XS
SM
MD
LG

pre 3 sata
Konjuh
Kladanj
0 : 4
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 15:00
Konjuh
0 : 4
Sloboda

Mladost (T)
Tinja
5 : 0
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
24.09.2022 10:00
Mladost (T)
5 : 0
Mladost (ST)

Orašje
Orašje
1 : 3
Bratstvo
Gračanica
24.09.2022 10:00
Orašje
1 : 3
Bratstvo

Orašje
Orašje
1 : 4
Bratstvo
Gračanica
24.09.2022 11:00
Orašje
1 : 4
Bratstvo

pre 9 sati
OFK Banja Luka
Banja Luka
1 : 1
Omladinac
Banja Luka
24.09.2022 21:00
OFK Banja Luka
1 : 1
Omladinac

Sloga 94
Bijeljina
0 : 8
Borac
Trnjaci
24.09.2022 16:00
Sloga 94
0 : 8
Borac

pre 12 sati
Sana 7
Sanski Most
27 : 33
Jajce
Jajce
24.09.2022 19:00
Sana 7
27 : 33
Jajce

Čapljina
Čapljina
29 : 21
Velež
Mostar
24.09.2022 19:00
Čapljina
29 : 21
Velež

Mira
Prijedor
22 : 34
Ilidža
Ilidža
24.09.2022 19:00
Mira
22 : 34
Ilidža

Lokomotiva
Miričina
0 : 12
Eurofudbal
Stjepan Polje
24.09.2022 11:00
Lokomotiva
0 : 12
Eurofudbal

Pobjeda
Tešanjka
1 : 3
Novi Šeher
Novi Šeher
24.09.2022 11:30
Pobjeda
1 : 3
Novi Šeher

Derventa
Derventa
43 : 29
Kotor Varoš
Kotor Varoš
24.09.2022 19:00
Derventa
43 : 29
Kotor Varoš

Zemun
Zemun
4 : 1
Rad
Beograd
24.09.2022 17:00
Zemun
4 : 1
Rad

Proleter
Dvorovi
3 : 7
Rudar 1925
Ugljevik
24.09.2022 11:00
Proleter
3 : 7
Rudar 1925

Leotar
Trebinje
30 : 20
Sloboda
Tuzla
24.09.2022 19:00
Leotar
30 : 20
Sloboda
Konjuh
Živinice
32 : 30
Gradačac
Gradačac
24.09.2022 19:00
Konjuh
32 : 30
Gradačac
Krivaja
Zavidovići
36 : 34
Sloga
Doboj
24.09.2022 19:00
Krivaja
36 : 34
Sloga
Vogošća
Vogošća
32 : 17
Maglaj
Maglaj
24.09.2022 19:00
Vogošća
32 : 17
Maglaj
Iskra
Bugojna
35 : 27
Kakanj
Kakanj
24.09.2022 19:00
Iskra
35 : 27
Kakanj
Hercegovina
Nevesinje
31 : 30
Goražde
Goražde
24.09.2022 19:00
Hercegovina
31 : 30
Goražde
Izviđač CO
Ljubuški
36 : 29
Borac m:tel
Banja Luka
24.09.2022 19:00
Izviđač CO
36 : 29
Borac m:tel

Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Baton 2
Sarajevo
24.09.2022 13:00
Željezničar
3 : 0
Baton 2
Ilijaš
Ilijaš
0 : 7
Famos (V)
Vojkovići
24.09.2022 12:30
Ilijaš
0 : 7
Famos (V)

Brotnjo
Čitluk
0 : 7
GOŠK
Gabela
24.09.2022 17:00
Brotnjo
0 : 7
GOŠK

Grude
Grude
0 : 1
Posušje
Posušje
24.09.2022 16:30
Grude
0 : 1
Posušje
Kamešnica
Podhum
1 : 4
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
24.09.2022 11:30
Kamešnica
1 : 4
Sloga

Drina
Zvornik
3 : 2
Lokomotiva
Brčko
24.09.2022 12:00
Drina
3 : 2
Lokomotiva

Pobjeda
Tešanjka
3 : 2
Novi Šeher
Novi Šeher
24.09.2022 10:00
Pobjeda
3 : 2
Novi Šeher

Lokomotiva
Miričina
0 : 12
Eurofudbal
Stjepan Polje
24.09.2022 10:00
Lokomotiva
0 : 12
Eurofudbal

Sparta
Sarajevo
11 : 1
Unis
Vogošća
24.09.2022 18:30
Sparta
11 : 1
Unis

Fair - Play
Sarajevo
0 : 1
Sparta
Sarajevo
24.09.2022 15:00
Fair - Play
0 : 1
Sparta

pre 13 sati
Soker
Sarajevo
3 : 0
Novi Grad 1
Sarajevo
24.09.2022 17:00
Soker
3 : 0
Novi Grad 1

