1 : 0
1 : 0
Crveni karton Mihajlo Savanović BSK prekršaj nad Soldatom kao posljednji igrač odbrane dosuđen slobodan udarac za goste na 17 metara po sredini gola
90+2'
Izmena - ulaz
Izmjena u Slobodi izašao Nikodinović ušao Ešba
84'
Izmjena BSK izašao Đorđević ušao Stojičić
84'
Ulazi Petrović umjesto Terzića
78'
Gosti su izveli bez napad Zekanovič je na lijevoj strani našao rezervistu Jakeševića koji je gađao suprotni ugao ali slabo pa je golman Modić uhvatio živu loptu
76'
Poslije greške odbrane BSK-a iznenada u šansi se našao rezervista Soldat ali se spetljao pa je golman Modić intervenisao i odbranio njegov traljav šut
71'
Dvostruka izmjena u Slobodi izašli Luis i Mitrić ušli Jakešević i Soldat
67'
Nove izmjene u BSK-u, izlazi Kujundžić, ulazi Erić
61'
Iz igre izlazi Jotić, ulazi Lazendić
61'
Šut na gol
Danilo Moconja
Danilo Moconja je opasno zagrijao dlanove golmana Vukovića šutirajući iskosa sa lijeve strane
54'
Šut Savanovića sa 25 metara golman Vuković je bio dobro postavljen
52'
Danko Radić
46'
Izmena - izlaz
Marko Babić
46'
Izmjena i u ekipi BSK-a, ulazi Nebojša Runić umjesto Ostoje Šaule
46'
Šut sa 14-15 metara poslije dodavanja Đorđevića, lopta prošla ispod ruke golmana Vukovića
41'
Domaćin pogodio prečku, prošao je Savanović po desnoj strani, šutirao Perović i bio izblokiran, a na odbijenu loptu je natrčao Đorđević čiji je put zaustavio okvir gola
40'
Dobra prilika za BSK. Ispred Perovića u posljednji čas je intervenisao Ilija Danilović
31'
29'
28. minut u kontranapadu Slobode četiri na dva poslije kornera šutirao je Predrag Zekanović a sa gol linije loptu je u korner izbacio Marko Kujundžić
28'
27. minut odlična šansa za domaće, Miloš Perović je izašao sam pred golmana gostiju ali je Đorđe Vuković odlično intervenisao i izbacio loptu u korner
27'
Sloboda ostaje sa igračem manje na terenu jer je Argentinac Hoze Huan Fontenaći zaradio direktni crveni karton zbog brutalnog starta nad kapitenom BSK-a Aleksandrom Radulovićem
24'
Šut na gol
Timar Luis
Luis sam izašao pred gol BSK-a Srđan Modić sjajno intervenisao nogom i zaštitio svoju mrežu
15'
BSK nastupa u sastavu: Modić, Šaula, Moconja, Radulović, Jagodić, Samardžija, Đorđević, Perović, Savanović, Terzić, Kujundžić Na klupi su: Vuleta, Cvjetanović, Stojičić, Radović, Erić, Pušić, Petrović, Gavrić, Runić
Sloboda igra u sastavu: Vuković, Danilović, Bobić, Nikodinović, Zekanović, Luis, Mitrić, Mitrić, Fontemaći, Jotić, Babić, Nenad Na klupi su: Travar, Đukanović, Lazendić, Soldat, Vučković, Ešba, Živković, Jakešević, Radić