07.04
16:30
Radnik
Krupa
1
1
|
07.04.2018 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
18:30
Zrinjski
Sarajevo
1
0
|
07.04.2018 18:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.04
16:30
ŽeljezniÄar
Å iroki Brijeg
1
1
|
07.04.2018 16:30 | 1 : 1 |
|
07.04
16:30
Mladost
Sloboda
1
1
|
07.04.2018 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
18:00
Borac
GOÅ K
0
0
|
07.04.2018 18:00 | 0 : 0 |
|
07.04
16:00
Sloboda
Zvijezda 09
1
6
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
07.04
16:00
Rudar Prijedor
Drina
1
0
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Sloga
Sutjeska
2
2
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.04
16:00
Slavija
Podrinje
1
0
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Kozara
Napredak
0
0
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
ŽeljezniÄar Sport Team
Tekstilac Kort
1
1
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
07.04
16:00
Alfa ModriÄa
Sloboda
6
0
|
07.04.2018 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
LaktaŔi
Jedinstvo
0
1
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Borac
LjubiÄ
1
3
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
07.04
16:00
Omarska
Sloga(S)
0
4
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.04
16:00
Proleter
Ozren
3
0
|
07.04.2018 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Sloga(T)
Vranjak
2
1
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Dubrave
Mladost
1
1
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
BSK
ŽeljezniÄar
7
1
|
07.04.2018 16:00 | 7 : 1 |
|
07.04
16:00
Mladost(BS)
Sloga
0
3
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.04
16:00
IliÄka 01
Velež
2
1
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Guber
Mladost(G)
1
1
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Mladost(R)
Jedinstvo(Br)
4
1
|
07.04.2018 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Proleter
Glasinac 2011
2
1
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Sloga Junajted
Leotar
2
1
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
BuduÄnost
Drina HE
1
0
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Famos
Jedinstvo(BÄ)
0
0
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 0 |
|
07.04
15:30
OFK Å ekoviÄi
RadniÄki
3
0
|
07.04.2018 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
07.04
15:30
Podrinje
OFK Trnovica
1
4
|
07.04.2018 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
07.04
15:30
Lokomotiva
Omladinac
1
0
|
07.04.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
07.04
15:30
Lokanj
BSK Ledinci
0
1
|
07.04.2018 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.04
15:30
Vlasenica
Zadrugar
3
1
|
07.04.2018 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
07.04
15:30
MiliÄi
Partizan
2
0
|
07.04.2018 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
15:30
Jedinstvo
Bratstvo
4
1
|
07.04.2018 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
07.04
15:30
Äelopek
Majevica
1
0
|
07.04.2018 15:30 | 1 : 0 |
|
07.04
15:00
Ozren
Mineral
0
0
|
07.04.2018 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
15:00
BuduÄnost
Trebava
2
0
|
07.04.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
15:00
NaŔa krila
Sloga(DP)
6
1
|
07.04.2018 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
07.04
15:00
Zvijezda
SkugriÄ
3
1
|
07.04.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.04
15:00
Polet 1926
Sloga(J)
9
0
|
07.04.2018 15:00 | 9 : 0 |
|
||||||
07.04
15:00
Rudanka
Hajduk
4
0
|
07.04.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.04
15:00
OFK Pridjel
Crvena zvijezda
3
0
|
07.04.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
07.04
16:00
Borac
LijevÄe
1
1
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Partizan
Mladost
1
0
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.04
11:00
OFK Brdo
Sloga
0
0
|
07.04.2018 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Karanovac
