68'
20'
4'
Utakmica prekinuta zbog tuče na tribinama. Vjerovatno će biti registrovana rezultatom 2:2.
Utakmica prekinuta, navijači skidali pantalone i okretali se protivničkim pristalicama

Meč  14 kola Područne lige Birač, između domaćeg  Branjeva i Radničkog Karakaj prekinut je u 85. minuti.

Naime, gosti su tada postigli pogodak i izjednačili na 2:2, a njihovi navijači su krenuli da se raduju.

Prema našim informacijama bilo je i onih koji su u svemu tome pokazali svoj primitivizam, čak skinuli i pantalone i veš, pa se okrenuli ka pristalicama domaćeg kluba.

To je naravno izazvalo revolt navijača Branjeva, jer su se  na tribinama nalazili i roditelji sa djecom. Došlo je do opšte tuče.

Sudija utakmice Marko Lazarević sa pomoćnicima i delegatom Milošem Bačićem je povukao igrače u svlačionicu, a nakon smirivanja situacije gosti nisu željeli nastaviti meč.

Oni su inače uspijeli okrenuti rezultat i od 2:0 za domaćina stigli do 2:2, ali će utakmicu sigurno izgubiti službenim rezultatom. Ne zbog ove tuče i njihovih navijača, već su u poluvremenu izveli iz igre igrača do 21 godine Andreja Gajića,a u igru uveli Radomira Jeremića.

Ovaj fudbaler je stariji, pa tim iz Karakaja nije imao na terenu ni jednog igrača zaštićenog godišta.

Nama su se inače sinoć odmah javili pristalice Branjeva i poslali videa sa utakmica uz konstataciju da ni jednom nisu ništa ružno uradili ni prema navijačima ni igračima Radničkog, ali da nisu mogli istrpjeti provokacije gostiju sa spuštenim pantalonama...