Čelik
Zenica
0 : 0
Bosna
Visoko
24.09.2022 16:00
Čelik
0 : 0
Bosna

Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 2
Omladinac
Potočari
24.09.2022 16:00
Zadrugar
0 : 2
Omladinac

Drina
Zvornik
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
24.09.2022 10:00
Drina
3 : 0
Lokomotiva

Velež
Mostar
5 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
24.09.2022 18:00
Velež
5 : 0
Branitelj

Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Maglić
Foča
24.09.2022 18:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Maglić

Teočak
Teočak
0 : 4
Proleter
Slavinovići
24.09.2022 15:30
Teočak
0 : 4
Proleter

Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Borac
Čačak
24.09.2022 16:00
Radnički 1923
3 : 1
Borac
Radnički 2012
Niš
5 : 3
Moskva
Novi Sad
24.09.2022 15:00
Radnički 2012
5 : 3
Moskva

Breznica
Pljevlja
8 : 0
Zora
Spuž
24.09.2022 15:00
Breznica
8 : 0
Zora

pre 14 sati
Derventa
Derventa
25 : 22
Radnik
Bijeljina
24.09.2022 16:30
Derventa
25 : 22
Radnik

Laktaši 2020
Laktaši
22 : 23
Srbac
Srbac
24.09.2022 16:30
Laktaši 2020
22 : 23
Srbac
Prijedor
Prijedor
26 : 32
Borac M:TEL 2
Banja Luka
24.09.2022 17:00
Prijedor
26 : 32
Borac M:TEL 2

Sloboda
Donji Podgradci
6 : 2
Bratstvo
Orahova
24.09.2022 16:30
Sloboda
6 : 2
Bratstvo

Polet
Elezagići
1 : 6
Torpedo
Cerovljani
24.09.2022 16:30
Polet
1 : 6
Torpedo

Polet - Krajišnik
Ramići
2 : 4
Margo
Banja Luka
24.09.2022 15:30
Polet - Krajišnik
2 : 4
Margo

Bosna
Visoko
30 : 31
Gračanica
Gračanica
24.09.2022 17:00
Bosna
30 : 31
Gračanica

OFK Spartak 2013
Banja Luka
5 : 0
Naprijed
Banja Luka
24.09.2022 13:00
OFK Spartak 2013
5 : 0
Naprijed

Željezničar
Sarajevo
1 : 3
Baton 2
Sarajevo
24.09.2022 15:00
Željezničar
1 : 3
Baton 2

Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 2
Mostar
Mostar
24.09.2022 16:00
Sloga
1 : 2
Mostar

Ljeskovac
Ljeskovac
7 : 1
Obarska
Velika Obarska
24.09.2022 16:00
Ljeskovac
7 : 1
Obarska

Progres
Kneževo
3 : 0
Sloga (T)
Trn
24.09.2022 16:00
Progres
3 : 0
Sloga (T)
BSK
Banja Luka
2 : 0
Gorica
Šipovo
24.09.2022 16:00
BSK
2 : 0
Gorica

Izviđač
Ljubuški
28 : 27
Zrinjski
Mostar
24.09.2022 16:30
Izviđač
28 : 27
Zrinjski

Glasinac
Sokolac
2 : 3
Libero
Bijeljina
24.09.2022 16:00
Glasinac
2 : 3
Libero

Guber
Srebrenica
0 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
24.09.2022 16:00
Guber
0 : 0
Glasinac 1936

Fortuna
Živinice
1 : 1
Iskra
Bugojno
24.09.2022 16:00
Fortuna
1 : 1
Iskra
Borac
Banja Luka
1 : 3
Emina
Mostar
24.09.2022 16:00
Borac
1 : 3
Emina
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 6
Radnik Bumerang
Bijeljina
24.09.2022 16:00
Lokomotiva
0 : 6
Radnik Bumerang

Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
24.09.2022 16:00
Sarajevo
2 : 2
Željezničar 2011

Bratstvo
Kozarac
1 : 0
13 Skojevki
Grbavci
24.09.2022 16:00
Bratstvo
1 : 0
13 Skojevki

Borac
Drvar
1 : 1
Sloga Nektar
Potkozarje
24.09.2022 16:00
Borac
1 : 1
Sloga Nektar
Mladost Farmaprom
Zalužani
3 : 2
Gomionica
Bronzani Majdan
24.09.2022 16:00
Mladost Farmaprom
3 : 2
Gomionica

Velež
Mostar
6 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
24.09.2022 16:00
Velež
6 : 0
Branitelj

