Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
01.04.2018 16:00 | Slavija | 4 : 0 | Drina |
Omarska
Omarska
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
01.04.2018 16:00 | Omarska | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Vranjak
Vranjak
|
01.04.2018 16:00 | BSK | 4 : 0 | Vranjak | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
01.04.2018 16:00 | Željezničar | 0 : 3 | Mladost |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
01.04.2018 16:00 | Mladost(BS) | 2 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Velež
Nevesinje
|
01.04.2018 16:00 | Mladost(R) | 2 : 1 | Velež | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
01.04.2018 16:00 | Proleter | 2 : 2 | Mladost(G) | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
01.04.2018 16:00 | Sloga Junajted | 1 : 1 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
01.04.2018 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Glasinac 2011 |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Podrinje
Tršić
|
01.04.2018 15:30 | OFK Šekovići | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnički
Karakaj
|
01.04.2018 15:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Radnički | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Omladinac
Potočari
|
01.04.2018 15:30 | Vlasenica | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Milići
Milići
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
01.04.2018 15:30 | Milići | 2 : 0 | BSK Ledinci | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
01.04.2018 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Zadrugar | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
01.04.2018 15:30 | Čelopek | 2 : 1 | Partizan | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
01.04.2018 15:30 | Majevica | 2 : 0 | Bratstvo |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
01.04.2018 14:30 | Mineral | 8 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
01.04.2018 14:30 | Hajduk | 5 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Sloga(J)
Jakeš
|
|
Rudanka
Rudanka
|
01.04.2018 14:30 | Sloga(J) | 4 : 1 | Rudanka | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Polet 1926
Brod
|
01.04.2018 14:30 | Skugrić | 1 : 3 | Polet 1926 | ||||||
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
01.04.2018 14:30 | Sloga(DP) | 3 : 2 | Zvijezda |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Partizan
Kostajnica
|
01.04.2018 14:30 | Borac | 2 : 2 | Partizan | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
01.04.2018 15:30 | OFK Brdo | 0 : 0 | Mladost | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Gorica
Šipovo
|
01.04.2018 11:00 | FSA | 1 : 1 | Gorica |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
01.04.2018 15:30 | Mladi Krajišnik | 2 : 1 | Torpedo | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
01.04.2018 15:30 | Tamaris | 2 : 0 | Sloga DIPO | ||||||
Borac(M)
Maglajani
|
|
Kozara
Turjak
|
01.04.2018 15:30 | Borac(M) | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
01.04.2018 15:30 | Ratar | 2 : 4 | 13 Skojevki | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
01.04.2018 15:30 | Sloboda | 0 : 0 | Kalemi | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Borac(Š)
Šibovska
|
01.04.2018 15:30 | Biseri | 6 : 2 | Borac(Š) |
Obilić
Krepšić
|
|
Gredice
Gredice
|
01.04.2018 15:00 | Obilić | 0 : 3 | Gredice | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
01.04.2018 15:00 | OFK Brezik | 8 : 0 | Sava 04 | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
01.04.2018 15:00 | Mladost(S) | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
01.04.2018 15:00 | Jugović | 5 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
01.04.2018 15:00 | Slijepčevići | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
01.04.2018 15:00 | Grčica | 3 : 4 | Rudar 1925 |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
01.04.2018 14:30 | Podgrmeč | 0 : 0 | Gomjenica | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
01.04.2018 14:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Plamen | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Ljubija
Ljubija
|
01.04.2018 14:30 | Mrakovica | 5 : 1 | Ljubija | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Slaven
Dobrljin
|
01.04.2018 14:30 | Radnik | 1 : 1 | Slaven |
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
01.04.2018 14:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Trebavac
Vranjak
|
01.04.2018 14:30 | Skugrić 1964 | 2 : 0 | Trebavac | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