Progres
6
0
|
07.04.2018 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
OFK LauÅ”
OFK Ravan
4
0
|
07.04.2018 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Milan
Gorica
0
1
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 1 |
|
07.04
16:00
Sloga DIPO
Torpedo
1
1
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
07.04
16:30
Rudar 1925
SlijepÄeviÄi
1
1
|
07.04.2018 16:30 | 1 : 1 |
|
07.04
16:00
Gomjenica
Radnik
0
0
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Slaven
Mrakovica
3
1
|
07.04.2018 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Ljubija
Brzi
2
2
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.04
16:00
Plamen
PodgrmeÄ
3
0
|
07.04.2018 16:00 | 3 : 0 |
07.04
15:00
VuÄijak
Mladost
3
0
|
07.04.2018 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.04
15:00
Borac(0)
Ukrina
4
0
|
07.04.2018 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.04
15:00
Rudar
Hajduk
2
2
|
07.04.2018 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.04
15:00
Crkvina
PelagiÄevo
2
1
|
07.04.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.04
15:00
Borac(BL)
SkugriÄ 1964
0
1
|
07.04.2018 15:00 | 0 : 1 |
|
07.04
15:00
Džaja
BuduÄnost
2
0
|
07.04.2018 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
15:00
Sloga Nektar
Krajina
0
3
|
07.04.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.04
15:00
Vrbas
Omladinac
3
1
|
07.04.2018 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.04
15:00
OFK Banja Luka 2017
Gomionica
0
3
|
07.04.2018 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.04
15:00
Rekreativo
Polet KrajiŔnik
2
1
|
07.04.2018 15:00 | 2 : 1 |
|
07.04
15:30
Obarska
Drina
1
1
|
07.04.2018 15:30 | 1 : 1 |
|
07.04
17:00
Bratstvo(0)
Obradovac
0
3
|
07.04.2018 17:00 | 0 : 3 |
|
07.04
16:00
Mladost(B)
Omladinac
0
5
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
07.04
16:00
Zvijezda
Crvena zvijezda
6
1
|
07.04.2018 16:00 | 6 : 1 |
|
07.04
16:30
Borac
Ljeskovac
2
2
|
07.04.2018 16:30 | 2 : 2 |
|
07.04
16:30
Sloga 94
Omladinac
2
1
|
07.04.2018 16:30 | 2 : 1 |
|
07.04
16:00
MoŔtanica
Berek 1975
1
2
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.04
16:00
Svodna
Kiseljak
4
0
|
07.04.2018 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Radnik Urije
Rudar
0
3
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
07.04
16:00
Blatna
Omladinac
4
1
|
07.04.2018 16:00 | 4 : 1 |
|
07.04
16:30
Lazarevica
Mladen PeriÄ
7
1
|
07.04.2018 16:30 | 7 : 1 |
07.04
15:30
TSC
Novi Pazar
2
0
|
07.04.2018 15:30 | 2 : 0 | |||||||
07.04
15:30
SinÄeliÄ
RadniÄki 1923
3
0
|
07.04.2018 15:30 | 3 : 0 | |||||||
07.04
15:30
Jagodina
Teleoptik
0
0
|
07.04.2018 15:30 | 0 : 0 | |||||||
07.04
15:30
ÄSK Pivara
InÄija
1
1
|
07.04.2018 15:30 | 1 : 1 | |||||||
07.04
15:30
Metalac
Sloboda
2
0
|
07.04.2018 15:30 | 2 : 0 | |||||||
07.04
15:30
BuduÄnost
TemniÄ 1924
1
0
|
07.04.2018 15:30 | 1 : 0 | |||||||
07.04
15:30
Dinamo
RadniÄki (P)
2
1
|
07.04.2018 15:30 | 2 : 1 | |||||||
07.04
15:30
Bežanija
Proleter
0
0
|
07.04.2018 15:30 | 0 : 0 |
07.04
Sutjeska
Kom Eurozox
0
1
|
07.04.2018 | 0 : 1 |
|
||||||
07.04
OFK Petrovac
Grbalj
0
1
|
07.04.2018 | 0 : 1 |
|
||||||
07.04
Mladost
Rudar
2
0
|
07.04.2018 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
Iskra
BuduÄnost
0
1
|
07.04.2018 | 0 : 1 |
|
||||||
07.04
Zeta
DeÄiÄ
2
0
|
07.04.2018 | 2 : 0 |
|
07.04
16:00
Bournemouth
Crystal Palace
2
2
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
07.04
16:00
Brighton
Huddersfield
1
1
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
13:30
Everton
Liverpool
0
0
|
07.04.2018 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Leicester
Newcastle
1
2
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.04
18:30
Manchester City
Manchester Utd
2
3
|
07.04.2018 18:30 | 2 : 3 |
|
||||||
07.04
16:00
Stoke
Tottenham
1
2