7. Republika
Svodna
0 : 3
Mrakovica
Kozaruša
24.09.2022 16:00
7. Republika
0 : 3
Mrakovica

Budućnost
Podgorica
8 : 1
Jezero
Plav
24.09.2022 16:00
Budućnost
8 : 1
Jezero

pre 15 sati
Kom
Podgorica
2 : 1
Sutjeska
Nikšić
24.09.2022 16:00
Kom
2 : 1
Sutjeska
Podgorica
Podgorica
4 : 4
Grbalj
Grbalj
24.09.2022 16:00
Podgorica
4 : 4
Grbalj
Iskra
Danilovgrad
4 : 0
Brskovo
Mojkovac
24.09.2022 16:00
Iskra
4 : 0
Brskovo
Mornar 1923
Bar
7 : 0
Igalo
Igalo
24.09.2022 16:00
Mornar 1923
7 : 0
Igalo
Jedinstvo
Bijelo Polje
5 : 3
Petrovac
Petrovac
24.09.2022 16:00
Jedinstvo
5 : 3
Petrovac
Zeta
Podgorica
1 : 1
Arsenal
Tivat
24.09.2022 16:00
Zeta
1 : 1
Arsenal

Trebava
Osječani
3 : 1
Pridjel
Pridjel Donji
24.09.2022 16:00
Trebava
3 : 1
Pridjel
Mineral
Banja Vrućica
1 : 0
Omladinac
Modriča
24.09.2022 16:00
Mineral
1 : 0
Omladinac

Lijevče
Nova Topola
2 : 0
Naprijed
Banja Luka
24.09.2022 16:00
Lijevče
2 : 0
Naprijed
Lauš
Banja Luka
1 : 2
Plamen
Donje Vodičevo
24.09.2022 16:00
Lauš
1 : 2
Plamen

Sloga (S)
Srbac
0 : 1
Ukrina
Čečava
24.09.2022 16:00
Sloga (S)
0 : 1
Ukrina

OFK Brčko
Brčko
3 : 5
Frankopan
Špionica Srednja
24.09.2022 15:30
OFK Brčko
3 : 5
Frankopan

Radnik
Donji Vakuf
6 : 1
Gorica
Guča Gora
24.09.2022 15:30
Radnik
6 : 1
Gorica

Loznica
Loznica
2 : 5
Rad
Beograd
24.09.2022 16:00
Loznica
2 : 5
Rad
Inđija Toyo Tires
Inđija
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
24.09.2022 16:00
Inđija Toyo Tires
2 : 3
RFK Novi Sad 1921

Tekstilac
Derventa
3 : 1
Omarska
Omarska
24.09.2022 16:00
Tekstilac
3 : 1
Omarska
Laktaši
Laktaši
2 : 0
Kozara
Gradiška
24.09.2022 16:00
Laktaši
2 : 0
Kozara

Mladost (Sol.)
Solina
1 : 0
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
24.09.2022 15:30
Mladost (Sol.)
1 : 0
Mladost( GT)
Krušik
Gornje Vukovije
4 : 2
Rudar
Bukinje
24.09.2022 15:30
Krušik
4 : 2
Rudar

Hajduk
Orašje
0 : 0
Sloga (T)
Tolisa
24.09.2022 15:30
Hajduk
0 : 0
Sloga (T)
HAŠK Napredak
Ulović
1 : 0
Dragovoljac
Novo Selo
24.09.2022 15:30
HAŠK Napredak
1 : 0
Dragovoljac

Omladinac 75
Pokoj
4 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
24.09.2022 15:30
Omladinac 75
4 : 0
Željezničar
Bajer 99
Velagići
2 : 0
Brekovica 78
Brekovica
24.09.2022 15:30
Bajer 99
2 : 0
Brekovica 78

Mramor
Babice
1 : 3
Mladost 78
Donje Vukovije
24.09.2022 15:30
Mramor
1 : 3
Mladost 78

Odžak 102
Odžak
1 : 0
Sloga
Tojšići
24.09.2022 15:30
Odžak 102
1 : 0
Sloga

Iskra
Bugojno
3 : 0
NK Vitez
Vitez
24.09.2022 15:30
Iskra
3 : 0
NK Vitez
Krajina
Cazin
1 : 0
Brnjaci
Brnjaci
24.09.2022 15:30
Krajina
1 : 0
Brnjaci
Sloga
Bosanska Otoka
2 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
24.09.2022 15:30
Sloga
2 : 0
Novi Travnik
Vitez
Bužim
2 : 4
Podgrmeč
Sanski Most
24.09.2022 15:30
Vitez
2 : 4
Podgrmeč

Krivaja
Zavidovići
1 : 0
Natron
Maglaj
24.09.2022 15:30
Krivaja
1 : 0
Natron
UNIS
Vogošća
0 : 2
Borac
Jelah
24.09.2022 15:30
UNIS
0 : 2
Borac

Spreča
Donji Rainci
1 : 1
Bijeljevac
Miljanovci
24.09.2022 15:30
Spreča
1 : 1
Bijeljevac

Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
24.09.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 2
Tomislav

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.