez bodova.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Liverpool Burnley