XS
SM
MD
LG

Sloboda
Mrkonjić Grad
20.04.2024
16:30
Sutjeska
Foča
20.04.2024 16:30
Sloboda
:
Sutjeska
Omarska
Omarska
21.04.2024
16:30
Željezničar
Banja Luka
21.04.2024 16:30
Omarska
:
Željezničar
Famos
Vojkovići
20.04.2024
16:30
Radnik
Bijeljina
20.04.2024 16:30
Famos
:
Radnik
BSK
Banja Luka
20.04.2024
16:30
Ljubić
Prnjavor
20.04.2024 16:30
BSK
:
Ljubić
LaktaŔi
LaktaŔi
20.04.2024
16:30
Velež
Nevesinje
20.04.2024 16:30
LaktaŔi
:
Velež
Leotar
Trebinje
20.04.2024
16:30
Romanija
Pale
20.04.2024 16:30
Leotar
:
Romanija
Drina
Zvornik
20.04.2024
16:30
Rudar Prijedor
Prijedor
20.04.2024 16:30
Drina
:
Rudar Prijedor
Borac
Kozarska Dubica
20.04.2024
16:30
Slavija
Istočno Sarajevo
20.04.2024 16:30
Borac
:
Slavija
Kozara
GradiŔka
20.04.2024
16:30
Modriča
Modriča
20.04.2024 16:30
Kozara
:
Modriča
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Radnik 25 18 7 0 61
2 LaktaŔi 25 15 3 7 48
3 Rudar Prijedor 25 12 9 4 45
4 Famos 25 13 2 10 41
5 Željezničar 25 12 3 10 39
6 BSK 25 12 3 10 39
7 Leotar 25 12 3 10 39
8 Kozara 25 11 4 10 37
9 Sloboda 25 11 3 11 36
10 Sutjeska 25 11 2 12 35
11 Borac 25 10 4 11 34
12 Drina 25 7 10 8 31
13 Velež 25 9 2 14 29
14 Romanija 25 8 4 13 28
15 Slavija 25 7 6 12 27
16 Ljubić 25 8 3 14 27
17 Modriča 25 7 4 14 25
18 Omarska 25 4 4 17 16

Sloga (S)
Srbac
20.04.2024
16:30
Čelinac
Čelinac
20.04.2024 16:30
Sloga (S)
:
Čelinac
Borac
Å amac
20.04.2024
16:30
Dubrave
Dubrave
20.04.2024 16:30
Borac
:
Dubrave
FSA
Prijedor
20.04.2024
16:30
Polet 1926
Brod
20.04.2024 16:30
FSA
:
Polet 1926
Sloboda
Novi Grad
20.04.2024
16:30
Sloga (T)
Trn
20.04.2024 16:30
Sloboda
:
Sloga (T)
Tekstilac
Derventa
20.04.2024
16:30
Naprijed
Banja Luka
20.04.2024 16:30
Tekstilac
:
Naprijed
Gorica
Å ipovo
21.04.2024
16:30
Progres
Kneževo
21.04.2024 16:30
Gorica
:
Progres
Proleter
Teslić
20.04.2024
16:30
Crni vrh
Jaružani
20.04.2024 16:30
Proleter
:
Crni vrh
Brdo
Hambarine
20.04.2024
16:30
Jedinstvo
Žeravica
20.04.2024 16:30
Brdo
:
Jedinstvo
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Crni vrh 22 15 1 6 46
2 Sloga (T) 22 14 3 5 45
3 Naprijed 22 13 4 5 43
4 Gorica 22 12 4 6 40
5 Brdo 22 11 4 7 37
6 Proleter 22 11 4 7 37
7 FSA 22 10 5 7 35
8 Polet 1926 22 9 7 6 34
9 Borac 22 10 1 11 31
10 Sloga (S) 22 9 2 11 29
11 Jedinstvo 22 8 2 12 26
12 Dubrave 22 6 7 9 25
13 Čelinac 22 8 1 13 25
14 Tekstilac 22 7 3 12 24
15 Sloboda 22 4 3 15 15
16 Progres 22 3 1 18 10