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.04
16:00
Watford
Burnley
1
2
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
07.04
16:00
WBA
Swansea
1
1
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
07.04
16:15
Celta Vigo
Sevilla
4
0
|
07.04.2018 16:15 | 4 : 0 |
|
||||||
07.04
18:30
Real Betis
Eibar
2
0
|
07.04.2018 18:30 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
20:45
Barcelona
LeganƩs
3
1
|
07.04.2018 20:45 | 3 : 1 |
|
||||||
07.04
13:00
AlavƩs
Getafe
2
0
|
07.04.2018 13:00 | 2 : 0 |
|
07.04
15:30
Kƶln
Mainz 05
1
1
|
07.04.2018 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
15:30
Freiburg
Wolfsburg
0
2
|
07.04.2018 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
07.04
15:30
Borussia Mƶnchengladbach
Hertha BSC
2
1
|
07.04.2018 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
07.04
15:30
Augsburg
Bayern
1
4
|
07.04.2018 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
07.04
18:30
Hamburger SV
Schalke 04
3
2
|
07.04.2018 18:30 | 3 : 2 |
|
07.04
18:00
SPAL
Atalanta
1
1
|
07.04.2018 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
18:00
Roma
Fiorentina
0
2
|
07.04.2018 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.04
20:45
Sampdoria
Genoa
0
0
|
07.04.2018 20:45 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
15:00
Benevento
Juventus
2
4
|
07.04.2018 15:00 | 2 : 4 |
|
07.04
20:00
Amiens SC
Caen
3
0
|
07.04.2018 20:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.04
20:00
Angers
Strasbourg
1
1
|
07.04.2018 20:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
20:00
Bordeaux
Lille
2
1
|
07.04.2018 20:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.04
20:00
Guingamp
Troyes
4
0
|
07.04.2018 20:00 | 4 : 0 |
|
||||||
07.04
17:00
Monaco
Nantes
2
1
|
07.04.2018 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
07.04
20:00
Toulouse
Dijon
0
1
|
07.04.2018 20:00 | 0 : 1 |
|
07.04
16:00
Jedinstvo
Slaven
1
0
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Zvijezda
Olimpik
0
0
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Metalleghe-BSI
Bratstvo
1
0
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Sloga
ToŔk
2
0
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Igman
OraŔje
0
0
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Äapljina
Travnik
1
1
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Velež
Bosna
0
0
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Rudar
Iskra
1
0
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 0 |
|
07.04
16:00
Bratstvo
Krajina
0
1
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
PodgrmeÄ
FK Vitez
0
0
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
KljuÄ
Kiseljak
1
3
|
07.04.2018 16:00 | 1 : 3 |
|
07.04
16:00
Jedinstvo
Pobjeda
0
4
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.04
16:00
Famos
Natron
4
1
|
07.04.2018 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.04
16:00
Krivaja
Radnik
2
1
|
07.04.2018 16:00 | 2 : 1 |
|
07.04
16:00
VrbanjuŔa
Dobrinja
6
0
|
07.04.2018 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
07.04
16:00
Vratnik
SAÅ K Napredak
0
4
|
07.04.2018 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.04
16:00
PofaliÄki
Omadinac
5
3
|
07.04.2018 16:00 | 5 : 3 |
|
||||||
07.04
16:00
Jug
Ozren
5
1
|
07.04.2018 16:00 | 5 : 1 |
|
07.04
15:00
Zvijezda 09
ŽeljezniÄar
1
1
|
07.04.2018 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
12:30
Vitez
Sloboda
1
2
|
07.04.2018 12:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.04
14:00
Borac
Sarajevo
0
2
|
07.04.2018 14:00 | 0 : 2 |
|
07.04
14:00
Novi Grad
Bosna
3
2
|
07.04.2018 14:00 | 3 : 2 |
|
07.04
13:00
TOÅ K
Borac
1
4
|
07.04.2018 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
07.04
13:00
Radnik
Iskra
2
0
|
07.04.2018 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
13:00
Rudar
Novi Travnik
4
1
|
07.04.2018 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
07.04
