• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba

FSA bolji od Čelinca

24.03.2024 Administrator DC

Ekipa FSA slavila je na svom terenu u okršaju sa Čelincem. Bilo je 3:1, za domaćina,a u prvih 45 minuta rezultat je glasio 1:1.

Poveli su domaći golom Nemanje Kneževića, da bi gosti poravnali. Marko Orašanin je u 38. minuti matirao Nikolu Zmijanca.

U nastavku je FSA postiogao još dva gola. Prvbo je Vedran Mršić doveo FSA u vođstvo od 2:1, da bi Teodor Dobrijević postavio konačan rezultat susreta.

FSA Prijedor – Čelinac  3:1 (1:1)

Stadion: stadion Poljana. Gledalaca: 50. Sudije: Nikola Garić (Doboj) [Glavni], Boban Ristić (Doboj) [Pomoćnik], Filip Sredojević (Gradiška) [Pomoćnik], Strijelci: Nemanja Knežević 24', Vedran Mršić 66', Teodor Dobrijević 85', [FSA (Prijedor)]; Marko Orašanin 38', [Čelinac]. Žuti kartoni: Ogboke Franklin Chetachukwu 41', Miloš Rudak 59', [FSA (Prijedor)]; Aleksandar Materić 75', [Čelinac];

FSA Prijedor : Nikola Zmijanjac (G) , Miloš Rudak (79. Marko Drljača), Igor Golić , Ogboke Franklin Chetachukwu , Nemanja Marinović (64. Borislav Mikić), Vedran Mršić (K) (79. Stefan Crnobrnja), Stefan Stojić , Nemanja Knežević , Željko Stegić , Đorđe Milinković (46. Slobodan Vujčić), Teodor Dobrijević

Čelinac: Marko Jović (G) , Novak Rulić , Aleksandar Materić , Jovan Bajić , Jovan Dubravac , Slaviša Suvajac (29. Stefan Tepić), Siniša Tomić (K) (31. Marko Orašanin), Jovan Stojanović , Milko Babić , David Krminac , Bojan Bojić (72. Uroš Trivić)