Mladost (G)
Gacko
20.04.2024
16:30
Jedinstvo (B)
Brodac
20.04.2024 16:30
Mladost (G)
:
Jedinstvo (B)
Glasinac 1936
Sokolac
21.04.2024
16:30
Budućnost
Pilica
21.04.2024 16:30
Glasinac 1936
:
Budućnost
Rudar 1925
Ugljevik
20.04.2024
16:30
Ilićka 01
Brčko
20.04.2024 16:30
Rudar 1925
:
Ilićka 01
Zadrugar
Donje Crnjelovo
21.04.2024
16:30
Hercegovac
Bileća
21.04.2024 16:30
Zadrugar
:
Hercegovac
Proleter
Dvorovi
20.04.2024
16:30
Stakorina
Čajniče
20.04.2024 16:30
Proleter
:
Stakorina
Podrinje
Janja
21.04.2024
16:30
Jedinstvo (R)
Roćević
21.04.2024 16:30
Podrinje
:
Jedinstvo (R)
Guber
Srebrenica
21.04.2024
16:30
Mladost (R)
Rogatica
21.04.2024 16:30
Guber
:
Mladost (R)
Vlasenica
Vlasenica
20.04.2024
16:30
Drina HE
ViŔegrad
20.04.2024 16:30
Vlasenica
:
Drina HE
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Drina HE 22 18 2 2 56
2 Proleter 22 15 5 2 50
3 Jedinstvo (B) 22 12 2 8 38
4 Zadrugar 22 11 5 6 38
5 Vlasenica 22 11 4 7 37
6 Glasinac 1936 22 9 7 6 34
7 Jedinstvo (R) 22 9 3 10 30
8 Hercegovac 22 9 3 10 30
9 Stakorina 22 9 2 11 29
10 Podrinje 22 8 5 9 29
11 Ilićka 01 22 8 4 10 28
12 Guber 22 7 4 11 25
13 Budućnost 22 5 7 10 22
14 Mladost (R) 22 6 4 12 22
15 Mladost (G) 22 5 3 14 18
16 Rudar 1925 22 2 4 16 10

Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
TSC
Bačka Topola
14.04.2024 16:30
Vojvodina
3 : 2
TSC
Čukarički
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
14.04.2024 19:15
Čukarički
3 : 2
Partizan
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Radnički (N)
NiÅ”
15.04.2024 16:00
Novi Pazar
2 : 2
Radnički (N)
Voždovac
Beograd
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
15.04.2024 20:00
Voždovac
1 : 2
Radnički 1923
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
15.04.2024 18:00
Spartak ŽK
1 : 0
Javor Matis
Mladost (L)
Lučani
1 : 2
IMT
Beograd
15.04.2024 18:00
Mladost (L)
1 : 2
IMT
Napredak
KruŔevac
0 : 2
Radnik
Surdulica
14.04.2024 16:30
Napredak
0 : 2
Radnik
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Železničar
Pančevo
14.04.2024 17:00
Crvena zvezda
3 : 0
Železničar
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Crvena zvezda 30 25 2 3 77
2 Partizan 30 22 4 4 70
3 TSC 30 17 9 4 60
4 Vojvodina 30 14 8 8 50
5 Radnički 1923 30 16 2 12 50
6 Čukarički 30 13 9 8 48
7 Mladost (L) 30 11 7 12 40
8 Napredak 30 11 6 13 39
9 Novi Pazar 30 10 6 14 36
10 Spartak ŽK 30 10 4 16 34
11 Radnički (N) 30 9 6 15 33
12 IMT 30 9 5 16 32
13 Javor Matis 30 9 4 17 31
14 Voždovac 30 7 9 14 30
15 Železničar 30 7 5 18 26
16 Radnik 30 3 8 19 17

