04.06.2023 14:30 S. Papaz

Mineral ubjedljivom pobjedom u Zvorniku najavio visoke ambicije u baražu

Juniori Minerala iz Banje Vrućice pobjedom su startovali u doigravanju za ulazak u Premijer ligu Bosne i Hercegovine. Mineral je danas u Zvorniku savladao Drinu sa ubjedljivih 5:1 i tako su potvrdili da imaju visoke ambicije u ovom baražu. Gostujući tim pred sami odlazak na poluvrijeme stiže do gola preko Omara Karabegovića i to je bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku susreta...

24.05.2023 22:49 DarkoBc

Juniori FK "Ilićka 01" uspješno okončali sezonu

.     Juniori Ilićke 01 okončali su  Omladinsku ligu BiH, grupa Sjever na trećem mjestu. Kada se podvuče crta 12 pobjeda, 4 poraza i tri boda iza vodećeg dvojca nisu loš rezultat, a svakako bi plasman bio bolji da ovi golobradi mladići nisu morali preko noći da porastu i da na svojim leđima iznesu proljećni dio sezone seniorskog tima. Nisu im padale teško ni duple utakmice gotovo...