Modriča Alfa
Borac
Željezničar ST
Romanija u goleadi slavila protiv Pilice

U meču 2. kola Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" fudbaleri Romanije danas u Palama na terenu SRC "Vlajko Petrović" savladali su  u goleadi  ekipu "Budućnost" iz Pilice razultatom 5:3 (4:2).

Nije dobro počelo za domaćina, posle samo četiri minuta igre, golom Vlada Ivanovića sa 11. metara i pogotkom Milomira Milovanovića mali su domaćizaostatak od dva gola.

Nakon toga, Romanija dodaje gas pa je do poluvremena pogodcima Marka Maljukana, Strahinje Čvora sa "kreča", Marka Blagojevića i autogolom Zorana Mihajlovića napravila potpuni preokret i stekla lijepu prednost.

U drugom poluvremenu "kanapa" se tresla još dva puta i to u istom, 54. minutu, Podgrapski as Marko Maljukan postigao je svoj drugi gol, a za goste je pogodio Filip Jovičić.

Posle odigrana dva kola puleni Sretka Vuksanovića Doktora su trći na tabeli sa 4 boda koliko ima i  drugi Proleter iz Dvorova, a prvoplasirani Glasinac je upisao 6 bodova.

Narednog vikenda (20/21 avgust) Paljani putuju u Gacko na susret sa fudbalerima Mladosti.