16.04.2022 16:15 Administrator DC

Kadeti Želje bolji od Zrinjskog

Kadetska selekcija FK Željezničar rezultatom 3:1 je savladala Zrinjski u gostima u okviru 27. kola Premijer omladinske lige BiH. Gostujući tim je opravdao ulogu favorita u današnjem meču, a poveo je pogotkom Haruna Ploče u 12. minuti. Luka Cvitković je već u 18. minuti donio domaćima poravnanje, a tim se rezultatom otišlo i na odmor.   Sve do 79. minute utakmice,...

16.04.2022 13:24 Administrator DC

Kadeti Želje napadnuti u Mostaru

Tokom utakmice pionirskih selekcija Zrinjskog i Željezničara, grupa od nekoliko momaka, fizički je napala kadete FK Željezničar.   Kako saznajemo, kadeti Željezničara koji su čekali svoju utakmicu, našli su se na meti huligana, a o svemu je obaviještena i policija koja obavlja uviđaj. Srećom nije bilo nekih težih povreda, a sve se završilo veoma brzo. ...