Inđija Toyo Tires
Inđija
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
14.04.2024 16:00
Inđija Toyo Tires
4 : 0
Radnički (NB)
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
13.04.2024 16:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
GFK Dubočica
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
14.04.2024 18:00
Metalac
4 : 2
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloboda
Užice
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
13.04.2024 16:00
GFK Sloboda
1 : 1
RFK Grafičar
Mačva
Å abac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
13.04.2024 16:00
Mačva
1 : 1
OFK Beograd
OFK VrŔac
VrŔac
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
15.04.2024 16:00
OFK VrŔac
2 : 1
Tekstilac
Mladost GAT
Novi Sad
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
14.04.2024 16:00
Mladost GAT
3 : 1
Kolubara
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
13.04.2024 16:00
Smederevo 1924
1 : 1
Radnički (SM)
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 OFK Beograd 30 19 5 6 62
2 Jedinstvo (Ub) 30 15 7 8 52
3 Inđija Toyo Tires 30 15 5 10 50
4 Tekstilac 30 13 9 8 48
5 Smederevo 1924 30 12 12 6 48
6 Radnički (SM) 30 11 9 10 42
7 Mačva 30 11 9 10 42
8 RFK Grafičar 30 11 9 10 42
9 GFK Dubočica 30 10 11 9 41
10 OFK VrŔac 30 10 9 11 39
11 Metalac 30 9 10 11 37
12 Kolubara 30 9 9 12 36
13 Mladost GAT 30 8 10 12 34
14 GFK Sloboda 30 8 9 13 33
15 RFK Novi Sad 1921 30 6 4 20 22
16 Radnički (NB) (-6) 30 6 7 17 19

Mornar
Bar
5 : 1
Mladost DG
Podgoriva
13.04.2024 19:00
Mornar
5 : 1
Mladost DG
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 1
Dečić
Tuzi
13.04.2024 18:00
OFK Petrovac
2 : 1
Dečić
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Rudar
Pljevlja
13.04.2024 18:00
Budućnost
3 : 1
Rudar
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Jezero
Plav
13.04.2024 17:00
Jedinstvo
2 : 0
Jezero
Arsenal
Tivat
1 : 0
Sutjeska
NikÅ”ić
14.04.2024 14:00
Arsenal
1 : 0
Sutjeska
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Budućnost 30 15 9 6 54
2 Dečić 30 15 9 6 54
3 Sutjeska 30 12 13 5 49
4 Mornar 30 12 12 6 48
5 Jezero 30 12 9 9 45
6 OFK Petrovac 30 8 14 8 38
7 Arsenal 30 8 13 9 37
8 Jedinstvo 30 6 10 14 28
9 Mladost DG 30 6 7 17 25
10 Rudar 30 5 6 19 21

