Juniori Leotara četvrti

Juniori VK Leotar, Trebinje

Naši momci nakon sinoćne pobjede nad Jadranom imali su sve u svojim rukama da se domognu u najmanju ruku medalje.

U meču protiv Torpeda, za drugo mjesto i Viceprvaka bilo nam je dovoljno i neriješeno, a za medalju smo mogli sebi priuštiti i poraz od jedan razlike.

Utakmicu sa Torpedom smo sjajno otvorili i imali 5 : 2, bez jednog našeg juniora koji zbog jučerašnje povrede nije mogao dati doprinos svojoj ekipi.

Pred sam kraj druge četvrtine primamo gol sa 10 metara uz zvuk sirene, dok drugo poluvrijeme krećemo dosta slabo i uz prošen peterac i par sjajnih šansi, slijedi kazna i Torpedo zasluženo slavi sa 8 : 5.

Konačan plasman:

Banja Luka – 9

Jadran – 3

Torpedo – 3

4 – Leotar – 3

Sledeće sezone Leotar će biti prava prijetnja svim protivnicima, jer na Juniorskom prvenstvu smo imali samo jednog juniora, našeg kapitena Filipa Jokanovića, dok ćemo sledeće sezone u juniorskoj konkurenciji biti pojačani sa sjajnim mlađim perspektivnim igračima našeg kluba i zasigurno biti konkurentni za titulu.