3 : 0
Utakmicu uživo prati 35 posetilaca
sSam pred golom gostiju i traljavo je šutirao pored gola lijevom nogom
85'
Sjajna šansa za Turanjanina golman Modričana refleksno rukom odbranio udarac sa pet metara
75'
Šut na gol
Nebojša Prljeta
Prva šansa u nastavku za goste, šut Prljete sa 16 metara golman Knežević skrenuo u korner poslije kojeg nije bilo opasnosti po gol Laktaša
62'
Ostalo
U nastavku fudbalska uspavanka u Laktašima, 15 minuta bez prilika za gol
60'
Penal
U šesnaestercu oboren Stefan Milojević
41'
Šikanjić iz penala, pogodio desni ugao golmana Krnetića koji je pogodio stranu i bio kratak
41'
Šikanjić na odličan centaršut Petrovića sa desne strane lijevom nogom, na drugoj stativi je matirao golmana modričana pogodivši kontraugao
38'
Nanizao nekoliko defanzivaca Modričana i rezantnim udarcem sa 17 metara pogodio desni donji ugao gostiju
32'
Dobra akcija domaćina koju je šutem iskosa sa lijeve strane šutem preko gola završio Aleksandar Petrović
16'
Šut na gol
dobar napad Modričana po lijevoj strani lopta je poslije bloka dobila čudnu putanju, prešla preko golmana Vanje Kneževića, pa je sa gol linije očistio kapiten Dalibor Milić