16.07.2023 09:18 srbijasport.net

UspeÅ”na proba na Čairu, Radnički - Radnik 1:0

Fudbaleri RadničkogĀ savladali suĀ na svom Čairu ekipuĀ RadnikaĀ u trećem pripremnom meču rezultatomĀ 1:0. Ā  Radnički je od samog početka utakmice delovao sigurnije i organizovanije. Do 15. minuta domaći tim imao je dve Å”anse za pogodak. Prvo je u 9. minutu Å”utiraoĀ Marjanović, a intervenisaoĀ Ranđelović, dok se nekoliko minuta kasnije okuÅ”ao iĀ Belaković, ali je loptu udarcem glavom poslao pored...

30.06.2023 15:54 srbijasport.net

Povratak Igora Savića u Dragačevo u drugoj ulozi

Posle tri godine nova-stara adresa trenera Igora Savića su Lučani. Naime, u prvom mandatu poznati stručnjak bio je deo stručnog Å”taba Gorana Stanića. Čelnici dragačevskog superligaÅ”a su pratili Savića i kako je bio slobodan posle epizode na Banjici, brzo je sklopljen dogovor i potpisan ugovor. Na startu je zasukao rukave i prionuo na posao, tako da je iza ā€œplavihā€ dve nedelje napornih priprema....