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac
Banja Luka
08.05.2024
Zrinjski
Mostar
08.05.2024
Borac
:
Zrinjski
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Sloga (D)
Doboj
17.04.2024 18:00
Zrinjski
3 : 0
Sloga (D)
Borac
Banja Luka
2 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
16.04.2024 18:00
Borac
2 : 1
Å iroki Brijeg
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Doboj
0 : 0
Zrinjski
Mostar
03.04.2024 18:00
Sloga (D)
0 : 0
Zrinjski
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
1 : 3
Borac
Banja Luka
03.04.2024 15:30
Å iroki Brijeg
1 : 3
Borac
1/4 finale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Doboj
2 : 0
PosuŔje
PosuŔje
12.03.2024 15:30
Sloga (D)
2 : 0
PosuŔje
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Jedinstvo
Bihać
13.03.2024 15:30
Zrinjski
2 : 0
Jedinstvo
Velež
Mostar
2 : 3
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
14.03.2024 16:00
Velež
2 : 3
Å iroki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
0 : 3
Borac
Banja Luka
13.03.2024 17:30
Sarajevo
0 : 3
Borac
1/4 finale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
PosuŔje
PosuŔje
3 : 2
Sloga (D)
Doboj
28.02.2024 16:00
PosuŔje
3 : 2
Sloga (D)
Jedinstvo
Bihać
0 : 1
Zrinjski
Mostar
28.02.2024 13:00
Jedinstvo
0 : 1
Zrinjski
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
2 : 1
Velež
Mostar
06.03.2024 13:00
Å iroki Brijeg
2 : 1
Velež
Borac
Banja Luka
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
28.02.2024 18:30
Borac
0 : 0
Sarajevo
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Bihać
0 : 0
GOÅ K
Gabela
10.02.2024 13:00
Jedinstvo
0 : 0
GOÅ K
PosuŔje
PosuŔje
2 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
10.02.2024 15:00
PosuŔje
2 : 0
LaktaŔi
Stupčanica
Olovo
2 : 2
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
11.02.2024 13:00
Stupčanica
2 : 2
Å iroki Brijeg
Sloga (D)
Doboj
1 : 0
Igman
Konjic
11.02.2024 16:00
Sloga (D)
1 : 0
Igman
Velež
Mostar
3 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
09.02.2024 18:00
Velež
3 : 2
Tuzla City
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
10.02.2024 13:00
Zrinjski
3 : 0
Slavija
Borac
Banja Luka
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
11.02.2024 18:30
Borac
2 : 0
Zvijezda 09
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
11.02.2024 13:00
Sloboda
1 : 1
Sarajevo
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bosna
Visoko
0 : 6
Velež
Mostar
27.09.2023 15:30
Bosna
0 : 6
Velež
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
27.09.2023 15:30
Bratstvo
1 : 3
Zvijezda 09
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
28.09.2023 19:00
Sloboda
1 : 0
Željezničar
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
18.10.2023 15:00
Tekstilac
0 : 1
Tuzla City
Radnik (H)
Hadžići
0 : 1
Borac
Banja Luka
29.11.2023 13:00
Radnik (H)
0 : 1
Borac
HNK Sloga (U-GV)
Uskoplje- Gornji Vakuf
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
27.09.2023 15:30
HNK Sloga (U-GV)
1 : 4
Sarajevo
Radnik (BN)
Bijeljina
0 : 2
Sloga (D)
Doboj
27.09.2023 18:00
Radnik (BN)
0 : 2
Sloga (D)
Čelik
Zenica
0 : 6
Zrinjski
Mostar
02.11.2023 18:00
Čelik
0 : 6
Zrinjski
Sutjeska
Foča
1 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
29.11.2023 13:00
Sutjeska
1 : 1
Å iroki Brijeg
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 1
PosuŔje
PosuŔje
27.09.2023 15:30
Tomislav
1 : 1
PosuŔje
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 1
Goražde
Goražde
27.09.2023 15:30
LaktaŔi
1 : 1
Goražde
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Leotar
Trebinje
26.09.2023 15:30
Slavija
2 : 1
Leotar
Stupčanica
Olovo
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
27.09.2023 15:30
Stupčanica
2 : 1
Rudar Prijedor
Kozara
GradiŔka
1 : 2
Jedinstvo
Bihać
27.09.2023 15:30
Kozara
1 : 2
Jedinstvo
Brotnjo
Brotnjo
0 : 5
GOÅ K
Gabela
27.09.2023 15:30
Brotnjo
0 : 5
GOÅ K
ToŔk
TeŔanj
0 : 1
Igman
Konjic
27.09.2023 15:30
ToŔk
0 : 1
Igman

Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Villarreal
Villarreal
14.04.2024 18:30
Athletic Club
1 : 1
Villarreal
AtlƩtico Madrid
Madrid
3 : 1
Girona
Girona
13.04.2024 14:00
AtlƩtico Madrid
3 : 1
Girona
CƔdiz
CƔdiz
0 : 1
Barcelona
Barcelona
13.04.2024 21:00
CƔdiz
0 : 1
Barcelona
Granada
Granada
2 : 0
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
14.04.2024 16:15
Granada
2 : 0
Deportivo AlavƩs
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 2
Sevilla
Sevilla
14.04.2024 14:00
Las Palmas
0 : 2
Sevilla
Mallorca
Palma de Mallorca
0 : 1
Real Madrid
Madrid
13.04.2024 18:30
Mallorca
0 : 1
Real Madrid
Osasuna
Pamplona (IruƱea)
0 : 1
Valencia
Valencia
15.04.2024 21:00
Osasuna
0 : 1
Valencia
Rayo Vallecano
Madrid
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
13.04.2024 16:15
Rayo Vallecano
0 : 0
Getafe
Real Betis
Sevilla
2 : 1
Celta Vigo
Vigo
12.04.2024 21:00
Real Betis
2 : 1
Celta Vigo
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
2 : 2
AlmerĆ­a
Almeria
14.04.2024 21:00
Real Sociedad
2 : 2
AlmerĆ­a
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Real Madrid 31 24 6 1 78
2 Barcelona 31 21 7 3 70
3 Girona 31 20 5 6 65
4 AtlƩtico Madrid 31 19 4 8 61
5 Athletic Club 31 16 9 6 57
6 Real Sociedad 31 13 11 7 50
7 Valencia 31 13 8 10 47
8 Real Betis 31 11 12 8 45
9 Villarreal 31 10 9 12 39
10 Getafe 31 9 12 10 39
11 Osasuna 31 11 6 14 39
12 Las Palmas 31 10 7 14 37
13 Sevilla 31 8 10 13 34
14 Deportivo AlavƩs 31 8 8 15 32
15 Mallorca 31 6 13 12 31
16 Rayo Vallecano 31 6 13 12 31
17 Celta Vigo 31 6 10 15 28
18 CƔdiz 31 4 13 14 25
19 Granada 31 3 8 20 17
20 AlmerĆ­a 31 1 11 19 14

