XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 423 utakmica za dan
Subota, 1 Oktobar 2022


Fudbal

Borac
Banja Luka
2 : 1
Sloga Meridian
Doboj
01.10.2022 14:00
Borac
2 : 1
Sloga Meridian
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022
19:00
Igman
Konjic
01.10.2022 19:00
Široki Brijeg
:
Igman
Leotar
Trebinje
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 15:00
Leotar
0 : 1
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
01.10.2022 15:30
Slavija
3 : 2
Rudar Prijedor
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 1
Željezničar
Banja Luka
1.pol
Sloboda (MG)
0 : 1
Željezničar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
5 : 1
Drina
Zvornik
01.10.2022 15:30
Zvijezda 09
5 : 1
Drina
Podrinje
Janja
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
01.10.2022 15:30
Podrinje
1 : 2
Ljubić
Modriča
Modriča
0 : 0
Famos
Vojkovići
2.pol
Modriča
0 : 0
Famos
Omarska
Omarska
2 : 1
Sutjeska
Foča
01.10.2022 15:30
Omarska
2 : 1
Sutjeska
Kozara
Gradiška
1 : 0
Tekstilac
Derventa
1.pol
Kozara
1 : 0
Tekstilac
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Laktaši
Laktaši
01.10.2022 15:30
Krupa
3 : 1
Laktaši
Brdo
Hambarine
1 : 1
Proleter
Teslić
2.pol
Brdo
1 : 1
Proleter
Čelinac
Čelinac
1 : 1
Dubrave
Dubrave
2.pol
Čelinac
1 : 1
Dubrave
Borac (Š)
Šamac
2 : 1
FSA
Prijedor
01.10.2022 15:30
Borac (Š)
2 : 1
FSA
Sloga (T)
Trn
4 : 0
Crni vrh
Jaružani
01.10.2022 15:30
Sloga (T)
4 : 0
Crni vrh
Ukrina
Čečava
4 : 3
Progres
Kneževo
1.pol
Ukrina
4 : 3
Progres
Gorica
Šipovo
2 : 1
Sloga (S)
Srbac
01.10.2022 15:30
Gorica
2 : 1
Sloga (S)
Jedinstvo
Žeravica
1 : 2
BSK
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 2
BSK
Polet 1926
Brod
0 : 3
Borac (KD)
Kozarska Dubica
01.10.2022 15:30
Polet 1926
0 : 3
Borac (KD)
Budućnost
Pilica
0 : 0
Velež
Nevesinje
1.pol
Budućnost
0 : 0
Velež
Mladost (G)
Gacko
3 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
01.10.2022 15:30
Mladost (G)
3 : 1
Rudar 1925
Vlasenica
Vlasenica
0 : 0
Hercegovac
Bileća
1.pol
Vlasenica
0 : 0
Hercegovac
Ilićka 01
Brčko
2 : 1
Jedinstvo
Brodac
Poluvreme
Ilićka 01
2 : 1
Jedinstvo
Drina HE
Višegrad
0 : 0
Stakorina
Čajniče
1.pol
Drina HE
0 : 0
Stakorina
Glasinac 1936
Sokolac
1 : 0
Mladost (R)
Rogatica
01.10.2022 15:30
Glasinac 1936
1 : 0
Mladost (R)
Proleter
Dvorovi
5 : 2
Romanija
Pale
01.10.2022 15:30
Proleter
5 : 2
Romanija
Slaven
Dobrljin
01.10.2022
15:30
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
01.10.2022 15:30
Slaven
:
Sloga DIPO
Budućnost
Banja Luka
01.10.2022
15:30
Krajina
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Budućnost
:
Krajina
Mladost
Kotor Varoš
01.10.2022
15:30
Svodna
Svodna
01.10.2022 15:30
Mladost
:
Svodna
Naprijed
Banja Luka
01.10.2022
15:30
Sloga
Saničani-Rakelići
01.10.2022 15:30
Naprijed
:
Sloga
13 Skojevki
Grbavci
01.10.2022
15:30
Lijevče
Nova Topola
01.10.2022 15:30
13 Skojevki
:
Lijevče
Plamen
Donje Vodičevo
01.10.2022
15:30
Bratstvo
Kozarac
01.10.2022 15:30
Plamen
:
Bratstvo
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
01.10.2022
15:30
Lauš
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Polet Krajišnik
:
Lauš
Hajduk (B)
Batkuša
6 : 0
Vučijak
Majevac
2.pol
Hajduk (B)
6 : 0
Vučijak
Željezničar
Doboj
1 : 0
Rudanka
Rudanka
2.pol
Željezničar
1 : 0
Rudanka
Pridjel
Pridjel Donji
1 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
2.pol
Pridjel
1 : 0
Crvena zvijezda
Omladinac
Modriča
01.10.2022
16:00
Trebava
Osječani
01.10.2022 16:00
Omladinac
:
Trebava
Naša krila
Kostajnica
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
2.pol
Naša krila
2 : 1
Mineral
Skugrić
Skugrić
3 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
2.pol
Skugrić
3 : 1
Hajduk (K)
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 0
Tabanci
Tabanci
01.10.2022 15:30
Zadrugar
3 : 0
Tabanci
Budućnost
Skelani
01.10.2022
15:30
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
01.10.2022 15:30
Budućnost
:
Mladost (BS)
Lokomotiva
Brčko
0 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
01.10.2022 15:30
Lokomotiva
0 : 1
Mladost (VO)
Drina
Batar
1 : 4
Jedinstvo
Roćević
01.10.2022 15:30
Drina
1 : 4
Jedinstvo
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 4
Omladinac
Potočari
01.10.2022 15:30
OFK Brezik
3 : 4
Omladinac
OFK Trnovica
Trnovica
1 : 1
Lokanj
Lokanj
1.pol
OFK Trnovica
1 : 1
Lokanj
Šekovići
Šekovići
3 : 1
Janja 2009
Janja
2.pol
Šekovići
3 : 1
Janja 2009
Partizan
Donja Trnova
3 : 0
Birač
Derventa
2.pol
Partizan
3 : 0
Birač
Podgrmeč
Oštra Luka
01.10.2022
15:30
Rasavci
Rasavci
01.10.2022 15:30
Podgrmeč
:
Rasavci
Ljubija
Ljubija
01.10.2022
15:30
Ravan
Međeđa
01.10.2022 15:30
Ljubija
:
Ravan
Moštanica
Božići
01.10.2022
15:30
Kozara
Donji Orlovci
01.10.2022 15:30
Moštanica
:
Kozara
Gomjenica
Prijedor
01.10.2022
16:00
Brzi
Busnovi
01.10.2022 16:00
Gomjenica
:
Brzi
Borac (Mag.)
Maglajani
01.10.2022
16:00
Laminci
Laminci
01.10.2022 16:00
Borac (Mag.)
:
Laminci
Župa
Milosavci
01.10.2022
18:00
Omladinac
Brestovčina
01.10.2022 18:00
Župa
:
Omladinac
Biseri
Čatrnja
01.10.2022
16:00
Bratstvo
Kozinci
01.10.2022 16:00
Biseri
:
Bratstvo
Borac (Maš.)
Mašići
01.10.2022
16:00
Obradovac
Gradiška
01.10.2022 16:00
Borac (Maš.)
