XS
SM
MD
LG

pre 45 minuta
Naprijed
Banja Luka
2 : 11
Željezničar Sport team
Banja Luka
28.05.2022 09:00
Naprijed
2 : 11
Željezničar Sport team

pre 1 sat
Čelični grad-Steel City
Zenica
0 : 3
Nemila
Nemila
08.05.2022 16:30
Čelični grad-Steel City
0 : 3
Nemila

Fojnica
Fojnica
2 : 0
Bilalovac
Bilalovac
26.05.2022 18:00
Fojnica
2 : 0
Bilalovac

pre 2 sata
Mladost
Banja Luka
28 : 26
ORK Borac
Banja Luka
25.05.2022
Mladost
28 : 26
ORK Borac

Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
29.05.2022 17:30
Bobetino Brdo
3 : 0
Mladost 2003

Šnjegotina
Velika Šnjegotina
3 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
29.05.2022 17:30
Šnjegotina
3 : 0
Gomionica

pre 7 sati
Lovćen
Cetinje
32 : 19
Sutjeska
Nikšić
28.05.2022 16:00
Lovćen
32 : 19
Sutjeska
Partizan 1949
Tivat
22 : 24
Budvanska rivijera
Budva
29.05.2022 13:30
Partizan 1949
22 : 24
Budvanska rivijera

Lovćen
Cetinje
41 : 30
Sutjeska
Nikšić
28.05.2022 18:00
Lovćen
41 : 30
Sutjeska
Partizan 1949
Tivat
23 : 34
Budvanska rivijera
Budva
28.05.2022 18:00
Partizan 1949
23 : 34
Budvanska rivijera

pre 12 sati
Crvena zvezda
Beograd
90 : 76
Partizan
Beograd
27.05.2022 20:00
Crvena zvezda
90 : 76
Partizan

pre 13 sati
Rudar
Banovići
34 : 37
Gračanica 2
Gračanica
27.05.2022 19:00
Rudar
34 : 37
Gračanica 2

Velež
Mostar
3 : 0
Sarajevo
Sarajevo
27.05.2022 20:00
Velež
3 : 0
Sarajevo

pre 15 sati
Hercegovina
Nevesinje
37 : 28
Višegrad
Višegrad
27.05.2022 18:00
Hercegovina
37 : 28
Višegrad

ABC
Podzvizd
1 : 3
Radnički
Ćoralić
27.05.2022 18:00
ABC
1 : 3
Radnički

Rasavci
Rasavci
4 : 2
Radnik Urije
Prijedor
27.05.2022 18:00
Rasavci
4 : 2
Radnik Urije

pre 16 sati
Drina HE
Višegrad
2 : 0
Romanija
Pale
27.05.2022 17:30
Drina HE
2 : 0
Romanija

TOŠK
Tešanj
3 : 1
NK Vitez
Vitez
27.05.2022 17:30
TOŠK
3 : 1
NK Vitez

ABC
Podzvizd
0 : 4
Radnički
Ćoralići
27.05.2022 17:00
ABC
0 : 4
Radnički

Sloboda
Novi Grad
2 : 7
OFK Spartak 2013
Banja Luka
27.05.2022 17:00
Sloboda
2 : 7
OFK Spartak 2013

Velež
Mostar
36 : 31
Bosna 2
Visoko
27.05.2022 15:00
Velež
36 : 31
Bosna 2

pre 17 sati
Podgrmeč
Sanski Most
6 : 1
Omarska
Omarska
27.05.2022 16:00
Podgrmeč
6 : 1
Omarska

pre 18 sati
TOŠK
Tešanj
4 : 0
NK Vitez
Vitez
27.05.2022 15:00
TOŠK
4 : 0
NK Vitez

Sloboda
Novi Grad
0 : 1
OFK Spartak
Banja Luka
27.05.2022 15:00
Sloboda
0 : 1
OFK Spartak
Podgrmeč
Sanski Most
13 : 0
Omarska
Omarska
27.05.2022 14:00
Podgrmeč
13 : 0
Omarska

pre 21 sat
Janja 2009
Janja
1 : 7
Omladinac
Potočari
26.05.2022 19:00
Janja 2009
1 : 7
Omladinac

Branitelj
Rodoč-Jasenica
3 : 1
Grude
Grude
27.05.2022 09:00
Branitelj
3 : 1
Grude

Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 0
Grude
Grude
27.05.2022 11:30
Branitelj
2 : 0
Grude

pre 22 sata
Modriča Alfa
Modriča
1 : 5
Tekstilac
Derventa
27.05.2022 12:00
Modriča Alfa
1 : 5
Tekstilac

Modriča Alfa
Modriča
0 : 4
Tekstilac
Derventa
27.05.2022 10:00
Modriča Alfa
0 : 4
Tekstilac

juče
Asscheim
Živinice - Kovači
1 : 2
Sloboda
Tuzla
21.05.2022 10:00
Asscheim
1 : 2
Sloboda

