Petrović čuva lidersku poziciju Crnom Vrhu

Ekipa Crnog Vrha FOTO: FK Crni Vrh

Golom Ognjena Petrovića u 47. minutu lider drugoligaškog zapada Republike Srpske Crni Vrh iz Jaružana je u derbiju 24. kola pobijedio Goricu iz Šipova i napravio još jedan korak ka istorijskom plasmanu u prvoligaški karavan Republike Srpske.

Domaćin je utakmicu završio sa igračem manje na terenu jer je u 68. minutu drugi žuti, isključujući crveni karton zaradio Goran Zelenika. Crni Vrh šest kola prije kraja ima po tru boda vuše od Naprijeda i trnske Sloge, a po šest od OFK Brda iz Hambarina i današnjeg rivala Gorice.

Crni Vrh – Gorica   1:0 (0:0)

Fudbalski stadion u Jaružanima. Gledalaca: 200. Sudija: Milan Garić (Prijedor). Strijelac: 1:0 Petrović (47). Žuti kartoni: Petrović, Zelenika, Arežina, Damjanić, Vukosavljević (Crni Vrh), Vučković, Sakan, Ilić (Gorica). Crveni karton: Goran zelenika (Crni Vrh) u 68. minutu.

CRNI VRH: Radetić, Savičić, Aulić, Šavija, Damjanić, Vukosavljević, Zelenika, Grujić, Ćoćkalo (od 65. Rogić), Arežina (od 90. Milaković), Petrović.

GORICA: Ilić, Peno, Gračanin, Mitrić, Sakan, Sivonjić, Pastir (od 77. Prole), Malinović, Jakešević (od 63. Šobić), Grahovac (od 80. Jovičić), Vučković.

Polet 1926 : Čelinac
Dubrave : Sloga (T)
Sloga (S) : Naprijed
Borac : Progres
FSA : Crni vrh
Sloboda : Jedinstvo