:
Obradovac
Borac (Š)
Šibovska
01.10.2022
16:00
Potkozarje
Aleksandrovac
01.10.2022 16:00
Borac (Š)
:
Potkozarje
Torpedo
Cerovljani
01.10.2022
16:00
Mladi Krajišnik
Kukulje
01.10.2022 16:00
Torpedo
:
Mladi Krajišnik
Kozara
Turjak
01.10.2022
16:00
Polet
Elezagići
01.10.2022 16:00
Kozara
:
Polet
Sloboda
Piskavica
2 : 1
Zmijanje
Kola
01.10.2022 15:30
Sloboda
2 : 1
Zmijanje
Sloga Nektar
Potkozarje
2 : 1
Rekreativo
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Sloga Nektar
2 : 1
Rekreativo
Omladinac
Banja Luka
0 : 5
Mladost Farmaprom
Zalužani
01.10.2022 12:00
Omladinac
0 : 5
Mladost Farmaprom
Vrbas
Banja Luka
01.10.2022
15:30
OFK Banja Luka
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Vrbas
:
OFK Banja Luka
Trebavac
Vranjak
2 : 2
Budućnost
Gornja Slatina
01.10.2022 16:00
Trebavac
2 : 2
Budućnost
Pelagićevo 21
Pelagićevo
01.10.2022
16:00
Vranjak
Vranjak
01.10.2022 16:00
Pelagićevo 21
:
Vranjak
Dobor
Modriča
01.10.2022
20:00
Mladost (ST)
Srpska Tišina
01.10.2022 20:00
Dobor
:
Mladost (ST)
Posavina
Miloševac
01.10.2022
19:00
Sloga
Jakeš
01.10.2022 19:00
Posavina
:
Sloga
Zadrugar
Tarevci
01.10.2022
19:00
Višnjik
Modriča
01.10.2022 19:00
Zadrugar
:
Višnjik
Kladari Gornji
Kladari Gornji
01.10.2022
16:00
Sloga 73
Ždreban
01.10.2022 16:00
Kladari Gornji
:
Sloga 73
Jedinstvo
Suvo Polje
01.10.2022
15:30
Semberija
Popovi
01.10.2022 15:30
Jedinstvo
:
Semberija
Gorica
Pučile
01.10.2022
15:30
Kolektiv
Međaši
01.10.2022 15:30
Gorica
:
Kolektiv
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
01.10.2022
15:30
Balatun
Balatun
01.10.2022 15:30
OFK Magnojević
:
Balatun
Drina
Amajlije
01.10.2022
15:30
Sloga 94
Bijeljina
01.10.2022 15:30
Drina
:
Sloga 94
Novo doba
Čardačine
01.10.2022
15:30
Ljeskovac
Ljeskovac
01.10.2022 15:30
Novo doba
:
Ljeskovac
Borac
Osmaci
0 : 3
Branjevo
Branjevo
01.10.2022 15:00
Borac
0 : 3
Branjevo
Polet
Kravica
2 : 1
Mladost
Divič
01.10.2022 15:00
Polet
2 : 1
Mladost
Pecka
Roćević
6 : 1
Jasenica
Jasenica
01.10.2022 15:00
Pecka
6 : 1
Jasenica
Jardan
Jardan
4 : 2
Bratstvo
Bratunac
01.10.2022 15:00
Jardan
4 : 2
Bratstvo
Radnički
Karakaj
3 : 0
Čelopek
Čelopek
01.10.2022 15:00
Radnički
3 : 0
Čelopek
Mrakovica
Kozaruša
01.10.2022
15:30
Kiseljak
Koprivna
01.10.2022 15:30
Mrakovica
:
Kiseljak
Rudar
Blagaj
01.10.2022
15:30
Partizan
Kostajnica
01.10.2022 15:30
Rudar
:
Partizan
7. Republika
Svodna
01.10.2022
15:30
Radnik Urije
Prijedor
01.10.2022 15:30
7. Republika
:
Radnik Urije
Goražde
Goražde
1 : 1
Simm-Bau
Kosova
01.10.2022 15:30
Goražde
1 : 1
Simm-Bau
Budućnost
Banovići
1 : 0
Radnik
Hadžići
01.10.2022 15:30
Budućnost
1 : 0
Radnik
GOŠK
Gabela
2 : 0
Mladost
Doboj/Kakanj
01.10.2022 15:30
GOŠK
2 : 0
Mladost
Tomislav
Tomislavgrad
3 : 3
Radnički
Lukavac
01.10.2022 15:30
Tomislav
3 : 3
Radnički
TOŠK
Tešanj
0 : 0
Jedinstvo
Bihać
01.10.2022 15:30
TOŠK
0 : 0
Jedinstvo
Rudar
Kakanj
1 : 0
Stupčanica
Olovo
01.10.2022 15:30
Rudar
1 : 0
Stupčanica
Bratstvo
Gračanica
2 : 1
Travnik
Travnik
01.10.2022 15:30
Bratstvo
2 : 1
Travnik
Gradina
Srebrenik
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
01.10.2022 15:30
Gradina
1 : 0
Zvijezda
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 3
Novi Travnik
Novi Travnik
01.10.2022 15:30
Podgrmeč
0 : 3
Novi Travnik
Rudar (HB)
Han Bila
01.10.2022
15:30
Sloga
Bosanska Otoka
01.10.2022 15:30
Rudar (HB)
:
Sloga
Rudar (K)
Kamengrad
4 : 1
Kiseljak
Kiseljak
01.10.2022 15:30
Rudar (K)
4 : 1
Kiseljak
NK Vitez
Vitez
01.10.2022
15:30
Romari
Vitez
01.10.2022 15:30
NK Vitez
:
Romari
Brnjaci
Brnjaci
01.10.2022
15:30
Iskra
Bugojno
01.10.2022 15:30
Brnjaci
:
Iskra
Bratstvo
Bosanska Krupa
01.10.2022
15:30
Krajina
Cazin
01.10.2022 15:30
Bratstvo
:
Krajina
Vitez
Bužim
01.10.2022
15:30
Vlašić
Turbe
01.10.2022 15:30
Vitez
:
Vlašić
Prokosovići
Prokosovići
01.10.2022
15:30
Priluk
Priluk
01.10.2022 15:30
Prokosovići
:
Priluk
Bosna(K)
Kalesija
01.10.2022
15:30
Napredak
Matići
01.10.2022 15:30
Bosna(K)
:
Napredak
Sloga
Tojšići
01.10.2022
15:30
Mladost (M)
Malešići
01.10.2022 15:30
Sloga
:
Mladost (M)
Orahovica 74
Orahovica
01.10.2022
15:30
Odžak 102
Odžak
01.10.2022 15:30
Orahovica 74
:
Odžak 102
Gornji Rahić
Gornji Rahić
6 : 1
Lokomotiva
Miričina
01.10.2022 15:30
Gornji Rahić
6 : 1
Lokomotiva
Mladost (K)
Kikači
0 : 2
Svatovac
Poljice
01.10.2022 15:30
Mladost (K)
0 : 2
Svatovac
Seona
Seona
01.10.2022
15:30
Dizdaruša
Brčko
01.10.2022 15:30
Seona
:
Dizdaruša
Dinamo
Donja Mahala
01.10.2022
15:30
Bosna (M)
Mionica
01.10.2022 15:30
Dinamo
:
Bosna (M)
Kolina
Ustikolina
3 : 0
Bosna
Visoko
01.10.2022 15:30
Kolina
3 : 0
Bosna
Baton
Sarajevo
01.10.2022
15:30
Žepče
Žepče
01.10.2022 15:30
Baton
:
Žepče
Borac
Jelah
01.10.2022
15:30
Moševac
Moševac
01.10.2022 15:30
Borac
:
Moševac
Usora
Žabljak-Usora
01.10.2022
15:30
UNIS
Vogošća
01.10.2022 15:30
Usora
:
UNIS
Famos