01.04.2018 14:30 | Pelagićevo | 2 : 0 | Borac(BL) | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Crkvina
Crkvina
|
01.04.2018 14:30 | Hajduk | 7 : 0 | Crkvina | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Rudar
Stanari
|
01.04.2018 14:30 | Ukrina | 2 : 3 | Rudar | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Borac(0)
Osinja
|
01.04.2018 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Borac(0) | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Vučijak
Majevac
|
01.04.2018 14:30 | Liješće | 0 : 3 | Vučijak |
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
01.04.2018 15:00 | Polet Krajišnik | 2 : 0 | Borac | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
01.04.2018 14:30 | Gomionica | 1 : 1 | Rekreativo | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
01.04.2018 15:00 | Omladinac | 5 : 0 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
01.04.2018 15:00 | Budućnost | 4 : 1 | Sloga Nektar | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Džaja
Banja Luka
|
01.04.2018 12:00 | Mladost Farmaprom | 2 : 4 | Džaja |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Drina
Amajlije
|
01.04.2018 14:30 | Miloš Obilić | 5 : 1 | Drina | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
01.04.2018 14:30 | Novo doba | 2 : 0 | Obarska | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
01.04.2018 14:30 | Semberija | 2 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Balatun
Balatun
|
01.04.2018 14:30 | Proleter | 0 : 4 | Balatun | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
01.04.2018 14:30 | OFK Janja 2009 | 1 : 3 | Sloboda |
Polet
Kravica
|
|
Jasenica
Jasenica
|
01.04.2018 16:00 | Polet | 4 : 1 | Jasenica | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Borac
Osmaci
|
01.04.2018 16:00 | Jardan | 0 : 2 | Borac | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Tabanci
Tabanci
|
01.04.2018 16:00 | Branjevo | 1 : 2 | Tabanci | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Budućnost
Skelani
|
01.04.2018 16:00 | Birač | 4 : 0 | Budućnost |
Jablanica
Jablanica
|
|
Bratstvo(0)
Orahova
|
01.04.2018 16:00 | Jablanica | 0 : 3 | Bratstvo(0) | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Borac
Mašići
|
01.04.2018 16:00 | Vilusi | 0 : 0 | Borac | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
01.04.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Bratstvo(K) |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
01.04.2018 15:00 | Mladost(ST) | 1 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
01.04.2018 15:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Zvijezda | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Dobor
Modriča
|
01.04.2018 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Dobor | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Mladost(B)
Botajica
|
01.04.2018 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Mladost(B) | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Partizan
Koprivna
|
01.04.2018 15:00 | Posavina | 2 : 1 | Partizan |
Tavna
Banjica
|
|
Bjeloševac
Bjeloševac
|
01.04.2018 15:00 | Tavna | 6 : 3 | Bjeloševac | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
01.04.2018 15:00 | VSK | 4 : 3 | Pobjeda | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Drina
Batar
|
01.04.2018 15:00 | Glogovac | 1 : 6 | Drina | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Međaši
Međaši
|
01.04.2018 15:00 | Kolektiv | 1 : 0 | Međaši | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Borac
Trnjaci
|
01.04.2018 15:00 | OFK Batković | 1 : 0 | Borac |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Panteri
Zagoni
|
01.04.2018 15:00 | Magnojević 2001 | 1 : 1 | Panteri | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
01.04.2018 15:00 | Omladinac | 3 : 3 | OFK Magnojević | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
01.04.2018 15:00 | Građanski | 1 : 0 | Sloga 94 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Sava
Gradac
|
01.04.2018 16:00 | Ljeljenča | 7 : 0 | Sava | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
01.04.2018 15:00 | Kovačići 08 | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
01.04.2018 15:00 | Polet | 2 : 2 | Koridor 2011 |
Čukarički
Beograd
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
01.04.2018 17:00 | Čukarički | 4 : 1 | Spartak ŽK | ||||||
Mladost
Lučani
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
01.04.2018 17:00 | Mladost | 2 : 5 | Crvena zvezda |
Proleter
Novi Sad
|
|
TSC
Bačka Topola
|
01.04.2018 15:30 | Proleter | 2 : 2 | TSC | ||||||
