Kadetkinje - Spartanke spakovale “pola tuceta” Liberu

Kadetkinje OFK Spartak 2013 FOTO: OFK Spartak 2013

Kadetkinje OFK Spartaka 2013 zabilježile su i drugu ubjedljivu pobjedu na startu sezone u Premijer ligi BiH i drže korak sa ekipom SFK 2000 iz Sarajeva.

Utakmica je odigrana u Krupi na Vrbasu, a izabranice trenera Željke Vrhovac su već poslije prvih 45 minuta imale prednost koja je garantovala pobjedu i osvajanje nova tri boda. Dva pogotka postigla je Tamara Vukelić, a po jednom su se u strijelce upisale Milana Šunjka, Anja Đukić, Zorana Rosić i Valentina Čegar. Počasni pogodak za gošće iz Goražda postigla je Armina Tabaković u 89. minutu.

OFK Spartak 2013 – Libero    6:1 (4:0)

Stadion: FK Krupa u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 25. Sudija: Nemanja Petrović (Prijedor). Strijelci: 1:0 Šunjka (22), 2:0 Đukić (26), 3:0 Vukelić (40), 4:0 Rosić (45+3), 5:0 čegar (61), 6:0 Vukelić (62), 6:1 Tabaković (89). Žuti kartoni: Šuman, Hadžiomerović (Fortuna).
OFK SPARTAK 2013: Toroman, Đukić, Radanović (od 75. Letić), Šunjka, Batos, Vukelić, Majkić (od 46. Čegar), Vukmir (od 46. Malešević), Ilić (od 75. Savić), Radojčić, Rosić.
LIBERO: Šarić, Bukva, Vučićević, Haseljić, Karović, Tabaković, Muratović, Šuman, Đogo, Rogo, Hadžiomerović.

SFK 2000 21 : 0 Spartak 2013
Iskra 0 : 2 Emina
Fortuna 3 : 1 Libero
Radnik Bumerang 3 : 0 FK Sloboda