Hrasnica
01.10.2022
15:30
Azot
Vitkovići
01.10.2022 15:30
Famos
:
Azot
Natron
Maglaj
01.10.2022
15:30
Čelik
Zenica
01.10.2022 15:30
Natron
:
Čelik
Rudar
Breza
01.10.2022
15:30
Krivaja
Zavidovići
01.10.2022 15:30
Rudar
:
Krivaja
Ilijaš
Ilijaš
0 : 2
Mošćanica
Sarajevo
01.10.2022 15:30
Ilijaš
0 : 2
Mošćanica
Turbina
Jablanica
01.10.2022
15:30
Neum
Neum
01.10.2022 15:30
Turbina
:
Neum
Troglav 1918
Livno
01.10.2022
15:30
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
01.10.2022 15:30
Troglav 1918
:
Sloga
Ljubuški
Ljubuški
01.10.2022
15:30
Rama
Prozor-Rama
01.10.2022 15:30
Ljubuški
:
Rama
Čapljina
Čapljina
01.10.2022
15:30
Brotnjo
Čitluk
01.10.2022 15:30
Čapljina
:
Brotnjo
Stolac
Stolac
01.10.2022
15:30
Grude
Grude
01.10.2022 15:30
Stolac
:
Grude
Višići
Višići
01.10.2022
14:30
Kamešnica
Podhum
01.10.2022 14:30
Višići
:
Kamešnica
Klis
Buturović Polje
01.10.2022
15:30
Kruševo
Kruševo
01.10.2022 15:30
Klis
:
Kruševo
Brekovica 78
Brekovica
01.10.2022
15:30
Omladinac 75
Pokoj
01.10.2022 15:30
Brekovica 78
:
Omladinac 75
Omladinac
Sanica
01.10.2022
15:30
Bajer 99
Velagići
01.10.2022 15:30
Omladinac
:
Bajer 99
Ključ
Ključ
01.10.2022
15:30
Borac
Izačić
01.10.2022 15:30
Ključ
:
Borac
Željezničar
Bosanska Krupa
01.10.2022
15:30
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
01.10.2022 15:30
Željezničar
:
Mladost 1938
Sloga (T)
Tolisa
01.10.2022
15:30
Mladost (DS)
Donji Svilaj
01.10.2022 15:30
Sloga (T)
:
Mladost (DS)
Vitanovići 78
Vitanovići
01.10.2022
15:30
Kostrč
Kostrč
01.10.2022 15:30
Vitanovići 78
:
Kostrč
Dragovoljac
Novo Selo
01.10.2022
15:30
Korpar
Grebnice
01.10.2022 15:30
Dragovoljac
:
Korpar
Sloga (P)
Prud
01.10.2022
15:30
19 srpanj
Oštra Luka
01.10.2022 15:30
Sloga (P)
:
19 srpanj
Slaven
Živinice
01.10.2022
15:30
Mladost 78
Donje Vukovije
01.10.2022 15:30
Slaven
:
Mladost 78
Doboj Istok
Doboj Istok
3 : 0
Mramor
Babice
01.10.2022 15:30
Doboj Istok
3 : 0
Mramor
Slatina
Bašigovci
01.10.2022
15:30
Željezničar
Jelovče Selo
01.10.2022 15:30
Slatina
:
Željezničar
Jedinstvo 1952
Vučkovci
01.10.2022
15:30
Vražići 92
Vražići
01.10.2022 15:30
Jedinstvo 1952
:
Vražići 92
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
4 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
01.10.2022 15:30
Mladost (GŽ)
4 : 0
Ingram
DSK
Devetak
01.10.2022
15:30
Mladost (P)
Puračić
01.10.2022 15:30
DSK
:
Mladost (P)
Rainci
Gornji Rainci
01.10.2022
15:30
Rijeka
Šerići
01.10.2022 15:30
Rainci
:
Rijeka
Borac
Tetovo -Zenica
01.10.2022
15:30
Pobjeda
Tešanjka
01.10.2022 15:30
Borac
:
Pobjeda
Nemila
Nemila
1 : 0
Fortuna
Zenica
01.10.2022 15:00
Nemila
1 : 0
Fortuna
Zmaj
Buzić Mahala
01.10.2022
15:00
Novi Šeher
Novi Šeher
01.10.2022 15:00
Zmaj
:
Novi Šeher
Liješeva
Liješeva
4 : 1
Vareš
Vareš
01.10.2022 15:00
Liješeva
4 : 1
Vareš
Proleter
Makljenovac
1 : 2
Napredak
Šije
01.10.2022 15:00
Proleter
1 : 2
Napredak
Sporting
Zenica
2 : 5
Čelični grad-Steel City
Zenica
01.10.2022 14:00
Sporting
2 : 5
Čelični grad-Steel City
Saobraćajac
Sarajevo
01.10.2022
16:30
Jedinstvo
Ljubnići
01.10.2022 16:30
Saobraćajac
:
Jedinstvo
Vratnik
Sarajevo
2 : 2
Stup
Sarajevo
01.10.2022 11:00
Vratnik
2 : 2
Stup
Neretva 2020
Čeljevo
01.10.2022
15:30
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
01.10.2022 15:30
Neretva 2020
:
Bjelopoljac
Cim
Cim
01.10.2022
16:00
Blagaj
Blagaj
01.10.2022 16:00
Cim
:
Blagaj
Fortuna
Mostar
01.10.2022
16:00
Branitelj
Rodoč-Jasenica
01.10.2022 16:00
Fortuna
:
Branitelj
Pribava
Pribava
01.10.2022
15:30
Bukovik
Gornji Srebrenik
01.10.2022 15:30
Pribava
:
Bukovik
Turija
Turija
01.10.2022
15:30
Mladost (D)
Doborovci
01.10.2022 15:30
Turija
:
Mladost (D)
Sloga
Bikodže
01.10.2022
15:30
25 maj
Uroža
01.10.2022 15:30
Sloga
:
25 maj
BSK
Bokavići
0 : 1
Jedinstvo (L)
Lukavica
01.10.2022 15:30
BSK
0 : 1
Jedinstvo (L)
Stjepan Polje
Stjepan Polje
01.10.2022
15:30
Jedinstvo (H)
Huskići
01.10.2022 15:30
Stjepan Polje
:
Jedinstvo (H)
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
01.10.2022
15:30
Špionica 1953
Špionica
01.10.2022 15:30
Mladost (VB)
:
Špionica 1953
Rudar
Zagorje
01.10.2022
15:30
Željezničar
Dobošnica
01.10.2022 15:30
Rudar
:
Željezničar
Posavina
Brod
01.10.2022
15:30
Mionica 85
Mionica
01.10.2022 15:30
Posavina
:
Mionica 85
OFK Vida
Vida
3 : 3
Čelić
Čelić
01.10.2022 15:30
OFK Vida
3 : 3
Čelić
Graničar
Brezovo Polje
01.10.2022
15:30
Sloboda
Kerep
01.10.2022 15:30
Graničar
:
Sloboda
Voćar
Šatorovići
01.10.2022
15:30
12 decembar
Rajska
01.10.2022 15:30
Voćar
:
12 decembar
Mladost
Tinja
01.10.2022
15:30
Biberovo Polje
Biberovo Polje
01.10.2022 15:30
Mladost
:
Biberovo Polje
Koraj
Koraj
0 : 5
OFK Međiđa
Donja Međiđa
01.10.2022 15:30
Koraj
0 : 5
OFK Međiđa
Napredak
Tupkovići
01.10.2022
15:30
Memići
Memići
01.10.2022 15:30
Napredak
:
Memići
Mramor
Mramor
01.10.2022
15:30
Mladost (Suh.)