Sarajevo
Sarajevo
5 : 1
Miske - Akademija
Sarajevo
25.05.2022 10:00
Sarajevo
5 : 1
Miske - Akademija
J Akademija
Sarajevo
2 : 7
Željezničar
Sarajevo
25.05.2022 18:00
J Akademija
2 : 7
Željezničar

Mlade Nade
Sarajevo
3 : 0
Atletiko
Sarajevo
28.05.2022 10:00
Mlade Nade
3 : 0
Atletiko

Glasinac 1936
Sokolac
3 : 0
Jedinstvo
Ljubnići
28.05.2022 11:00
Glasinac 1936
3 : 0
Jedinstvo
Radnik
Hadžići
0 : 3
FA Akademica
Sarajevo
28.05.2022 11:00
Radnik
0 : 3
FA Akademica

Baton
Sarajevo
1 : 1
Miske - Akademija
Sarajevo
25.05.2022 14:00
Baton
1 : 1
Miske - Akademija

Zvijezda
Gradačac
1 : 5
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
25.05.2022 18:30
Zvijezda
1 : 5
Tuzla City
Kolibri
Husino
0 : 3
Gradina
Srebrenik
25.05.2022 18:00
Kolibri
0 : 3
Gradina

Bratstvo
Bratunac
3 : 1
Guber
Srebrenica
26.05.2022 17:30
Bratstvo
3 : 1
Guber

Natron
Maglaj
8 : 0
Usora
Usora - Žabljak
26.05.2022 18:30
Natron
8 : 0
Usora

Derventa
Derventa
82 : 86
Olimp
Šekovići
26.05.2022 18:30
Derventa
82 : 86
Olimp

Studentski dom
Podgorica
0 : 5
Titograd
Podgorica
25.05.2022 18:00
Studentski dom
0 : 5
Titograd
0:1
Bajo Pivljanin
Plužine
3 : 1
Brskovo
Mojkovac
25.05.2022 19:00
Bajo Pivljanin
3 : 1
Brskovo
1:0

Orašje
Orašje
3 : 0
Perfekt
Srebrenik
22.05.2022 10:00
Orašje
3 : 0
Perfekt

Natron
Maglaj
5 : 0
Usora
Usora
26.05.2022 17:00
Natron
5 : 0
Usora

Berane
Berane
3 : 0
Mornar 1923
Bar
26.05.2022 17:30
Berane
3 : 0
Mornar 1923
Zeta
Podgorica
3 : 5
OFK Titograd
Podgorica
26.05.2022 17:30
Zeta
3 : 5
OFK Titograd
Sutjeska
Nikšić
2 : 2
Iskra
Danilovgrad
26.05.2022 17:30
Sutjeska
2 : 2
Iskra
Podgorica
Podgorica
2 : 0
Arsenal
Tivat
26.05.2022 17:30
Podgorica
2 : 0
Arsenal
Budućnost
Podgorica
3 : 2
Kom
Podgorica
26.05.2022 17:30
Budućnost
3 : 2
Kom

Kom
Podgorica
3 : 2
Mladost
Donja Gorica
26.05.2022 17:30
Kom
3 : 2
Mladost

Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
1 : 2
OFK Bihać
Bihać
26.05.2022 17:30
Una Nacionalni park
1 : 2
OFK Bihać
Kolibri
Bihać
0 : 3
Jedinstvo
Bihać
25.05.2022 15:30
Kolibri
0 : 3
Jedinstvo

Borac
Jelah
7 : 3
Simm Bau
Kosova
26.05.2022 17:30
Borac
7 : 3
Simm Bau

FSA
Prijedor
3 : 1
Omarska
Omarska
26.05.2022 18:00
FSA
3 : 1
Omarska

Salines
Tuzla
7 : 6
Mostar SG
Mostar
26.05.2022 17:00
Salines
7 : 6
Mostar SG
1:1

Borac
Jelah
5 : 0
Simm Bau
Kosova
26.05.2022 15:00
Borac
5 : 0
Simm Bau

Goražde
Goražde
3 : 0
Stupčanica
Olovo
26.05.2022 12:30
Goražde
3 : 0
Stupčanica

Kolibri
Bihać
4 : 0
Jedinstvo
Bihać
25.05.2022 14:00
Kolibri
4 : 0
Jedinstvo

Sloga United
Bijeljina
3 : 0
Priboj
Priboj
25.05.2022 17:00
Sloga United
3 : 0
Priboj

Goražde
Goražde
1 : 1
Stupčanica
Olovo
26.05.2022 10:00
Goražde
1 : 1
Stupčanica

prekjuče
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Lokomotiva
Brčko
04.06.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Lokomotiva
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
28.05.2022 10:00
Pelagićevo
3 : 0
Jedinstvo
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Sloboda
Donji Zagoni
21.05.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Sloboda
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Mladost
Bogutovo selo
30.04.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Mladost
Drina
Zvornik
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
23.04.2022 10:00
Drina
3 : 0
Jedinstvo
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
16.04.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Zvijezda 09
Zenit
Bijeljina
2 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
25.05.2022 19:00
Zenit
2 : 1
Zvijezda 09