Rudar
Kakanj
20.04.2024
17:00
Gradina
Srebrenik
20.04.2024 17:00
Rudar
:
Gradina
Budućnost
Banovići
21.04.2024
17:00
Zvijezda
Gradačac
21.04.2024 17:00
Budućnost
:
Zvijezda
Jedinstvo
Bihać
20.04.2024
17:00
Stupčanica
Olovo
20.04.2024 17:00
Jedinstvo
:
Stupčanica
Sloboda
Tuzla
20.04.2024
17:00
Radnik
Hadžići
20.04.2024 17:00
Sloboda
:
Radnik
Simm Bau
Kosova
20.04.2024
17:00
Mladost
Doboj-Kakanj
20.04.2024 17:00
Simm Bau
:
Mladost
TOÅ K
TeŔanj
21.04.2024
17:00
Goražde
Goražde
21.04.2024 17:00
TOÅ K
:
Goražde
Bratstvo
Gračanica
20.04.2024
17:00
Gornji Rahić
Gornji Rahić
20.04.2024 17:00
Bratstvo
:
Gornji Rahić
Tomislav
Tomislavgrad
20.04.2024
17:00
Čelik
Zenica
20.04.2024 17:00
Tomislav
:
Čelik
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloboda 21 16 2 3 50
2 Stupčanica 21 13 4 4 43
3 Tomislav 21 9 6 6 33
4 Goražde 21 9 5 7 32
5 Budućnost 21 9 4 8 31
6 Čelik 21 8 7 6 31
7 Bratstvo 21 9 4 8 31
8 Simm Bau 21 8 6 7 30
9 Gornji Rahić 21 9 3 9 30
10 Gradina 21 8 6 7 30
11 TOÅ K 21 7 3 11 24
12 Jedinstvo 21 6 5 10 23
13 Radnik 21 5 7 9 22
14 Zvijezda (-3) 21 7 3 11 21
15 Rudar 21 4 7 10 19
16 Mladost 21 4 2 15 14