Suha
01.10.2022 15:30
Mramor
:
Mladost (Suh.)
Rudar
Bukinje
01.10.2022
15:30
OFK Tuzla
Tuzla
01.10.2022 15:30
Rudar
:
OFK Tuzla
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
01.10.2022
15:30
Krušik
Gornje Vukovije
01.10.2022 15:30
Mladost( GT)
:
Krušik
Jablanica
Barice
01.10.2022
15:30
Mladost (Sol.)
Solina
01.10.2022 15:30
Jablanica
:
Mladost (Sol.)
Partizan
Kiseljak
01.10.2022
15:30
Omazići 1937
Omazići
01.10.2022 15:30
Partizan
:
Omazići 1937
Omladinac RMU
Đurđevik
01.10.2022
15:30
Budućnost
Donja Lukavica
01.10.2022 15:30
Omladinac RMU
:
Budućnost
Napredak
Omerbegovača
01.10.2022
15:30
Ratkovići
Ratkovići
01.10.2022 15:30
Napredak
:
Ratkovići
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Voždovac
Beograd
1.pol
Javor Matis
0 : 1
Voždovac
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Radnik
Surdulica
01.10.2022 15:00
TSC
2 : 1
Radnik
Napredak
Kruševac
01.10.2022
19:00
Kolubara
Lazarevac
01.10.2022 19:00
Napredak
:
Kolubara
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Arsenal
Tivat
2.pol
OFK Petrovac
0 : 1
Arsenal
Sutjeska
Nikšić
5 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
01.10.2022 15:00
Sutjeska
5 : 0
Jedinstvo
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Jezero
Plav
01.10.2022 15:00
Rudar
2 : 1
Jezero
Dečić
Tuzi
1 : 1
Mornar
Bar
2.pol
Dečić
1 : 1
Mornar
Arsenal
London
3 : 1
Tottenham Hotspur
London
01.10.2022 13:30
Arsenal
3 : 1
Tottenham Hotspur
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
0 : 0
Brentford
2nd ht
AFC Bournemouth
0 : 0
Brentford
Crystal Palace
London
1 : 1
Chelsea
London
2nd ht
Crystal Palace
1 : 1
Chelsea
Fulham
0 : 4
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2nd ht
Fulham
0 : 4
Newcastle United
Liverpool
Liverpool
3 : 2
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
2nd ht
Liverpool
3 : 2
Brighton & Hove Albion
Southampton
Southampton, Hampshire
1 : 2
Everton
Liverpool
2nd ht
Southampton
1 : 2
Everton
West Ham United
London
01.10.2022
18:30
Wolverhampton
Wolverhampton
01.10.2022 18:30
West Ham United
:
Wolverhampton
1. FC Köln
Köln
3 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
01.10.2022 15:30
1. FC Köln
3 : 2
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
2 : 0
1. FC Union Berlin
Berlin
01.10.2022 15:30
Eintracht Frankfurt
2 : 0
1. FC Union Berlin
RB Leipzig
Leipzig
4 : 0
VfL Bochum
01.10.2022 15:30
RB Leipzig
4 : 0
VfL Bochum
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
1. FSV Mainz 05
Mainz
01.10.2022 15:30
SC Freiburg
2 : 1
1. FSV Mainz 05
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
3 : 2
VfB Stuttgart
Stuttgart
01.10.2022 15:30
VfL Wolfsburg
3 : 2
VfB Stuttgart
Werder Bremen
Bremen
01.10.2022
18:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
01.10.2022 18:30
Werder Bremen
:
Borussia M'gladbach
Paris Saint-Germain
01.10.2022
21:00
OGC Nice
01.10.2022 21:00
Paris Saint-Germain
:
OGC Nice
RC Strasbourg
0 : 0
Stade Rennais
1st ht
RC Strasbourg
0 : 0
Stade Rennais
Empoli
Empoli
01.10.2022
20:45
Milan
Milano
01.10.2022 20:45
Empoli
:
Milan
Inter
Milan
01.10.2022
18:00
Roma
Roma
01.10.2022 18:00
Inter
:
Roma
Napoli
Napoli
3 : 1
Torino
Torino
01.10.2022 15:00
Napoli
3 : 1
Torino
Cádiz CF
Cadiz
0 : 0
Villarreal
Villarreal
01.10.2022 14:00
Cádiz CF
0 : 0
Villarreal
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 3
Real Valladolid
Valladolid
2nd ht
Getafe
2 : 3
Real Valladolid
RCD Mallorca
Palma
01.10.2022
21:00
Barcelona
Barcelona
01.10.2022 21:00
RCD Mallorca
:
Barcelona
Sevilla
Sevilla
01.10.2022
18:30
Atlético Madrid
Madrid
01.10.2022 18:30
Sevilla
:
Atlético Madrid
Mornar
Bar
01.10.2022
15:00
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
01.10.2022 15:00
Mornar
:
Ortrant - Olimpic
Kom
Podgorica
01.10.2022
15:00
Berane
Berane
01.10.2022 15:00
Kom
:
Berane
Rudar
Pljevlja
01.10.2022
15:00
Arsenal
Tivat
01.10.2022 15:00
Rudar
:
Arsenal
Dečić
Tuzi
01.10.2022
15:00
Mladost
Donja Gorica
01.10.2022 15:00
Dečić
:
Mladost
Petrovac
Petrovac
01.10.2022
15:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
01.10.2022 15:00
Petrovac
:
Jedinstvo
Budućnost
Padgorica
01.10.2022
15:00
Zeta
Golubovci
01.10.2022 15:00
Budućnost
:
Zeta
Bokelj
Kotor
01.10.2022
15:00
Iskra
Danilovgrad
01.10.2022 15:00
Bokelj
:
Iskra
Polet Stars
Nikšić
01.10.2022
15:00
Jezero
Plav
01.10.2022 15:00
Polet Stars
:
Jezero
Podgorica
Podgorica
01.10.2022
15:00
Sutjeska
Nikšić
01.10.2022 15:00
Podgorica
:
Sutjeska
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
1 : 5
Tuzla City
Simin Han
01.10.2022 11:00
Zvijezda 09
1 : 5
Tuzla City
Sloga
Doboj
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2022 12:00
Sloga
1 : 3
Sarajevo
Radnik (B)
Bijeljina
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
01.10.2022 11:00
Radnik (B)
0 : 1
Krupa
Radnik (H)
Hadžići
2 : 1
Sloboda
Tuzla
01.10.2022 15:00
Radnik (H)
2 : 1
Sloboda
Igman
Ilidža
3 : 0
Radnik
Hadžići
01.10.2022 13:30
Igman
3 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
5 : 2
Famos
Hrasnica
01.10.2022 13:30
Željezničar
5 : 2
Famos
