Slčaba utakmica u nastavku. Famos čuva stečenu prednost.
65'
Žuti karton
Ćeha
60'
Sloboda bolje ulazi u drugo poluvriejeme. ilija Danilović je iz slobodnjaka snažno šutirao, Rončević odbija loptu, ali iz drugog puta dolazi do nje prije Zekanovića
55'
Šut na gol
Bojan Burazor
Sjajan šut Burazora nakon što je pokupio odbijenu loptu iz prekida, Rončević je šalje u korner
41'
Šut na gol
Sjajna šansa za Famos. Bio je to prekid Perovića, Novković sjajno skače, Ćeha prbacuje za Jošikavu koji prebacuje golmana, ali Ilija Danilović sa linije izbacuje loptu u korner
35'
Dobar centaršut Nenada sa desne strane, Zekanović slabo glavom
33'
Žuti karton
Nikola Novaković
30'
Jedan od rijetkih napada Slobode u prvih 20. minuta. Duga lopta iza odbrane Famosa, Suljić pokušava, ali slabo preko gola
20'
Šut na gol
Polukontra Famosa, Perović centrira, lopta prolazi do Cicovića koji snažno šutira, ali u vanjski dio mreže
19'
U 13. minuti tek centaršut Milana Nenada iz slobodnog udarca, Danilović slabo šutira glavom
13'
Marko Tešanović je poslao sjajan centršut, Marković ostao zaboravljen, ali slabo zahvata loptu, no ona dolazi do Dejana Bjeloša koji pogađa
10'
Igor Rončević(G) , Nikola Novković , Kenan Hadžibegović , Lazar Babić , Dejan Bjeloš , Nikola Cicović , Mladen Perović , Marko Tešanović , Marko Marković , Kota Yoshikawa , Đorđe Ćeha , REZERVE Marko Terzić(G) , Ognjen Mičić , Marko Mitrašinović , Andrej Vidaković , Danel Blažić , Haru Nakagaki , Vladan Minić , Strahinja Sudžum ,
David Stjepanović(G) , Ilija Danilović , Dmitrii Suharev , Predrag Zekanović , Duško Mitrić (K), Vlado Koprivica , Bojan Burazor , Alem Suljić , Aleksandar Gavrić , Milan Nenad , Nikola Angeleski , REZERVE Đorđe Vuković(G) , Siniša Lazendić , Ognjen Soldat , Pero Vučković , Vladan Todorović , Mirza Ramić , Luka Jakešević ,
Protokol
Sudije: Darko Vukojević (Doboj) [Glavni], Danijel Mićić (Doboj) [Pomoćnik], Dejan Lazić Đ (Doboj) [Pomoćnik],