Partizan
Beograd
101 : 77
Budućnost
Podgorica
22.05.2022 21:00
Partizan
101 : 77
Budućnost
2:1
Crvena zvezda
Beograd
88 : 78
Cedevita Olimpija
Ljubljana
23.05.2022 19:00
Crvena zvezda
88 : 78
Cedevita Olimpija
2:1
Budućnost
Podgorica
72 : 71
Partizan
Beograd
15.05.2022 20:45
Budućnost
72 : 71
Partizan
1:1
Cedevita Olimpija
Ljubljana
88 : 80
Crvena zvezda
Beograd
16.05.2022 18:30
Cedevita Olimpija
88 : 80
Crvena zvezda
1:1
Partizan
Beograd
82 : 66
Budućnost
Podgorica
10.05.2022 19:00
Partizan
82 : 66
Budućnost
1:0
Crvena zvezda
Beograd
93 : 82
Cedevita Olimpija
Ljubljana
12.05.2022 19:00
Crvena zvezda
93 : 82
Cedevita Olimpija
1:0
Igokea
Aleksandrovac
69 : 74
Cedevita Olimpija
Ljubljana
04.05.2022 19:00
Igokea
69 : 74
Cedevita Olimpija
0:2
FMP
Železnik
74 : 79
Budućnost
Podgorica
04.05.2022 17:00
FMP
74 : 79
Budućnost
0:2
Cedevita Olimpija
Ljubljana
93 : 79
Igokea
Aleksandrovac
30.04.2022 19:00
Cedevita Olimpija
93 : 79
Igokea
1:0
Budućnost
Podgorica
76 : 70
FMP
Železnik
30.04.2022 21:00
Budućnost
76 : 70
FMP
1:0

Zlatibor
Čajetina
66 : 87
Borac
Čačak
04.05.2022 17:00
Zlatibor
66 : 87
Borac

Mirabile Moda
Podgorica
0 : 3
Onogošt
Nikšić
22.05.2022 15:00
Mirabile Moda
0 : 3
Onogošt

Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Baton 2
Sarajevo
25.05.2022 14:00
Slavija
3 : 0
Baton 2

Partizan
Kostajnica
0 : 3
Bratstvo
Kozarac
25.05.2022 18:00
Partizan
0 : 3
Bratstvo

Janja 2009
Janja
3 : 0
Priboj
Priboj
17.04.2022 11:00
Janja 2009
3 : 0
Priboj

Bosna TS
Tešanj
27 : 32
Sloboda 2
Tuzla
25.05.2022 19:30
Bosna TS
27 : 32
Sloboda 2

Lokanj
Lokanj
1 : 1
Šekovići
Šekovići
25.05.2022 18:00
Lokanj
1 : 1
Šekovići
Omladinac
Potočari
2 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
25.05.2022 18:00
Omladinac
2 : 2
Zadrugar

Široki
Široki Brijeg
89 : 54
Borac
Banja Luka
25.05.2022 20:00
Široki
89 : 54
Borac
Leotar
Trebinje
87 : 78
Sloboda
Tuzla
25.05.2022 19:00
Leotar
87 : 78
Sloboda

Jezerski
Jezerski
0 : 3
Krajina
Cazin
25.05.2022 18:00
Jezerski
0 : 3
Krajina
Mladost (V)
Vrnograč
1 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
25.05.2022 17:00
Mladost (V)
1 : 2
Bratstvo

Proleter
Teslić
1 : 2
Mineral ZTC
Banja Vrućica
25.05.2022 17:45
Proleter
1 : 2
Mineral ZTC
Borac (BL)
Banja Luka
7 : 0
Ljubić
Prnjavor
25.05.2022 18:00
Borac (BL)
7 : 0
Ljubić

Klis
Buturović polje
5 : 1
Međugorje
Međugorje
25.05.2022 18:00
Klis
5 : 1
Međugorje

Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
29 : 38
Bosna 2
Visoko
25.05.2022 17:00
Sloga 2
29 : 38
Bosna 2

Hanters
Prijedor
69 : 73
Pliva
Šipovo
25.05.2022 18:00
Hanters
69 : 73
Pliva

Mladost 1938
Bosanski Petrovac
6 : 0
Bihać
Bihać
25.05.2022 14:00
Mladost 1938
6 : 0
Bihać

Neum
Neum
2 : 2
Čapljina
Čapljina
25.05.2022 18:30
Neum
2 : 2
Čapljina

Jezerski
Jezerski
2 : 2
Krajina
Cazin
25.05.2022 15:30
Jezerski
2 : 2
Krajina

Gorica
Šipovo
1 : 7
Čelinac
Čelinac
25.05.2022 17:00
Gorica
1 : 7
Čelinac

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.