Semi-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
FC Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
30.04.2024
21:00
Real Madrid
Madrid
30.04.2024 21:00
FC Bayern MĆ¼nchen
:
Real Madrid
PSG
Paris
01.05.2024
21:00
Borussia Dortmund
Dortmund
01.05.2024 21:00
PSG
:
Borussia Dortmund
Real Madrid
Madrid
08.05.2024
21:00
FC Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
08.05.2024 21:00
Real Madrid
:
FC Bayern MĆ¼nchen
Borussia Dortmund
Dortmund
07.05.2024
21:00
PSG
Paris
07.05.2024 21:00
Borussia Dortmund
:
PSG
Quarter-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Arsenal
London
2 : 2
FC Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
09.04.2024 21:00
Arsenal
2 : 2
FC Bayern MĆ¼nchen
Real Madrid
Madrid
3 : 3
Manchester City
Manchester
09.04.2024 21:00
Real Madrid
3 : 3
Manchester City
AtlƩtico Madrid
Madrid
2 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
10.04.2024 21:00
AtlƩtico Madrid
2 : 1
Borussia Dortmund
PSG
Paris
2 : 3
Barcelona
Barcelona
10.04.2024 21:00
PSG
2 : 3
Barcelona
Barcelona
Barcelona
1 : 4
PSG
Paris
16.04.2024 21:00
Barcelona
1 : 4
PSG
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 2
AtlƩtico Madrid
Madrid
16.04.2024 21:00
Borussia Dortmund
4 : 2
AtlƩtico Madrid
Manchester City
Manchester
1 : 1
Real Madrid
Madrid
17.04.2024 21:00
Manchester City
1 : 1
Real Madrid
FC Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
1 : 0
Arsenal
London
17.04.2024 21:00
FC Bayern MĆ¼nchen
1 : 0
Arsenal
Round of 16
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
FC Copenhagen
Copenhagen
1 : 3
Manchester City
Manchester
13.02.2024 21:00
FC Copenhagen
1 : 3
Manchester City
RB Leipzig
Leipzig
0 : 1
Real Madrid
Madrid
13.02.2024 21:00
RB Leipzig
0 : 1
Real Madrid
Lazio
Roma
1 : 0
FC Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
14.02.2024 21:00
Lazio
1 : 0
FC Bayern MĆ¼nchen
PSG
Paris
2 : 0
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
14.02.2024 21:00
PSG
2 : 0
Real Sociedad
Internazionale
Milano
1 : 0
AtlƩtico Madrid
Madrid
20.02.2024 21:00
Internazionale
1 : 0
AtlƩtico Madrid
PSV
Eindhoven
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
20.02.2024 21:00
PSV
1 : 1
Borussia Dortmund
Porto
Porto
1 : 0
Arsenal
London
21.02.2024 21:00
Porto
1 : 0
Arsenal
Napoli
Napoli
1 : 1
Barcelona
Barcelona
21.02.2024 21:00
Napoli
1 : 1
Barcelona
FC Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
3 : 0
Lazio
Roma
05.03.2024 21:00
FC Bayern MĆ¼nchen
3 : 0
Lazio
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
1 : 2
PSG
Paris
05.03.2024 21:00
Real Sociedad
1 : 2
PSG
Manchester City
Manchester
3 : 1
FC Copenhagen
Copenhagen
06.03.2024 21:00
Manchester City
3 : 1
FC Copenhagen
Real Madrid
Madrid
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
06.03.2024 21:00
Real Madrid
1 : 1
RB Leipzig
Arsenal
London
1 : 0
Porto
Porto
12.03.2024 21:00
Arsenal
1 : 0
Porto
Barcelona
Barcelona
3 : 1
Napoli
Napoli
12.03.2024 21:00
Barcelona
3 : 1
Napoli
AtlƩtico Madrid
Madrid
2 : 1
Internazionale
Milano
13.03.2024 21:00
AtlƩtico Madrid
2 : 1
Internazionale
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 0
PSV
Eindhoven
13.03.2024 21:00
Borussia Dortmund
2 : 0
PSV

Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
1 : 2
GOÅ K
Gabela
13.04.2024 13:30
Zvijezda 09
1 : 2
GOÅ K
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
12.04.2024 15:30
Tuzla City
3 : 1
Å iroki Brijeg
Igman
Konjic
1 : 1
PosuŔje
PosuŔje
14.04.2024 13:00
Igman
1 : 1
PosuŔje
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
14.04.2024 20:00
Željezničar
0 : 0
Sarajevo
Borac
Banja Luka
1 : 0
Sloga
Doboj
12.04.2024 20:30
Borac
1 : 0
Sloga
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Velež
Mostar
13.04.2024 16:00
Zrinjski
1 : 0
Velež
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Borac 26 19 5 2 62
2 Zrinjski 26 17 4 5 55
3 Velež 26 11 10 5 43
4 Sarajevo (-3) 26 13 5 8 41
5 PosuŔje 26 10 8 8 38
6 Sloga 26 12 2 12 38
7 Å iroki Brijeg 26 9 5 12 32
8 GOÅ K 26 7 7 12 28
9 Tuzla City 26 7 6 13 27
10 Željezničar 26 8 3 15 27
11 Igman 26 8 3 15 27
12 Zvijezda 09 26 5 2 19 17

