Raspucani Čajničani

Stakorina, Čajniče

U komšijskom  derbiju Stakorina je u potpunosti nadigrala Mladost.

Rogatičani su se dobro držali sve do finiša prvog dela susreta kada je nakon lepe akcije domaći tim došao u vođstvo preko Božidara Gigovića.

Samo što je počelo drugo poluvreme, tačnije u 47. minutu  najbolji strelac Čajničana Aleksandar Milović je udvostručio prednost. Sedam minuta kasnije gosti su uspeli da smanje vođstvo Stakorine, strelac je bio Ćaćić. U 63. minutu Mrdak postiže teći pogodak za svoj tim, a konačan rezultat 4:1 postavlja Ognjen Gigović u 73. minutu.

Sudijska trojka na čelu Boškom Lazićem se nije najbolje snašli u susretu starih rivala, iako nisu imali težak posao u ovom meču nisu bili  na visini zadatka.

STAKORINA- MLADOST (R) 4:1 (1:0)

Stadion: Rakovice. Gledalaca: 100. Sudija: Boško Lazić (Bijeljina) 5,5. Strelci: B. Gigović 43, A. Milović 47, Mrdak 63. i O. Gigović 73. minut (Stakorina) Ćaćić 54. minut (Mladost) Žuti kartoni: Racković, Nešković, Lukić, Mrdak (Stakorina) Minić (Mladost) Crveni karton: Bojan Obradović u 57. minutu drugi žuti karton (Mladost)

STAKORINA – Bojanović 7, Simović 6,5 (od 85. Todorović -) Jovanović 6,5, B. Gigović 7, Racković 6,5 (od 76. Tomić -) A.  Milović  7,5, Ristanović - (od 20. O. Gigović 7) T. Tadić 6,5, Nešković 7, Lukić 7, Mrdak 7 (od 85. D. Tadić -)

MLADOST (R) – Krsmanović  5,5, Elek  5,5,B. Obradović 5,Tomić 5,5, Ćaćić 6, Maljukan 5,5, Andrić 5 (od 84. Glogovac -) Minić 5 (od 76. Cvijetić -) D. Obradović 5, Božović 5 (od 46. Kušić 5,5) Milovanović 5 (od 55. Mihajlović 5)

Igrač utakmice : Aleksandar Milović (Stakorina)

Druge lige Druge lige Druga liga Republike Srpske – Istok Stakorina Jedinstvo (R)