0 : 1
90'
Trećoi gol Slavije.
90+1'
Bogićučanin 0-2, nakon što je Asentić oduzeo loptu odbrani Kozare, koja je tražila faul, ali sudija nije reagovao.
70'
Arbinja koristi grešku odbrane i sam izlazi pred Modića, ovaj brani, na drugoj strani Šikanjić poslije kontre pogađa stativu, na loptu natrčava Đurić i pogađa golmana koji ustaje sa zemlje,. Bila je to najbolja šansa za Kozaru na utaknici
56'
Šikanjić je vopdio kontru Kozare. Upošljava Maksimovića, ali ovaj slabo šutira i golman Nedžibović brani.
48'
Odmah sa centra dobar prodor Asentića, Modić brani.
46'
Brza kontra Slavije, nakon kornera Kozare, Dabić izlazi sam pred Modića i Slavija vodi sa 0-1.
31'
Šćekić izvodi dugi aut, Maksimović šalje loptudo Šikanjića, ovaj šutira, ali golman brani.
19'
Dobra kontra Slavije, šutira Asentić, Modić brani.
16'
Šut na gol
Kontra Kozare, Šikanjić upošljava Maksimovića, ali ovaj ne uspijeva da zahvati loptu ispred golmana Slavije.
11'
Dobra akcija Kozare, Šikanjić upošljava Maksimovića, ovaj jako šutira sa desetak metara iskosa, golman gostiju to brani.
8'
Kontra Slavije, Arbinja puca sa desetak metara, a Modić brani.
7'
Šikanjić probija odbranu, iskosa šalje loptu prema Maksimoviću. On je u petercu, ali odv+brana Slavije izbacuje loptu u korner.