Radnički (P)
Pirot
|
|
Bežanija
Beograd
|
01.04.2018 15:30 | Radnički (P) | 0 : 2 | Bežanija | ||||||
Temnić 1924
Varvarin
|
|
Dinamo
Vranje
|
01.04.2018 15:30 | Temnić 1924 | 2 : 1 | Dinamo | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
01.04.2018 15:30 | Sloboda | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
01.04.2018 15:30 | Inđija | 1 : 0 | Metalac | ||||||
Teleoptik
Zemun
|
|
ČSK Pivara
Čelarevo
|
01.04.2018 15:30 | Teleoptik | 0 : 0 | ČSK Pivara | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Jagodina
Jagodina
|
01.04.2018 15:30 | Radnički 1923 | 5 : 0 | Jagodina | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Sinđelić
Beograd
|
01.04.2018 18:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Sinđelić |
Grbalj
Radanovići
|
|
Zeta
Golubovci
|
01.04.2018 | Grbalj | 2 : 0 | Zeta |
Arsenal
London
|
|
Stoke
Stoke-on-Trent
|
01.04.2018 14:30 | Arsenal | 3 : 0 | Stoke | ||||||
Chelsea
London
|
|
Tottenham
London
|
01.04.2018 17:00 | Chelsea | 1 : 3 | Tottenham |
Espanyol
Barcelona
|
|
Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
01.04.2018 12:00 | Espanyol | 0 : 0 | Alavés | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
La Coruña
La Coruña
|
01.04.2018 20:45 | Atlético Madrid | 1 : 0 | La Coruña | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Valencia
Valencia
|
01.04.2018 16:15 | Leganés | 0 : 1 | Valencia | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
01.04.2018 18:30 | Eibar | 0 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Málaga
Málaga
|
|
Villarreal
Villarreal
|
01.04.2018 18:30 | Málaga | 1 : 0 | Villarreal |
Werder
Bremen
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
01.04.2018 15:30 | Werder | 2 : 1 | Eintracht | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
01.04.2018 18:00 | Mainz 05 | 0 : 0 | Borussia Mönchengladbach |
Caen
Caen
|
|
Montpellier
Montpellier
|
01.04.2018 17:00 | Caen | 1 : 3 | Montpellier | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
01.04.2018 15:00 | Guingamp | 2 : 1 | Bordeaux | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Amiens SC
Amiens
|
01.04.2018 17:00 | Lille | 0 : 1 | Amiens SC | ||||||
Lyon
Lyon
|
|
Toulouse
Toulouse
|
01.04.2018 21:00 | Lyon | 2 : 0 | Toulouse | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
01.04.2018 17:00 | Nantes | 0 : 3 | Saint-Étienne | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
01.04.2018 17:00 | Strasbourg | 2 : 2 | Metz | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
Nice
Nice
|
01.04.2018 17:00 | Troyes | 0 : 2 | Nice |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Natron
Maglaj
|
01.04.2018 16:00 | Ilijaš | 1 : 1 | Natron | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Rudar
Zenica
|
01.04.2018 16:00 | Radnik | 2 : 2 | Rudar | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Azot
Vitkovići
|
01.04.2018 16:00 | Usora | 1 : 1 | Azot | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
01.04.2018 16:00 | Moševac | 3 : 1 | Bosna Union |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Rudar
Kamengrad
|
01.04.2018 15:30 | Mladost 1938 | 0 : 2 | Rudar | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
01.04.2018 15:30 | Bajer 99 | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
01.04.2018 15:30 | Omladinac | 4 : 1 | Mladost(P) | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
01.04.2018 15:30 | Gomila | 1 : 3 | Mladost(V) | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
01.04.2018 15:30 | Borac | 0 : 1 | Omladinac 75 |
Koraj
Koraj
|
|
Rijeka
Šerići
|
01.04.2018 16:00 | Koraj | 0 : 2 | Rijeka | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Proleter
Slavinovići
|
01.04.2018 16:00 | Željezničar | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
01.04.2018 16:00 | Gornji Rahić | 3 : 1 | Mladost(K) | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
01.04.2018 16:00 | Vražići 92 | 2 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Čelić
Čelić
|
01.04.2018 16:00 | Mladost(P) | 1 : 3 | Čelić | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
DSK
Devetak
|
01.04.2018 16:00 | Trešnjevka | 3 : 0 | DSK | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
01.04.2018 16:00 | Orahovica 74 | 4 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
01.04.2018 16:00 | Biberovo Polje | 1 : 1 | Doboj Istok |
Dubrave
Dubrave
|
|
Napredak
Matići
|
01.04.2018 16:00 | Dubrave | 5 : 3 | Napredak | ||||||
Sloga(P)
Prud
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
01.04.2018 16:00 | Sloga(P) | 4 : 1 | Vitanovići 78 | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Bok
