Everton
Liverpool
|
|
Burnley
Burnley
|
13.09.2020 21:00 | Everton | 3 : 1 | Burnley |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Grbalj
Radanovići
|
13.09.2020 17:15 | Jedinstvo | 2 : 0 | Grbalj | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Berane
Berane
|
13.09.2020 19:00 | Kom | 3 : 1 | Berane | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Bokelj
Kotor
|
13.09.2020 17:15 | Arsenal | 2 : 1 | Bokelj | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Mornar
Bar
|
13.09.2020 17:15 | Igalo | 2 : 2 | Mornar | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Drezga
Piperi
|
13.09.2020 17:15 | Ibar | 2 : 1 | Drezga |
Proleter
Dvorovi
|
|
Milići
Milići
|
13.09.2020 16:30 | Proleter | 3 : 2 | Milići | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
13.09.2020 16:30 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Mladost (Rogatica) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
13.09.2020 16:30 | Velež | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Stakorina
Čajniče
|
13.09.2020 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Stakorina | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Drina HE
Višegrad
|
13.09.2020 16:30 | Romanija | 3 : 1 | Drina HE |
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
|
|
Borac
Lužani
|
13.09.2020 16:30 | Sloga (Dugo Polje) | 5 : 0 | Borac | ||||||
Sloga (Jakeš)
Jakeš
|
|
Trebava
Osječani
|
13.09.2020 16:30 | Sloga (Jakeš) | 0 : 1 | Trebava | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
13.09.2020 16:30 | Zvijezda | 4 : 2 | Hajduk (Kožuhe) | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Vučijak
Majevac
|
13.09.2020 16:30 | Ukrina | 4 : 2 | Vučijak | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
13.09.2020 16:30 | Skugrić | 3 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Željezničar
Doboj
|
13.09.2020 16:30 | Ozren | 3 : 3 | Željezničar | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
13.09.2020 16:30 | Vranjak | 6 : 3 | Naša krila | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
|
13.09.2020 16:30 | Rudanka | 3 : 3 | Hajduk (Batkuša) |
Tabanci
Tabanci
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
13.09.2020 16:30 | Tabanci | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
13.09.2020 16:30 | OFK Janja 2009 | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Lokanj
Lokanj
|
13.09.2020 16:30 | Partizan | 4 : 3 | Lokanj | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
13.09.2020 16:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Podrinje
Tršić
|
13.09.2020 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Omladinac
Potočari
|
13.09.2020 16:30 | OFK Trnovica | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
13.09.2020 16:30 | Zadrugar | 0 : 5 | Sloga | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Čelopek
Čelopek
|
13.09.2020 16:30 | OFK Šekovići | 10 : 0 | Čelopek |
Rudo
Rudo
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
13.09.2020 16:00 | Rudo | 3 : 2 | OFK Podgrab | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Olimp
Pale
|
13.09.2020 16:00 | Željeznica | 3 : 0 | Olimp |
Moštanica
Božići
|
|
Ljubija
Ljubija
|
13.09.2020 16:30 | Moštanica | 3 : 2 | Ljubija | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
13.09.2020 16:30 | Kozara | 4 : 2 | Berek 1975 | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Slaven
Dobrljin
|
13.09.2020 16:30 | Mrakovica | 4 : 2 | Slaven | ||||||
7. Republika
Svodna
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
13.09.2020 16:30 | 7. Republika | 3 : 0 | Radnik Urije |
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rudar
Blagaj
|
13.09.2020 16:30 | Kiseljak | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
13.09.2020 16:30 | Gomjenica | 2 : 0 | Knežopoljac | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Brzi
Busnovi
|
13.09.2020 16:30 | Podgrmeč | 1 : 1 | Brzi | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Rasavci
Rasavci
|
13.09.2020 16:30 | OFK Ravan | 3 : 0 | Rasavci |
Kozara
Turjak
|
|
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
13.09.2020 16:30 | Kozara | 4 : 2 | Borac (Šibovska) | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Biseri
Čatrnja
|
13.09.2020 16:30 | Potkozarje | 1 : 0 | Biseri | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