Kiseljak
Kiseljak
01.10.2022
13:30
Sport Prevnet
Bugojno
01.10.2022 13:30
Kiseljak
:
Sport Prevnet
Branitelj
Rodoč-Jasenica
01.10.2022
13:30
Grude
Grude
01.10.2022 13:30
Branitelj
:
Grude
Berane
Berane
01.10.2022
15:00
Petrovac
Petrovac
01.10.2022 15:00
Berane
:
Petrovac
Kom
Podgorica
01.10.2022
15:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
01.10.2022 15:00
Kom
:
Jedinstvo
Mornar 1923
Bar
01.10.2022
15:00
Mladost
Donja Gorica
01.10.2022 15:00
Mornar 1923
:
Mladost
Iskra
Danilovgrad
01.10.2022
15:00
Sutjeska
Nikšić
01.10.2022 15:00
Iskra
:
Sutjeska
Podgorica
Podgorica
01.10.2022
15:00
Igalo
Igalo
01.10.2022 15:00
Podgorica
:
Igalo
Nikšić
Nikšić
01.10.2022
15:00
Brskovo
Mojkovac
01.10.2022 15:00
Nikšić
:
Brskovo
Zeta
Podgorica
01.10.2022
15:00
Grbalj
Grbalj
01.10.2022 15:00
Zeta
:
Grbalj
Budućnost
Podgorica
01.10.2022
15:00
Dečić
Tuzi
01.10.2022 15:00
Budućnost
:
Dečić
Rudar
Pljevlja
01.10.2022
15:00
Arsenal
Tivat
01.10.2022 15:00
Rudar
:
Arsenal
Budva
Budva
01.10.2022
15:00
Jezero
Plav
01.10.2022 15:00
Budva
:
Jezero
Borac
Banja Luka
1 : 0
Sloga
Doboj
01.10.2022 12:00
Borac
1 : 0
Sloga
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2022
16:00
Tuzla City
Tuzla
01.10.2022 16:00
Sarajevo
:
Tuzla City
Posušje
Posušje
1 : 4
Velež
Mostar
01.10.2022 12:30
Posušje
1 : 4
Velež
Igman
Konjic
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022 11:30
Igman
0 : 3
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
01.10.2022
15:45
Zrinjski
Mostar
01.10.2022 15:45
Sloboda
:
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022
15:00
Leotar
Trebinje
01.10.2022 15:00
Željezničar
:
Leotar
Igman
Ilidža
3 : 1
Radnik
Hadžići
01.10.2022 11:00
Igman
3 : 1
Radnik
Željezničar
Sarajevo
3 : 2
Famos
Hrasnica
01.10.2022 11:00
Željezničar
3 : 2
Famos
Kiseljak
Kiseljak
2 : 0
Sport Prevent
Bugojno
01.10.2022 11:00
Kiseljak
2 : 0
Sport Prevent
Branitelj
Rodoč-Jasenica
5 : 4
Grude
Grude
01.10.2022 11:00
Branitelj
5 : 4
Grude
Partizan
Kostajnica
8 : 0
Sloga
Saničani-Rakelići
01.10.2022 11:00
Partizan
8 : 0
Sloga
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
01.10.2022 11:00
Borac
1 : 1
Plamen
FSA
Prijedor
01.10.2022
13:00
Omladinac
Draksenić
01.10.2022 13:00
FSA
:
Omladinac
Dubrave
Dubrave
7 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
01.10.2022 10:00
Dubrave
7 : 1
Sloga DIPO
Trebava
Osječani
0 : 7
Rudar
Stanari
01.10.2022 10:00
Trebava
0 : 7
Rudar
Hajduk
Kožuhe
1 : 3
Ukrina
Čečava
01.10.2022 10:00
Hajduk
1 : 3
Ukrina
Vučijak
Majevac
0 : 4
Ozren
Petrovo
01.10.2022 10:00
Vučijak
0 : 4
Ozren
Naša krila
Kostajnica
0 : 7
Rudanka
Rudanka
01.10.2022 10:00
Naša krila
0 : 7
Rudanka
Pridjel
Pridjel Donji
2 : 2
Zvijezda
Kakmuž
01.10.2022 10:00
Pridjel
2 : 2
Zvijezda
Kamenica
Bihać
01.10.2022
13:30
Brekovica 78
Brekovica
01.10.2022 13:30
Kamenica
:
Brekovica 78
Željezničar
Bosanska Krupa
3 : 1
Radnički
Ćoralići
01.10.2022 10:30
Željezničar
3 : 1
Radnički
Mladost
Polje-Cazin
01.10.2022
13:30
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
01.10.2022 13:30
Mladost
:
Una Nacionalni park
Rudar
Sanski Most
0 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
01.10.2022 11:30
Rudar
0 : 2
Krajišnik
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 10:30
Glasinac 1936
3 : 0
Željezničar
Romanija
Pale
6 : 0
Famos (V)
Vojkovići
01.10.2022 09:00
Romanija
6 : 0
Famos (V)
Sokolac
Sokolac
2 : 4
FA Akademika
Sarajevo
01.10.2022 12:30
Sokolac
2 : 4
FA Akademika
Novi Grad
Sarajevo
01.10.2022
14:30
Miske - Akademija
Sarajevo
01.10.2022 14:30
Novi Grad
:
Miske - Akademija
Jang bojs
Sarajevo
01.10.2022
17:30
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 17:30
Jang bojs
:
Željezničar
Mladost
Solina
0 : 1
Mladost
Velika Brijesnica
01.10.2022 11:00
Mladost
0 : 1
Mladost
Proleter
Slavinovići
0 : 1
Bosna
Kalesija
01.10.2022 12:00
Proleter
0 : 1
Bosna
Vražići 92
Vražići
3 : 3
Rainci
Gornji Rainci
01.10.2022 10:00
Vražići 92
3 : 3
Rainci
Borac
Banja Luka
1 : 1
Sloga
Doboj
01.10.2022 10:00
Borac
1 : 1
Sloga
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
01.10.2022 14:00
Sarajevo
3 : 1
Tuzla City
Posušje
Posušje
0 : 2
Velež
Mostar
01.10.2022 11:00
Posušje
0 : 2
Velež
Igman
Konjic
0 : 6
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022 10:00
Igman
0 : 6
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Zrinjski
Mostar
01.10.2022 14:00
Sloboda
1 : 2
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Leotar
Trebinje
01.10.2022 13:00
Željezničar
3 : 1
Leotar
Sloboda
Mrkonjić Grad
01.10.2022
10:00
Mineral
Banja Vrućica
01.10.2022 10:00
Sloboda
:
Mineral
Polet 1926
Brod
0 : 6
Željezničar
Doboj
01.10.2022 10:00
Polet 1926
0 : 6
Željezničar
Proleter
Teslić
01.10.2022
10:00
Ljubić
Prnjavor
01.10.2022 10:00
Proleter
:
Ljubić
Laktaši
Laktaši
0 : 1
Modriča Alfa
Modriča
01.10.2022 10:00
Laktaši
0 : 1
Modriča Alfa
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 1
Tekstilac
Derventa
01.10.2022 10:00
Rudar Prijedor
3 : 1
Tekstilac
Kozara
Gradiška
0 : 4
Spartak 2013
Banja Luka
01.10.2022 10:00
Kozara
0 : 4
