Postava
Njegoš Zeljković(G) , Miroslav Đuranović , Aldin Halaba , Milan Barišić , Muamer Kahrić , Marko Nikić , Miljan Budić (K), Petko Budić , Rastko Dukić , Aleksa Aleksić , Želimir Đukarić , REZERVE Teodor Veleušić ,
Protokol
Stadion: FK 'Progres'. Sudije: Dean Jokić () [Glavni], Goran Jović (Doboj) [Pomoćnik], Dejan Lazić Đ (Doboj) [Pomoćnik]
Postava
Nenad Račić(G) , Nikola Rogić , Ognjen Savičić , Oleg Damjanić , Goran Grujić , Goran Zelenika , Nedeljko Grabovac , Dragan Arežina , Filip Cvijetić , Luka Vukosavljević , Marko Đukanović (K), REZERVE Ivan Stanković , Andrej Crnogaća , Nemanja Milaković , Dejan Subić ,
Zasluženo slavlje tima iz Jaružana

Goran Zelenika

Fudbaleri Crnog Vrha iz Jaružana odigrali su još jednu kvalitetnu utakmicu i na kraju zasluženo nose tri boda s teškog gostovanja kod ekipe Progresa iz Kneževa. Slavili su  rezultatom 0:3 Junak pobjede Crnog Vrha je Goran Zelenika koji je postigao sva tri gola za goste. Napadač Crnog vrha  rekao nam je  nakon utakmice :

-Znali smo da ovo neće biti laka utakmica i tako smo je i pripremili. Progres je bio u seriji loših rezultata i pobjeda u ovom duelu im je bila imperativ. Loše smo ušli u utakmicu. Prvih 15 minuta je bilo za zaborav. Kako je meč odmicao mi smo se konsolidovali počeli igrati bolje, onako kako smo željeli. Pred kraj prvog poluvremena uspjeli postići gol. U drugo poluvrijeme smo ušli sa većom željom za pobjedom i dosta se bolje organizovali pa samim tim mogu reći da smo na kraju zasluženo slavili.