Pepić glavom tuče pored gola nakon kornera
Srđan Modić(G) , Savo Veljkić , Aljosa Blagojevic , Dejan Glišić , Aleksandar Malbašić (K), Sergej Govedarica , Srboljub Jandrić , Marko Despotović , Milan Šikanjić , Duško Pepić , Berin Torlaković , REZERVE Pavle Glisic(G) , Salvador John Pliego , Bane Matić , Slaviša Pejić , Aleksandar Komlenić , Marko Dakic ,
Postava
Luka Damjanović(G) , Ajdin Redžić , Miloš Perović (K), Luka Babić , Nebojša Babić , Nikola Mitrović , Srđan Mrzić , Alen Nuhanović , Genaro Bautista Lelli , Aleksandar Petrović , Predrag Ristanović , REZERVE Mladen Milošević(G) , Živko Bubić , Ognjen Đuričin , Džafo Hadžić , Ljubiša Nikodinović , Ognjen Krneta ,
Kozara i Krupa podijelili bodove

Kiša koja je danas neprestano padala nije pokvarila dobru predstavu za oko dvije stotine ljubitelja fudbala na Gradskom stadionu Velimir Sombolac u Gradišci, koju su im priredili fudbaleri Kozare i Krupe u danas odigranoj  utakmici 8. kola m:tel I lige Republike Srpske koja je završila neriješenim rezultatom 2-2.

Po raskvašenom i natopljenom terenu u početnim minutama bolje se snalaze fudbaleri Kozare i prijete preko Malbašića, koji u 2. minuti šutira sa ivice šesnaesterca, ali lopta prolazi tik pored rašlji gola Krupe. U 11. minuti najviši poslije kornera je Pepić, ali lopta koju zahvaća glavom odlazi pored gola. U 17. minuti Jandrić šutira sa dvadesetak metara, ali je zamalo neprecizan. U istoj minuti, Krupa pokazuje zašto je trenutno vodeća ekipa, na brzinu izigravaju odbranu Kozare i Mrzić postiže gol za vođstvo gostiju od 0-1. Krupa nakon vođstva pojačava ritam, ponovo pokušava Mrzić u 25. minuti, ali lopta odlazi pored gola. Tri minute kasnije pokušava Perović iz slobodnog udarca, ali je Modić siguran. Igrao se 37. minut, Kozara izvodi korner, te nakon odbitka pokušava da ubaci loptu prema svojim napadačima, Petrović je pao u svom šesnaestercu i lopta ga pogađa u ruku, te sudija Butulija pokazuje na bijelu tačku. Siguran izvođač jedanaesterca je Glišić Dejan i Kozara dolazi do izjednačenja. Odmah je Krupa krenula ka golu Kozare, prečka spašava Modićev gol nakon šuta Mrzića. Prave fudbaleri Kozare brzu kontru, lopta dolazi do Šikanjića koji oštro šutira i šalje loptu u mrežu Krupe za preokret i vođstvo Kozare od 2-1, rezultat sa kojim se odlazi na poluvrijeme.

I u drugom poluvremenu igra se otvoreno na obe strane uz kišu koja ne staje. Krupa prijeti preko Mrzića u 58. minuti, ali je Modić siguran. Dvije minute kasnije ponovo šutira Mrzić, ali je neprecizan. U 62. minuti šut Mrzića brani Modić, ali ne uspijeva uhvatiti loptu, koja šeta ispred gola dok je ne ispuca Jandrić koji pogađa Perovića, lopta se odbija ka golu, ali Modić stiže da je izbaci u korner. U 65. minuti, brza kontra gostiju, Krneta postiže gol za izjednačenje. Tri minuta kasnije šut igrača Krupe pogađa u leđa igrača Kozare, te lopta vara Modića i završava na prečci. Uzvraća Kozara preko Glišićaa i Šikanjića koji su danas najagilniji prema golu Damjanovića. Smjenjuju se napadi obe ekipe do kraja utakmice, ali se rezultat ne mjenja.

Sljedeće subote 24. 9. 2022. godine na rasporedu su utakmice 9. kola m:tel I lige Republike Srpske. Fudbalerima Kozare slijedi najbliže gostovanje u m:tel I ligi Republike Srpske, u Laktašima će im domaćin biti istoimena ekipa. Utakmica počinje u 16 časova.

FK Kozara (Gradiška): Modić S., Veljkić S. Blagojević A., Glišić D., Malbašić A., Govedarica S., Jandrić S., Despotović M., Šikanjić M. (od 89. min. Matić B.), Pepić D. (od 71. min. Pejić S. (od 78. min. Komlenić A.), Torlaković B., trener Krupljanin S., nisu igrali: Glišić P., Pliego S., Dakić M.

FK Krupa (Krupa na Vrbasu): Damjanović L., Redžić A., Perović M., Babić L. (od 78. min. Bubić Ž.), Babić N., Mitrović N., Mrzić S., Krneta O., , Lelli G. B., Petrović A. (od 46. min. Hažić Dž.), Ristanović P., trener: Ilić V., nisu igrali: Milošević M., Đuričin O., Nikodonović Lj., Nuhanović A.