Spartak 2013
Željezničar Sport Team
Banja Luka
9 : 3
Sloga
Doboj
01.10.2022 10:00
Željezničar Sport Team
9 : 3
Sloga
Drina
Zvornik
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
01.10.2022 10:00
Drina
2 : 1
Ilićka 01
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
3 : 0
Zenit
Bijeljina
01.10.2022 09:30
Zvijezda 09
3 : 0
Zenit
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Full Time
Karakaj
01.10.2022 10:00
Radnik
4 : 0
Full Time
Mladost
Bogutovo selo
4 : 2
Vlasenica
Vlasenica
01.10.2022 10:00
Mladost
4 : 2
Vlasenica
Brzi
Busnovi
3 : 2
Svodna
Svodna
01.10.2022 11:30
Brzi
3 : 2
Svodna
Brdo
Hambarine
01.10.2022
10:00
Gomjenica
Prijedor
01.10.2022 10:00
Brdo
:
Gomjenica
Rasavci
Rasavci
0 : 10
FSA
Prijedor
01.10.2022 09:30
Rasavci
0 : 10
FSA
Bratstvo
Kozarac
5 : 1
Borac
Kozarska Dubica
01.10.2022 10:00
Bratstvo
5 : 1
Borac
Sloboda
Novi Grad
01.10.2022
10:00
Omarska
Omarska
01.10.2022 10:00
Sloboda
:
Omarska
Spartak 2012
Banja Luka
1 : 0
Progres
Kneževo
01.10.2022 10:00
Spartak 2012
1 : 0
Progres
Omladinac
Banja Luka
4 : 0
Gorica
Šipovo
01.10.2022 09:30
Omladinac
4 : 0
Gorica
Partizan
Donja Trnova
01.10.2022
13:30
Sloga 94
Bijeljina
01.10.2022 13:30
Partizan
:
Sloga 94
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
01.10.2022 10:00
Sloboda
2 : 0
Ilićka 01
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 3
Majevica
Lopare
01.10.2022 11:00
OFK Brezik
1 : 3
Majevica
Mladost
Velika Obarska
2 : 6
Sloga United
Bijeljina
01.10.2022 10:00
Mladost
2 : 6
Sloga United
Jadar
Nova Kasaba
0 : 6
Bratstvo
Bratunac
01.10.2022 09:30
Jadar
0 : 6
Bratstvo
Šekovići
Šekovići
01.10.2022
10:00
Lokanj
Lokanj
01.10.2022 10:00
Šekovići
:
Lokanj
Radnički (Z)
Zdena
1 : 15
OFK Bihać
Bihać
01.10.2022 12:30
Radnički (Z)
1 : 15
OFK Bihać
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 1
Omladinac 75
Pokoj
01.10.2022 11:30
Podgrmeč
2 : 1
Omladinac 75
Olimpija
Tržac
1 : 5
ABC
Podzvizd
01.10.2022 11:30
Olimpija
1 : 5
ABC
Bosna
Visoko
4 : 1
Sporting
Zenica
01.10.2022 11:30
Bosna
4 : 1
Sporting
Čelik
Zenica
2 : 2
Mladost
Doboj - Kakanj
01.10.2022 11:30
Čelik
2 : 2
Mladost
Novi Šeher
Novi Šeher
4 : 2
TOŠK
Tešanj
01.10.2022 11:30
Novi Šeher
4 : 2
TOŠK
Don Bosco
Žepče
0 : 1
Pobjeda
Tešanjka
01.10.2022 10:30
Don Bosco
0 : 1
Pobjeda
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
Žepče 1919
Žepče
01.10.2022 11:30
Krivaja
3 : 0
Žepče 1919
Natron
Maglaj
1 : 0
Moševac
Moševac
01.10.2022 11:30
Natron
1 : 0
Moševac
Simm Bau
Kosova
0 : 3
Borac
Jelah
01.10.2022 11:30
Simm Bau
0 : 3
Borac
Jajce
Jajce
01.10.2022
15:30
Vlašić
Turbe
01.10.2022 15:30
Jajce
:
Vlašić
Igman
ilidža
01.10.2022
15:30
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 15:30
Igman
:
Željezničar
Famos (V)
Vojkovići
2 : 0
Famos (H)
Hrasnica
01.10.2022 10:00
Famos (V)
2 : 0
Famos (H)
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 2
Ilijaš
Ilijaš
01.10.2022 11:00
Slavija
4 : 2
Ilijaš
Radnik
Hadžići
0 : 3
Novi Grad 1
Sarajevo
01.10.2022 10:30
Radnik
0 : 3
Novi Grad 1
Betaklub
Doglodi
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 10:00
Betaklub
1 : 0
Željezničar
Miske - Akademija
Sarajevo
01.10.2022
17:30
Romanija
Pale
01.10.2022 17:30
Miske - Akademija
:
Romanija
AF Devetka
Sarajevo
01.10.2022
15:30
Igman
ilidža
01.10.2022 15:30
AF Devetka
:
Igman
Una Premium
Sarajevo
1 : 4
Soker
Sarajevo
01.10.2022 09:00
Una Premium
1 : 4
Soker
Unis
Vogošča
0 : 2
Šampion
Ilidža
01.10.2022 10:30
Unis
0 : 2
Šampion
Šator
Glamoč
2 : 2
Drinovci
Drinovci
01.10.2022 11:30
Šator
2 : 2
Drinovci
Ljubuški
Ljubuški
2 : 0
Grude
Grude
01.10.2022 11:30
Ljubuški
2 : 0
Grude
Troglav 1918
Livno
9 : 0
Kupres 97
Kupres
01.10.2022 11:30
Troglav 1918
9 : 0
Kupres 97
Stolac
Stolac
1 : 3
Velež
Mostar
01.10.2022 10:30
Stolac
1 : 3
Velež
Kruševo
Kruševo
1 : 0
Čapljina
Čapljina
01.10.2022 11:00
Kruševo
1 : 0
Čapljina
Rama
Rama -Prozor
3 : 0
Brotnjo
Čitluk
01.10.2022 12:00
Rama
3 : 0
Brotnjo
Neum
Neum
3 : 0
Blagaj
Blagaj
01.10.2022 11:30
Neum
3 : 0
Blagaj
Klis
Buturović polje
01.10.2022
17:00
Cim
Mostar
01.10.2022 17:00
Klis
:
Cim
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
1 : 2
Lokomotiva
Mostar
01.10.2022 11:30
Bjelopoljac
1 : 2
Lokomotiva
Međugorje
Međugorje
4 : 4
Iskra
Stolac
01.10.2022 12:00
Međugorje
4 : 4
Iskra
Perfekt
Srebrenik
01.10.2022
11:00
Radnički
Lukavac
01.10.2022 11:00
Perfekt
:
Radnički
Zvijezda
Gradačac
0 : 5
Gradina
Srebrenik
01.10.2022 11:00
Zvijezda
0 : 5
Gradina
Eurofudbal
Stjepan Polje
6 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
01.10.2022 11:00
Eurofudbal
6 : 0
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
01.10.2022
11:00
Lokomotiva
Miričina
01.10.2022 11:00
Bratstvo
:
Lokomotiva
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 1
Orašje
Orašje
01.10.2022 11:00
Di - Five
1 : 1
Orašje
Betaklub Tango
Devetak
01.10.2022
11:30
Sloboda
Tuzla
01.10.2022 11:30
Betaklub Tango
:
Sloboda
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Kolibri
Husino
01.10.2022 11:00
Sloboda
2 : 1
Kolibri
Slaven
Živinice
4 : 0
Konjuh
Kladanj