Bok
|
01.04.2018 16:00 | Mladost(S) | 6 : 0 | Bok | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
01.04.2018 16:00 | Mladost(DS) | 1 : 1 | Dragovoljac | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Hajduk
Orašje
|
01.04.2018 16:00 | 19 srpanj | 2 : 2 | Hajduk | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
01.04.2018 16:00 | HAŠK Napredak | 1 : 1 | Tramošnica | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Odžak 102
Odžak
|
01.04.2018 16:00 | Sloga(T) | 2 : 1 | Odžak 102 |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
01.04.2018 16:00 | Novi Šeher | 1 : 1 | Zmaj | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Proleter
Makljenovac
|
01.04.2018 16:00 | Stupčanica | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Vis
Kosova
|
01.04.2018 16:00 | Rudar | 3 : 4 | Vis | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Vareš
Vareš
|
01.04.2018 16:00 | Nemila | 1 : 0 | Vareš | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Fortuna
Zenica
|
01.04.2018 16:00 | Napredak | 0 : 1 | Fortuna |
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
01.04.2018 16:00 | Mošćanica | 7 : 1 | Bojnik | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Mladost
Župča
|
01.04.2018 16:00 | Butmir | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
01.04.2018 16:00 | Saobraćajac | 1 : 3 | UNIS | ||||||
Biser 96
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
01.04.2018 16:00 | Biser 96 | 0 : 0 | Igman |
Dobrinja
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
01.04.2018 16:00 | Dobrinja | 2 : 1 | Ozren | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Jug
Sarajevo
|
01.04.2018 16:00 | Omadinac | 1 : 5 | Jug | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
01.04.2018 16:00 | SAŠK Napredak | 2 : 1 | Pofalićki | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
01.04.2018 16:00 | Vrbanjuša | 2 : 2 | Vratnik |
Sloboda
Kerep
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
01.04.2018 16:00 | Sloboda | 4 : 0 | Ograđenovac | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
01.04.2018 16:00 | Voćar | 2 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
01.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | OFK Međiđa | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Posavina
Brod
|
01.04.2018 16:00 | 12 decembar | 6 : 1 | Posavina | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
OFK Vida
Vida
|
01.04.2018 16:00 | Trebava | 1 : 1 | OFK Vida | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Polet
Palanka
|
01.04.2018 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Polet | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
01.04.2018 16:00 | Graničar | 5 : 1 | Željezničar |
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
01.04.2018 | Omladinac RMU | 2 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
01.04.2018 | Rudar | 2 : 1 | OFK Tuzla | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Slatina
Bašigovci
|
01.04.2018 | Srnica | 4 : 1 | Slatina | ||||||
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
01.04.2018 | Gornji Rainci | 2 : 1 | Vrana | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
01.04.2018 | Napredak | 1 : 0 | Mladost(GŽ) | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Mladost(S)
Solina
|
01.04.2018 | Grivice | 3 : 0 | Mladost(S) |
Korpar
Grebnice
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
01.04.2018 16:00 | Korpar | 1 : 5 | Mladi zadrugar | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
01.04.2018 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Frankopan | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Mladost
Domaljevac
|
01.04.2018 16:00 | Kostrč | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
01.04.2018 16:00 | Dinamo 75 | 0 : 3 | OFK Brčko |
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Porječani
Porječani
|
01.04.2018 | Bratstvo | 1 : 5 | Porječani | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Moštre
Moštre
|
01.04.2018 | Dijamant | 0 : 1 | Moštre | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Monjare
Kološići
|
01.04.2018 | Kralupi | 3 : 0 | Monjare | ||||||
Omladinac
Porjećani
|
|
Liješeva
Liješeva
|
01.04.2018 | Omladinac | 4 : 0 | Liješeva |
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
01.04.2018 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Borac |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
01.04.2018 12:00 | Rudar Prijedor | 7 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