13:00
Kiseljak
ŽepÄe
3
3
|
07.04.2018 13:00 | 3 : 3 |
|
07.04
16:30
Grude
PosuŔje
1
2
|
07.04.2018 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
07.04
13:00
Rama
Velež
3
1
|
07.04.2018 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
07.04
13:00
Sloga(DV-U)
Brotnjo
3
0
|
07.04.2018 13:00 | 3 : 0 |
|
07.04
12:00
Sloga(GC)
Sloga(SH)
1
1
|
07.04.2018 12:00 | 1 : 1 |
|
07.04
14:00
Å iroki Brijeg
Vitez
9
0
|
07.04.2018 14:00 | 9 : 0 |
|
||||||
07.04
14:30
Sloboda
Äelik
1
1
|
07.04.2018 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
07.04
13:30
Radnik
Mladost
0
1
|
07.04.2018 13:30 | 0 : 1 |
|
07.04
12:00
Novi Grad
Bosna
1
2
|
07.04.2018 12:00 | 1 : 2 |
|
07.04
11:00
TOÅ K
Borac
2
0
|
07.04.2018 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
11:00
Radnik
Iskra
0
4
|
07.04.2018 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
07.04
11:00
Rudar
Novi Travnik
0
0
|
07.04.2018 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
11:00
Kiseljak
ŽepÄe
4
0
|
07.04.2018 11:00 | 4 : 0 |
|
07.04
14:30
Grude
PosuŔje
0
1
|
07.04.2018 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
07.04
11:00
Rama
Velež
1
4
|
07.04.2018 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
07.04
11:00
Sloga(DV-U)
Brotnjo
5
0
|
07.04.2018 11:00 | 5 : 0 |
|
07.04
10:00
Sloga(GC)
Sloga(SH)
0
3
|
07.04.2018 10:00 | 0 : 3 |
|
07.04
12:00
Å iroki Brijeg
Vitez
2
0
|
07.04.2018 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
07.04
13:00
Sloboda
Äelik
5
1
|
07.04.2018 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
07.04
12:00
Radnik
Mladost
1
0
|
07.04.2018 12:00 | 1 : 0 |
07.04
10:00
Zenit
Drina
2
4
|
07.04.2018 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
07.04
10:00
Lokomotiva
Podrinje
3
0
|
07.04.2018 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
07.04
10:00
IliÄka 01
Borac
10
1
|
07.04.2018 10:00 | 10 : 1 |
|
07.04
10:00
Tekstilac Kort
Rudar Prijedor
2
1
|
07.04.2018 10:00 | 2 : 1 |
|
07.04
12:00
Zenit
Drina
0
0
|
07.04.2018 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
07.04
12:00
IliÄka 01
Borac
1
0
|
07.04.2018 12:00 | 1 : 0 |
|
07.04
12:00
Tekstilac Kort
Rudar Prijedor
3
0
|
07.04.2018 12:00 | 3 : 0 |
|
07.04
16:00
Jedinstvo
Äelik
4
0
|
07.04.2018 16:00 | 4 : 0 |
|
07.04
17:00
Salines
Mostar SG Staklorad
0
2
|
07.04.2018 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
07.04
16:30
Nevesinje
BrÄko Zdravlje
7
2
|
07.04.2018 16:30 | 7 : 2 |
|
||||||
07.04
19:00
ŽeljezniÄar
Brotnjo
6
6
|
07.04.2018 19:00 | 6 : 6 |
|
||||||
07.04
16:30
Leotar
Zrinjski
4
2
|
07.04.2018 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
07.04
19:00
BanoviÄi
Tango
4
6
|
07.04.2018 19:00 | 4 : 6 |
|
07.04
Igokea
Zrinjski
85
88
|
07.04.2018 | 85 : 88 |
|
||||||
07.04
Å iroki
Spars
76
89
|
07.04.2018 | 76 : 89 |
|
07.04
Student
Radnik BN Basket
85
72
|
07.04.2018 | 85 : 72 |
|
||||||
07.04
Sloboda
Mladost
103
80
|
07.04.2018 | 103 : 80 |
|
||||||
07.04
BoŔnjak
VogoÅ”Äa
74
88
|
07.04.2018 | 74 : 88 |
|
07.04
19:00
Leotar
Bratunac
86
62
|
07.04.2018 19:00 | 86 : 62 |
|
||||||
07.04
19:00
Sokolac
Borac
81
71
|
07.04.2018 19:00 | 81 : 71 |
|
07.04
19:30
Play Off Ultra
Mladi KrajiŔnik
72
69
|
07.04.2018 19:30 | 72 : 69 |
|
07.04
Radnik
Kakanj 78
3
0
|
07.04.2018 | 3 : 0 |
07.04
16:00
Kula GradaÄac
Gacko
3
1
|
07.04.2018 16:00 | 3 : 1 |
07.04
Zelengora
Velež
3
2
|
07.04.2018 | 3 : 2 | |||||||
07.04
Han Pijesak
Glasinac
3
2
|
07.04.2018 | 3 : 2 | |||||||
07.04
Libero
Crvena zvijezda
0
3
|
07.04.2018 | 0 : 3 | |||||||
07.04
Kotor VaroÅ”
Derventa
0
3
|
07.04.2018 | 0 : 3 | |||||||
07.04
Nikos Kanbera
Panter
2
3
|
07.04.2018 | 2 : 3 |
07.04
Kozara Mlijekoprodukt
Jedinstvo 2015
33
24
|
07.04.2018 | 33 : 24 |
|
07.04
Sloga
Borac M:TEL
30
37
|
07.04.2018 | 30 : 37 |
|
07.04
Mira
Katarina
39
34
|
07.04.2018 | 39 : 34 |
|
||||||
07.04
Jedinstvo
Neretva
42
11
|
07.04.2018 | 42 : 11 |
|