U Omarskoj je najblize da se prekine utakmica zbog skandaloznog sudjenja
22'
Šut na gol
Kesić pogadja stativu sa dvadesetak metara
21'
Cirkus, Gol za Slobodu. Ocigledan faul igraca Slobode u napadu sudija Maksimovic ne svira,potom kartonira igrace Omarske
2'
Protokol
Glavni sudija: Maksimović Marko Delegat utakmice: Pančić Slavko Prvi pomoćni sudija: Ilinčić Goran Drugi pomoćni sudija: Eremić Bojan 4. sudija: Drinić Velimir
0'
Postava
Jokić, Anđić, Lajić, Romanić B, Ratković M, Romanić Darko, Zdjelar, Stojnić, Rastoka, Panić, Krecelj. Trener: Zlatko Jelisavac
0'
Postava
Todorović, Vejnović, Dodig, Abrego, Samardžić, Crepaldi, Račić, Kesić, Fontemachi, Saletović, Alić. Trener: Darko Vojvodić
0'
Bodovi otišli za Novi Grad

Igrači Darka Vojvodića odneli su bodove iz Omarske u Novi Grad. Slavili su sa 1:3,a odmah po završetku susreta iz domaćeg kluba su napali sudijsku trojku. Imali su velike zamerke na njihovo suđenje.

Sloboda je tokom prvog dela povela sa 0:2, da bi domaćin smanjio u finišu prvog dela. Tada su ostali i sa igračem manje, pa su gosti u samom finišu susreta postoli još jedan pogodak i došli do sigurne pobede.

Omarska – Sloboda (NG) 1:3 (1:2)

Omarska. Stadion: Fudbalski stadion Omarska. Gledalaca: 600. Sudije: Marko Maksimović (Modriča), Strijelci: Darko Romanić 42', [FK Omarska]; Adi Alić 2', Edin Kesić 29', Mujo Smajić 85', [FK Sloboda (Novi Grad)]. Žuti kartoni: Darko Romanić 2', Darko Zdjelar 2', Vladan Anđić 44', Nikola Begović 25', Vedran Panić 62', Predrag Lajić 79', [FK Omarska]; Benjamin Čalaković 25', Mateja Dodig 25', Tarik Saletović 40', [FK Sloboda (Novi Grad)];

Omarska: Mladen Jokić (G) , Mario Ratković (72. Danijel Šunić), Darko Zdjelar (46. Milan Vračar), Bojan Romanić , Marinko Rastoka , Darko Romanić (64. Miloš Stević), Vedran Panić , Anando Krecelj (K) (64. Lukas Gavranović), Vladan Anđić , Duško Stojnić , Predrag Lajić

Sloboda (NG): Stefan Todorović (G) , Nemanja Vejnović , Mateja Dodig (K) (55. Semir Tiro), Franco Alexis Abrego , Marin Samardžić , Nathan Crepaldi Da Cruz (81. Mujo Smajić), Filip Račić , Edin Kesić , Juan Jose Fontemachi , Tarik Saletović , Adi Alić

Prva liga RS Prva liga RS Prva liga Republike Srpske Omarska Sloboda (NG)