01.04.2018 12:00 | Sloga | 0 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Krajina
Cazin
|
01.04.2018 12:00 | Sloboda (NG) | 2 : 4 | Krajina | ||||||
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
01.04.2018 12:00 | Sloboda (MG) | 0 : 3 | Jedinstvo |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
01.04.2018 16:00 | Olimpik | 3 : 1 | Goražde | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
01.04.2018 10:00 | Bosna Union | 2 : 2 | Novi Grad | ||||||
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
01.04.2018 13:00 | Radnik (H) | 1 : 0 | Slavija |
Iskra
Bugojno
|
|
Rudar
Zenica
|
01.04.2018 13:00 | Iskra | 4 : 2 | Rudar | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
01.04.2018 13:00 | Borac | 3 : 1 | Radnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
01.04.2018 13:00 | FK Vitez | 1 : 2 | TOŠK |
Radnički
Lukavac
|
|
Podrinje
Janja
|
01.04.2018 12:00 | Radnički | 7 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.04.2018 12:00 | Sloga(GC) | 2 : 7 | Gradina | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Slaven
Živinice
|
01.04.2018 12:00 | Sloga(T) | 2 : 2 | Slaven | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
01.04.2018 12:00 | Drina | 2 : 2 | Sloga(SH) |
Borac
Šamac
|
|
Proleter
Teslić
|
01.04.2018 12:00 | Borac | 4 : 2 | Proleter | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
01.04.2018 12:00 | Alfa | 6 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
01.04.2018 12:00 | Orašje | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
01.04.2018 12:00 | Sloga | 0 : 1 | Zvijezda | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
01.04.2018 12:00 | Ilićka 01 | 1 : 3 | Tekstilac Kort |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
01.04.2018 13:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Željezničar |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
01.04.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
01.04.2018 10:00 | Sloga | 0 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Krajina
Cazin
|
01.04.2018 10:00 | Sloboda (NG) | 0 : 0 | Krajina | ||||||
Sloboda(MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
01.04.2018 10:00 | Sloboda(MG) | 0 : 3 | Jedinstvo |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
01.04.2018 14:00 | Olimpik | 1 : 2 | Goražde | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
01.04.2018 12:00 | Bosna Union | 0 : 3 | Novi Grad | ||||||
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
01.04.2018 11:00 | Radnik (H) | 0 : 3 | Slavija |
Iskra
Bugojno
|
|
Rudar
Zenica
|
01.04.2018 11:00 | Iskra | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
01.04.2018 11:00 | Borac | 1 : 1 | Radnik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
01.04.2018 11:00 | FK Vitez | 0 : 6 | TOŠK |
Radnički
Lukavac
|
|
Podrinje
Janja
|
01.04.2018 10:00 | Radnički | 0 : 1 | Podrinje | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.04.2018 10:00 | Sloga(GC) | 0 : 0 | Gradina | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Slaven
Živinice
|
01.04.2018 10:00 | Sloga(T) | 5 : 0 | Slaven | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
01.04.2018 10:00 | Drina | 1 : 0 | Sloga(SH) | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
01.04.2018 10:00 | Napredak | 0 : 8 | Zvijezda 09 |
Borac
Šamac
|
|
Proleter
Teslić
|
01.04.2018 10:00 | Borac | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
01.04.2018 10:00 | Alfa | 7 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
01.04.2018 10:00 | Orašje | 4 : 3 | Bratstvo | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
01.04.2018 10:00 | Sloga | 3 : 1 | Zvijezda | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
01.04.2018 10:00 | Ilićka 01 | 6 : 2 | Tekstilac Kort |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
01.04.2018 11:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Željezničar |
Sloga
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
01.04.2018 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
01.04.2018 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Tekstilac Kort |
Radnik
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
01.04.2018 10:00 | Radnik | 2 : 1 | Drina |
Sloga
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
01.04.2018 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
01.04.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Tekstilac Kort |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Iskra
Bugojno
|
01.04.2018 16:00 | Radnik Bumerang | 5 : 0 | Iskra | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