01.10.2022 11:00
Slaven
4 : 0
Konjuh
ŠF Živinice 22
Živinice
3 : 0
Bambi
Tuzla
01.10.2022 11:00
ŠF Živinice 22
3 : 0
Bambi
Proleter
Tuzla
1 : 0
Bosna
Kalesija
01.10.2022 10:45
Proleter
1 : 0
Bosna
Sloboda
Mrkonjić Grad
01.10.2022
12:00
Mineral
Banja Vrućica
01.10.2022 12:00
Sloboda
:
Mineral
Polet 1926
Brod
0 : 6
Željezničar
Doboj
01.10.2022 12:00
Polet 1926
0 : 6
Željezničar
Proleter
Teslić
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
01.10.2022 12:00
Proleter
3 : 1
Ljubić
Laktaši
Laktaši
0 : 4
Modriča Alfa
Modriča
01.10.2022 12:00
Laktaši
0 : 4
Modriča Alfa
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Tekstilac
Derventa
01.10.2022 12:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Tekstilac
Kozara
Gradiška
2 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
01.10.2022 12:00
Kozara
2 : 2
Spartak 2013
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 0
Sloga
Doboj
01.10.2022 12:00
Željezničar Sport Team
1 : 0
Sloga
Ljubija
Ljubija
0 : 2
Partizan
Kostajnica
01.10.2022 11:30
Ljubija
0 : 2
Partizan
Brdo
Hambarine
01.10.2022
11:30
Gomjenica
Prijedor
01.10.2022 11:30
Brdo
:
Gomjenica
Omarska
Omarska
01.10.2022
11:30
Sloboda
Novi Grad
01.10.2022 11:30
Omarska
:
Sloboda
Dubrave
Dubrave
4 : 0
Bratstvo
Kozinci
01.10.2022 12:00
Dubrave
4 : 0
Bratstvo
Naprijed
Banja Luka
7 : 1
Progres
Kneževo
01.10.2022 10:00
Naprijed
7 : 1
Progres
Željezničar Sport team
Banja Luka
01.10.2022
19:00
OFK Spartak 2013
Banja Luka
01.10.2022 19:00
Željezničar Sport team
:
OFK Spartak 2013
Gorica
Šipovo
1 : 2
Željezničar Sport team
Banja Luka
01.10.2022 10:00
Gorica
1 : 2
Željezničar Sport team
Karanovac
Karanovac
1 : 0
Mladost - Farma Prom
Zalužani
01.10.2022 13:00
Karanovac
1 : 0
Mladost - Farma Prom
Margo
Banja Luka
2 : 2
Krajina
Banja Luka
01.10.2022 10:00
Margo
2 : 2
Krajina
Drina
Zvornik
0 : 1
Ilićka 01
Brčko
01.10.2022 12:00
Drina
0 : 1
Ilićka 01
Radnik
Bijeljina
5 : 0
Full Time
Karakaj
01.10.2022 12:00
Radnik
5 : 0
Full Time
Podrinje
Janja
1 : 3
Pelagićevo
Pelagićevo
01.10.2022 10:00
Podrinje
1 : 3
Pelagićevo
Rudar
Kamengrad
1 : 0
Bihać
Bihać
01.10.2022 10:00
Rudar
1 : 0
Bihać
Bosna
Visoko
2 : 1
Sporting
Zenica
01.10.2022 10:00
Bosna
2 : 1
Sporting
Čelik
Zenica
2 : 2
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
01.10.2022 10:00
Čelik
2 : 2
Mladost (DK)
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 5
TOŠK
Tešanj
01.10.2022 10:00
Novi Šeher
1 : 5
TOŠK
Don Bosco
Žepče
9 : 0
Pobjeda
Tešanjka
01.10.2022 09:00
Don Bosco
9 : 0
Pobjeda
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
Žepče 1919
Žepče
01.10.2022 10:00
Krivaja
3 : 0
Žepče 1919
Natron
Maglaj
3 : 0
Moševac
Moševac
01.10.2022 10:00
Natron
3 : 0
Moševac
Simm Bau
Kosova
1 : 3
Borac
Jelah
01.10.2022 10:00
Simm Bau
1 : 3
Borac
Perfekt
Srebrenik
0 : 2
Radnički
Lukavac
01.10.2022 10:00
Perfekt
0 : 2
Radnički
Zvijezda
Gradačac
01.10.2022
11:30
Gradina
Srebrenik
01.10.2022 11:30
Zvijezda
:
Gradina
Eurofudbal
Stjepan Polje
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
01.10.2022 10:00
Eurofudbal
3 : 0
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
01.10.2022
10:00
Lokomotiva
Miričina
01.10.2022 10:00
Bratstvo
:
Lokomotiva
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 2
Orašje
Orašje
01.10.2022 10:00
Di - Five
0 : 2
Orašje
Betaklub Tango
Devetak
01.10.2022
10:00
Sloboda
Tuzla
01.10.2022 10:00
Betaklub Tango
:
Sloboda
Sloboda
Tuzla
9 : 0
Kolibri
Husino
01.10.2022 09:30
Sloboda
9 : 0
Kolibri
Slaven
Živinice
1 : 7
Konjuh
Kladanj
01.10.2022 10:00
Slaven
1 : 7
Konjuh
ŠF Živinice 22
Živinice
0 : 1
Bambi
Tuzla
01.10.2022 10:00
ŠF Živinice 22
0 : 1
Bambi
Proleter
Tuzla
1 : 3
Bosna
Kalesija
01.10.2022 09:30
Proleter
1 : 3
Bosna
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
0 : 4
Šampion 2017
Tuzla
01.10.2022 10:00
Mladost (VB)
0 : 4
Šampion 2017
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
0 : 4
Bambi
Tuzla
01.10.2022 09:00
Mladost (ST)
0 : 4
Bambi
Rijeka
Šerić
01.10.2022
10:00
Orahovica 74
Orahovica
01.10.2022 10:00
Rijeka
:
Orahovica 74
Jajce
Jajce
01.10.2022
17:00
Vlašić
Turbe
01.10.2022 17:00
Jajce
:
Vlašić
Željezničar 2
Sarajevo
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
01.10.2022 09:00
Željezničar 2
1 : 2
Slavija
Radnik
Hadžići
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
01.10.2022 09:00
Radnik
0 : 4
Željezničar
Unis
Vogošća
0 : 13
Olimp
Pale
01.10.2022 09:00
Unis
0 : 13
Olimp
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Sparta
Sarajevo
01.10.2022 10:00
Sarajevo
2 : 1
Sparta
J Akademija
Sarajevo
0 : 1
Baton
Sarajevo
01.10.2022 09:00
J Akademija
0 : 1
Baton
Sokolac
Sokolac
2 : 3
Bambinosi
Sarajevo
01.10.2022 09:00
Sokolac
2 : 3
Bambinosi
Betaklub
Doglodi
3 : 2
Famos
Hrasnica
01.10.2022 12:00
Betaklub
3 : 2
Famos
Sparta
Sarajevo
01.10.2022
17:00
J Akademija
Sarajevo
01.10.2022 17:00
Sparta
:
J Akademija
Iskra
Bugojno
01.10.2022
15:00
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
01.10.2022 15:00
Iskra
:
Lokomotiva
Libero
Goražde
2 : 1
Fortuna
Živinice
01.10.2022 12:00
