Vojvodina
Radnik
Partizan oštećen protiv Javora

Fudbalski klub Partizan oglasio se saopštenjem zbog spornih situacija na meču sa Javorom.

Crno-beli su ispustili prednost protiv tima iz Ivanjice i u Humskoj remizirali rezultatom 3:3.

Iz Partizana su pažnju skrenuli na dosuđen jedanaesterac kod drugog gola Javora, te nedosuđen penal za domaće u nadoknadi, kada je pao Vujačić.

„Fudbalski klub Partizan, posle današnjeg kola i dešavanja na terenu, moze samo da postavi pitanje ima li svrhe takmičiti se u ovakvim uslovima i sa ovakvim suđenje

Imamo u nekoliko minuta situaciju da se protiv nas dosudi jedanaesterac, gde sudija bez ikakve dileme pokazuje na belu tačku, dok u situaciji kada je trebalo da dosudi očigledan penal nad Igorom Vujačićem, koga u kaznenom prostoru ruši protivnički igrač ostaje nem i on sam i VAR soba. Bez reakcije, bez želje da se makar proveri nešto što je očito i belodanu na štetu Partizana.

Zato se pitamo ima li svrhe takmičiti se u ovim uslovima, sa ovakvim suđenjem, gde nemate ravnopravnu situaciju, dok se na drugim terenima igra i po 97 i 98 minuta, isključuju igrači dok jedan klub ne dođe do cilja“, navodi se u saopštenju Partizana.