01.04.2018 16:00 | Gradina | 2 : 3 | Banja Luka |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
01.04.2018 12:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Banja Luka |
Šampion
Laktaši
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
01.04.2018 19:00 | Šampion | 6 : 7 | Kotor Varoš |
Borac
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.04.2018 | Borac | 70 : 87 | Leotar | ||||||
Princip
Zvornik
|
|
Rogatica
Rogatica
|
01.04.2018 | Princip | 90 : 59 | Rogatica | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Sokolac
Sokolac
|
01.04.2018 | Prijedor | 91 : 83 | Sokolac | ||||||
Student -Igokea
Banja Luka
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
01.04.2018 | Student -Igokea | 68 : 67 | Slavija 1996 | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Sutjeska
Foča
|
01.04.2018 | Rudar 2015 | 93 : 89 | Sutjeska |
Spars
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
01.04.2018 | Spars | 66 : 91 | Zrinjski |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
01.04.2018 | Željezničar | 75 : 43 | Jedinstvo BHT | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Bugojno
Bugojno
|
01.04.2018 | Sloboda | 80 : 48 | Bugojno | ||||||
Brčanka
Brčko
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
01.04.2018 | Brčanka | 61 : 64 | Rudar Sport |
Trebinje 03
Trebinje
|
|
Kozara
Gradiška
|
01.04.2018 19:30 | Trebinje 03 | 90 : 59 | Kozara |
Smeč DN
Brčko
|
|
Libero
Bijeljina
|
01.04.2018 | Smeč DN | 2 : 3 | Libero | ||||||
Net
Vlasenica
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
01.04.2018 | Net | 0 : 3 | Han Pijesak | ||||||
Vožd
Prijedor
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
01.04.2018 | Vožd | 3 : 0 | Balkana MP | ||||||
OOK Leotar
Trebinje
|
|
OK Leotar
Trebinje
|
01.04.2018 | OOK Leotar | 0 : 3 | OK Leotar | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
01.04.2018 | Mladost | 0 : 3 | Zelengora | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Stakorina
Čajniče
|
01.04.2018 | Rudo | 3 : 1 | Stakorina | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Prijedor
Prijedor
|
01.04.2018 | Smeč | 3 : 1 | Prijedor | ||||||
Nikos Kanbera
Rudanka
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
01.04.2018 | Nikos Kanbera | 3 : 0 | Ukrina |
Mladost
Banja Luka
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
01.04.2018 | Mladost | 32 : 29 | Hercegovina |
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Srbac
Srbac
|
01.04.2018 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 27 : 25 | Srbac | ||||||
Sloga
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
01.04.2018 | Sloga | 27 : 31 | Kozara |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Gračanica
Gračanica
|
01.04.2018 | Bosna TS | 17 : 46 | Gračanica | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
01.04.2018 | Čelik | 24 : 26 | Žepče | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Konjuh 2
Kladanj
|
01.04.2018 | Lukavac | 26 : 25 | Konjuh 2 | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
01.04.2018 | Sloboda | 34 : 16 | Sana 7 | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Gradačac
Gradačac
|
01.04.2018 | Krivaja | 39 : 30 | Gradačac |
Jajce
Jajce
|
|
Velež
Mostar
|
01.04.2018 | Jajce | 24 : 16 | Velež | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Neretva
Čapljina
|
01.04.2018 | RA Čapljina | 10 : 0 | Neretva | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Radnički
Goražde
|
01.04.2018 | Iskra | 28 : 21 | Radnički | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Međugorje
Međugorje
|
01.04.2018 | Turbina | 27 : 40 | Međugorje | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Borac
Travnik
|
01.04.2018 | Izviđač CO 2 | 10 : 0 | Borac | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Čapljina
Čapljina
|
01.04.2018 | Donji Vakuf | 10 : 0 | Čapljina | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Igman
Ilidža
|
01.04.2018 | Sloga | 39 : 17 | Igman |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borja
Teslić
|
01.04.2018 | Radnik | 51 : 11 | Borja | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.04.2018 | Borac | 27 : 16 | Leotar |
Iskra(S)
Stolac
|
|
Živinice
Živinice
|
01.04.2018 | Iskra(S) | 44 : 19 | Živinice | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
01.04.2018 | Vitez | 27 : 29 | Hrasnica | ||||||
Sloga 2013
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Krajina
Cazin
|
01.04.2018 | Sloga 2013 | 24 : 15 | Krajina | ||||||
Iskra(B)
Bugojno
|
01.04.2018
|
Turbina
Jablanica
|
01.04.2018 | Iskra(B) | : | Turbina |