Libero
2 : 1
Fortuna
Radnik Bumerang
Bijeljina
01.10.2022
16:00
Borac
Banja Luka
01.10.2022 16:00
Radnik Bumerang
:
Borac
Sloga (S)
Srbac
01.10.2022
14:00
Borac
Šamac
01.10.2022 14:00
Sloga (S)
:
Borac
Sloga (P)
Prijedor
01.10.2022
16:00
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
01.10.2022 16:00
Sloga (P)
:
BSK-Spartak 2013
Prijedor
Prijedor
01.10.2022
11:00
Ljubić
Prnjavor
01.10.2022 11:00
Prijedor
:
Ljubić
Široki Brijeg
Široki Brijeg
01.10.2022
16:00
FK Sloboda
Tuzla
01.10.2022 16:00
Široki Brijeg
:
FK Sloboda
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
01.10.2022
13:00
Vogošća
Vogošća
01.10.2022 13:00
Željezničar 2011
:
Vogošća
ŽNK Sloboda
Tuzla
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2022 11:00
ŽNK Sloboda
0 : 2
Sarajevo
Mladost
Nević Polje
01.10.2022
13:30
Inter
Posušje
01.10.2022 13:30
Mladost
:
Inter
Budućnost
Podgorica
01.10.2022
Cvetex
Berane
01.10.2022
Budućnost
:
Cvetex
Mladost 2015
Podgorica
01.10.2022
Ekonomist
Nikšić
01.10.2022
Mladost 2015
:
Ekonomist
Breznica
Pljevlja
01.10.2022
Zora
Spuž
01.10.2022
Breznica
:
Zora

Futsal

Boka
Kotor
01.10.2022
12:00
Dolcinium
Ulcinj
01.10.2022 12:00
Boka
:
Dolcinium
Onogošt
Nikšić
01.10.2022
13:00
Gorštak
Kolašin
01.10.2022 13:00
Onogošt
:
Gorštak
Cattaro 2019
Kotor
01.10.2022
15:00
Mirabile Moda
Podgorica
01.10.2022 15:00
Cattaro 2019
:
Mirabile Moda
Ulcinj
Ulcinj
01.10.2022
18:00
Zora
Spuž
01.10.2022 18:00
Ulcinj
:
Zora
Titograd
Podgorica
01.10.2022
20:00
Nikšić
Nikšić
01.10.2022 20:00
Titograd
:
Nikšić

Košarka

Crvena zvezda mts
Beograd
01.10.2022
20:00
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
01.10.2022 20:00
Crvena zvezda mts
:
MZT Skopje Aerodrom
Igokea m:tel
Aleksandrovac
72 : 74
Mornar Barsko zlato
Bar
4/4
Igokea m:tel
72 : 74
Mornar Barsko zlato
Vršac
Vršac
01.10.2022
18:00
Vojvodina
Novi Sad
01.10.2022 18:00
Vršac
:
Vojvodina
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
01.10.2022
18:00
Tamiš
Pančevo
01.10.2022 18:00
OKK Novi Pazar
:
Tamiš
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
01.10.2022
18:00
Kolubara LA 2003
Lazarevac
01.10.2022 18:00
Zlatibor Gold gondola
:
Kolubara LA 2003
Sloga
Kraljevo
01.10.2022
19:30
Čačak 94 Quantox
Čačak
01.10.2022 19:30
Sloga
:
Čačak 94 Quantox

Odbojka

Maglić
Foča
01.10.2022
18:00
Radnik
Bijeljina
01.10.2022 18:00
Maglić
:
Radnik
Libero
Bijeljina
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
01.10.2022 14:00
Libero
3 : 0
ŽOK Leotar
Slavija
Istočno Sarajevo
01.10.2022
18:00
Glasinac
Sokolac
01.10.2022 18:00
Slavija
:
Glasinac
Ljubinje Bankom
Ljubinje
01.10.2022
16:00
Drina
Zvornik
01.10.2022 16:00
Ljubinje Bankom
:
Drina
Bratunac
Bratunac
3 : 1
Velež
Nevesinje
01.10.2022 15:00
Bratunac
3 : 1
Velež
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Inova
Banja Luka
01.10.2022 13:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Inova

Rukomet

Gračanica
Gračanica
01.10.2022
18:00
Goražde
Goražde
01.10.2022 18:00
Gračanica
:
Goražde
Gradačac
Gradačac
01.10.2022
19:00
Hercegovina
Nevesinje
01.10.2022 19:00
Gradačac
:
Hercegovina
Sloga
Doboj
01.10.2022
18:00
Konjuh
Živinice
01.10.2022 18:00
Sloga
:
Konjuh
Maglaj
Maglaj
01.10.2022
19:00
Krivaja
Zavidovići
01.10.2022 19:00
Maglaj
:
Krivaja
Borac m:tel
Banja Luka
01.10.2022
18:30
Vogošća
Vogošća
01.10.2022 18:30
Borac m:tel
:
Vogošća
Kakanj
Kakanj
01.10.2022
20:00
Izviđač CO
Ljubuški
01.10.2022 20:00
Kakanj
:
Izviđač CO
Sloboda
Tuzla
01.10.2022
19:00
Iskra
Bugojna
01.10.2022 19:00
Sloboda
:
Iskra
Bosna
Visoko
01.10.2022
18:00
Leotar
Trebinje
01.10.2022 18:00
Bosna
:
Leotar
Radnički
Goražde
01.10.2022
18:00
Zrinjski
Mostar
01.10.2022 18:00
Radnički
:
Zrinjski
Bosna
Sarajevo
01.10.2022
18:30
Rvacka
Livno
01.10.2022 18:30
Bosna
:
Rvacka
Izviđač CO 2
Ljubuški
01.10.2022
18:00
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
01.10.2022 18:00
Izviđač CO 2
:
Sloga
Velež
Mostar
01.10.2022
19:30
Međugorje
Međugorje
01.10.2022 19:30
Velež
:
Međugorje
Briješće
Sarajevo
26 : 29
Čapljina
Čapljina
01.10.2022 15:00
Briješće
26 : 29
Čapljina
Krajina
Cazin
01.10.2022
18:00
Čelik Junior
Zenica
01.10.2022 18:00
Krajina
:
Čelik Junior
Jajce
Jajce
37 : 29
Nova Bila
Nova Bila
01.10.2022 20:00
Jajce
37 : 29
Nova Bila
Kiseljak
Kiseljak
01.10.2022
18:00
Sana 7
Sanski Most
01.10.2022 18:00
Kiseljak
:
Sana 7
Rudar
Banovići
27 : 18
Donji Vakuf
Donji Vakuf
01.10.2022 12:00
Rudar
27 : 18
Donji Vakuf
Krivaja
Zavidovići
01.10.2022
Mira
Prijedor
01.10.2022
Krivaja
:
Mira
Grude
Grude
01.10.2022
Knežopoljka
Kozarska Dubica
01.10.2022
Grude
:
Knežopoljka
Zrinjski
Mostar
01.10.2022
Borac
Banja Luka
01.10.2022
Zrinjski
:
Borac
Jedinstvo
Brčko
01.10.2022
Izviđač
Ljubuški
01.10.2022
Jedinstvo
:
Izviđač
65' Gol (Željezničar)
Šuput
78' Gol (Rudar Prijedor)
Momko Kojić
73' Šut na gol (Omarska)
Strašna śansa za Omarsku, Vračar dribla i golmana ali odlazi previše ukoso
72' Ostalo ( Modriča)
Klupa Modriče tražila je kazneni udarac. Zahtevi su, utisak je, bili opravdani.
65' Šut na gol (Kozara)
Milan Šikanjić
Šut Šikanjića, stativa