1/2 finale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Doboj
08.05.2024
15:30
Borac (KD)
Kozarska Dubica
08.05.2024 15:30
Sloga (D)
:
Borac (KD)
Sutjeska
Foča
08.05.2024
15:30
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
08.05.2024 15:30
Sutjeska
:
Zvijezda 09
1/2 finale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 2
Sloga (D)
Doboj
10.04.2024 15:30
Borac (KD)
1 : 2
Sloga (D)
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
1 : 0
Sutjeska
Foča
10.04.2024 15:30
Zvijezda 09
1 : 0
Sutjeska
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Sloga (D)
Doboj
07.11.2023 17:00
Radnik
1 : 1
Sloga (D)
Borac (KD)
Kozarska Dubica
2 : 0
Kozara
GradiŔka
08.11.2023 13:30
Borac (KD)
2 : 0
Kozara
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
08.11.2023 13:30
Tekstilac
0 : 2
Zvijezda 09
Podrinje
Janja
1 : 3
Sutjeska
Foča
08.11.2023 13:30
Podrinje
1 : 3
Sutjeska
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
04.10.2023 15:00
LaktaŔi
0 : 2
Zvijezda 09
Sutjeska
Foča
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
25.10.2023 14:30
Sutjeska
1 : 1
Rudar Prijedor
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
04.10.2023 15:00
Tekstilac
3 : 1
Sloboda
Sloga (S)
Srbac
2 : 4
Borac (KD)
Kozarska Dubica
04.10.2023 15:00
Sloga (S)
2 : 4
Borac (KD)
Podrinje
Janja
4 : 4
Famos
Vojkovići
01.11.2023 13:30
Podrinje
4 : 4
Famos
Leotar
Trebinje
0 : 0
Kozara
GradiŔka
18.10.2023 14:30
Leotar
0 : 0
Kozara
Drina
Zvornik
0 : 1
Sloga (D)
Doboj
04.10.2023 15:00
Drina
0 : 1
Sloga (D)
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
04.10.2023 18:00
Radnik
1 : 1
Borac (BL)
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Podrinje
Janja
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
30.08.2023 17:00
Podrinje
1 : 1
Slavija
Semberija
Popovi
0 : 3
Sutjeska
Foča
30.08.2023 17:00
Semberija
0 : 3
Sutjeska
Crkvina
Crkvina
0 : 0
Radnik
Bijeljina
30.08.2023 17:00
Crkvina
0 : 0
Radnik
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 2
Famos
Vojkovići
27.09.2023 15:30
Zadrugar
1 : 2
Famos
Janja 2009
Janja
0 : 7
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
30.08.2023 17:00
Janja 2009
0 : 7
Zvijezda 09
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 3
Drina
Zvornik
30.08.2023 17:00
Glasinac 1936
3 : 3
Drina
Hercegovac
Bileća
1 : 5
Leotar
Trebinje
06.09.2023 16:30
Hercegovac
1 : 5
Leotar
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 7
Borac (BL)
Banja Luka
29.08.2023 17:00
Sloga DIPO
0 : 7
Borac (BL)
OFK Brdo
Hambarine
0 : 6
Rudar Prijedor
Prijedor
30.08.2023 17:00
OFK Brdo
0 : 6
Rudar Prijedor
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
30.08.2023 17:00
Tekstilac
3 : 0
Ljubić
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 7
LaktaŔi
LaktaŔi
30.08.2023 17:00
Krupa
0 : 7
LaktaŔi
Modriča
Modriča
1 : 2
Sloga (D)
Doboj
29.08.2023 17:00
Modriča
1 : 2
Sloga (D)
Sloboda
Mrkonjić Grad
6 : 2
BSK
Banja Luka
06.09.2023 16:30
Sloboda
6 : 2
BSK
Željezničar
Banja Luka
0 : 1
Kozara
GradiŔka
30.08.2023 17:00
Željezničar
0 : 1
Kozara
Sloga (S)
Srbac
1 : 0
Omarska
Omarska
30.08.2023 17:00
Sloga (S)
1 : 0
Omarska
Omladinac
Modriča
0 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
30.08.2023 17:00
Omladinac
0 : 1
Borac (KD)

Dzens je ocenio igrača
Dzens je ocenio igrača
Dzens je ocenio igrača
EdinKurpejovic je ocenio igrača
EdinKurpejovic je ocenio igrača
bajobajic je ocenio igrača
bajobajic je ocenio igrača