Slobodan Vujinović(G) , Aleksandar Begenišić , Srđan Andrić , Gavrilo Popadić , Ognjen Milidragović , Filip Vujović , Lazar Mrkaić , Marko Ilić , Đorđe Salatić , Stefan Sudžum , Rajko Komnenić (K), REZERVE Miomir Biberdžić(G) , Miloš Starović , Tripo Jokanović , Milosav Dangubić , Vladimir Grbušić , Goran Milidragović , Uroš Puhalo , Milan Popadić , Nikola Đorđić ,
Postava
Goran Miljanić(G) , Lazar Zečević , Jefto Avdalović , Bojan Mrković , Filip Slijepčević , Dragan Goranović (K), Sreten Nikolić , Rajko Ćeranić , Boško Pušara , Marko Drakul , Jovan Mastilović , REZERVE Radenko Matković(G) , Ćetko Dubljević , Luka Krstojević , Jovan Žarković , Nikola Šarenac , Uroš Tepavčević , Lazar Buha ,
Hercegovački derbi bez pobjednika (video)

U 8 kolu Druge lige Republike Srpske, grupa Istok, fudbaleri Hercegovca iz Bileće dočekali su Mladost iz Gacka i odigrali 1-1(1-1)

Gosti su poveli preko iskusnog Rajka Ćeranića u 11. minuti, a domaćini su stigli do izjednačenja u 40. minuti

Do kraja utakmice obje ekipe mogle su doći do pobjede, ali je nedostajao sreće u realizaciji

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Istok Hercegovac Mladost (G)