Dušan Travar(G) , Ilija Danilović , Dmitrii Suharev , Ognjen Soldat , Predrag Zekanović , Duško Mitrić (K), Vlado Koprivica , Bojan Burazor , Luka Jakešević , Aleksandar Gavrić , Milan Nenad , REZERVE David Stjepanović(G) , Vasilija Pucar , Srđan Đukanović , Aleksandar Stanišić , Vladan Todorović , Mihajlo Živković , Nikola Angeleski ,
Postava
Edis Šehović(G) , Nikola Mazić (K), Stefan Božić , Samir Delalić , Nezir Alić , Nikola Nikolić , Adel Jahić , Vuk Vukićević , Filip Jovičić , Vinko Đurić , Nebojša Stevanović , REZERVE Mirnes Šito(G) , Tarik Adilović , Filip Jovanović , Anel Delić , Nemanja Stevanović , Nikola Pantić , Selmir Karjašević ,
Protokol
Sudije: Bojan Panić (Prijedor) [Glavni], Mladen Stupar (Prijedor) [Pomoćnik], Dragan Keranović (Prijedor) [Pomoćnik]
Remijem niko zadovoljan

Derbi začelja u Mrkonjić Gradu završen je bez pobednika, nerešenim rezultatom 3:3. Ovim ishodom nisu zadovoljni ni Mrkonjićani ni Janjani.

Domaćin je poveo golovima Ilije Danilovića i Predraga Zekanovića i činilo se da će Sloboda Nova banka rutinski doći do bodova spasa, a Podrinje gurnuti u drugoligaški ambis.

Međutim, posle tačno pola časa igre rezultatsku neizvesnost je vratio Nikola Mazić. Kada je Zekanović drugim golom u 33. minutu ponovo doneo Mrkonjićanima dva gola prednosti ponovo su mnogi verovali u pobedu domaćina, ali u poslednjem minutu prvog dela Nezir Alić je smanjio na 3:2 i održao Podrinje u životu.

Zekanović je zbog povrede izašao u 34. minutu i bio je to veliki hendikep za domaće koji se osetio u nastavku. U 55. minutu za Slobodu Novu banku Ognjen Soldat nije iskoristio jedanaesterac, pa su izabranici trenera Marka Tešića kažnjeni za to. Vinko Đurić, najbolji pojedinac susreta je u 66. minutu izjednačio rezultat i Podrinje je zasluženo odnelo bod kući, ali i dalje drži “fenjer”.

Sloboda Nova banka – Podrinje (J) 3:3 (3:2)

Stadion: “Luke”. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Panić (Prijedor) 7. Strelci: Danilović u 4. i Zekanović u 9. i 33. minutu za Slobodu Nova banka, a Mazić u 30, Alić u 45. i Đurić u 66. minutu za Podrinje (J). Žuti kartoni: Soldat (Sloboda Nova banka), Jahić, Šehović, Alić (Podrinje).

SLOBODA NOVA BANKA: Travar , Danilović, Suharev, Soldat , Zekanović  (od 34. Đukanović ), Mitrić , Koprivica , Burazor , Jakešević , Gavrić , Nenad .

PODRINjE (J): Šehović , Mazić , Božić , Delalić , Alić, Nikolić  (od 46. Jovanović ), Jahić, Vukićević , Jovičić  (od 63. Pantić ), Đurić , Stevanović  (od 81. Adilović ).

Igrač utakmice: Vinko Đurić (Podrinje).