OFK Banja Luka
Igrači i ocene
Dimitrijević srušio Rekreativo

Krupa - Rekreativo 3:1

Nije se lider Područne lige Banja Luka, ekipa Rekreativa naigrala u Krupi na Vrbasu. Domaćin, inače trećeplasirana ekipa u šampionatu porazila je Rekreativo sa 3:1.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo miroljubivo (0:0), domaćin  je krenuo mnogo agresivnije, pa i efikasnije i sa tri gola do 73. minute Rekreativu pokazao da nema bodova ove subote.

Gosti su smanjili u 77. minuti, ali više nisu mogli.

Prvo ime ovog meča bio je Nikša Dimitrijević. On je postigao dva gola za Krupu, a treći je djelo Pavla Čivčića. Strelac za goste bio je Zoran Orašanin.

Krupa – Rekreativo 3:1 (0:0)

Stadion: 'Krupa'. Gledalaca: 50. Sudije: Đorđe Ćibić (Banja Luka) [Glavni], Vladimir Maksimović (Banjaluka) [Pomoćnik], Dragan Žarić (Kotor Varoš) [Pomoćnik], Strijelci: Nikša Dimitrijević 48', Pavle Čivčić 65', Nikša Dimitrijević 73', [Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Zoran Orašanin 77', [Rekreativo (Banja Luka)]. Žuti kartoni: Pavle Čivčić 62', Aleksandr Kononykin 76', [Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Veljko Bojić 80', [Rekreativo (Banja Luka)];

Krupa: Shelia Roma (G) , Nikša Dimitrijević , Milan Ducanović (46. Marko Erak), Nikola Balaban , Pavle Čivčić (K) , Milan Čivčić , Anes Petak , Mitar Knežić , Pablo Daniel Davydov , Mihajlo Lukendić (90. Mile Antonić), Anri Chkhikvadze (46. Aleksandar Kononikin)

Rekreativo: Petar Dumendžija (G) , Đorđe Marković , Srđan Batos , Miloš Kukavica , Aleksandar Makarić (87. Perica Kantar), Đorđe Petković , Saša Jeremić , Danijel Radinković (64. Zoran Orašanin), Vladimir Tešić (K) , Mihajlo Malijević (87. Luka Radić), Đorđe Vranješ (56. Veljko Bojić)