13.09.2020 16:30 | Župa | 1 : 2 | 13 Skojevki | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Polet
Elezagići
|
13.09.2020 16:30 | Mladi Krajišnik | 2 : 1 | Polet | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
13.09.2020 16:30 | Obradovac | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Borac (Mašići)
Mašići
|
|
Laminci
Laminci
|
13.09.2020 16:30 | Borac (Mašići) | 0 : 1 | Laminci | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
13.09.2020 16:30 | Sloga DIPO | 1 : 3 | Sloboda |
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
13.09.2020 16:30 | Polet Krajišnik | 1 : 1 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
13.09.2020 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Karanovac | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
|
13.09.2020 16:30 | Vrbas | 1 : 1 | Borac (istočni Drvar) | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Mladost
Zalužani
|
13.09.2020 16:30 | Šnjegotina | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
13.09.2020 16:30 | Budućnost | 6 : 0 | Gomionica | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
13.09.2020 16:30 | OFK Banja Luka | 0 : 4 | Rekreativo |
Polet
Podnovlje
|
|
Liješće
Liješće
|
13.09.2020 17:00 | Polet | 4 : 1 | Liješće | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
BSK
Bušletić
|
13.09.2020 17:00 | Ozrenski sokolovi | 0 : 0 | BSK | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Rudar
Stanari
|
13.09.2020 17:00 | Borac (K) | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Sloga
Kolibe Gornje
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
13.09.2020 17:00 | Sloga | 1 : 7 | Mineral | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Zborište
Zborište
|
13.09.2020 17:00 | Zadrugar | 4 : 2 | Zborište |
Crkvina
Crkvina
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
13.09.2020 16:30 | Crkvina | 4 : 1 | Budućnost | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
13.09.2020 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Kladari Gornji | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
13.09.2020 16:30 | Sloga 73 | 4 : 4 | Pelagićevo | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
13.09.2020 16:30 | Crvena zvijezda | 4 : 5 | Bratstvo | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
13.09.2020 16:30 | Trebavac | 1 : 3 | Zadrugar | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Posavina
Miloševac
|
13.09.2020 16:30 | Skugrić 1964 | 3 : 0 | Posavina |
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
13.09.2020 16:30 | Mladost 2003 | 3 : 1 | Budućnost Red Star | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Mladost (Sandići)
Sandići
|
13.09.2020 16:30 | Strijelac | 3 : 0 | Mladost (Sandići) | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Borac
Ražljevo
|
13.09.2020 16:30 | Majevica | 0 : 0 | Borac | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Gredice
Gredice
|
13.09.2020 16:30 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Gredice | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Mladost (Lončari)
Lončari
|
13.09.2020 16:30 | OFK Brezik | 4 : 0 | Mladost (Lončari) | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Jugović
Gredice
|
13.09.2020 16:30 | Obilić | 4 : 1 | Jugović | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
13.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
13.09.2020 16:30 | Grčica | 2 : 2 | Slijepčevići |
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
13.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Miloš Obilić | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
13.09.2020 16:30 | OFK Magnojević | 1 : 2 | Obarska | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Panteri
Zagoni
|
13.09.2020 16:30 | Novo doba | 1 : 3 | Panteri | ||||||
Drina (B)
Batar
|
|
Semberija
Popovi
|
13.09.2020 16:30 | Drina (B) | 1 : 1 | Semberija | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Kolektiv
Međaši
|
13.09.2020 16:30 | Priboj | 2 : 0 | Kolektiv | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Balatun
Balatun
|
13.09.2020 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Balatun | ||||||
Drina (A)
Amajlije
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
13.09.2020 16:30 | Drina (A) | 2 : 1 | Proleter |
Borac
Osmaci
|
|
Jasenica
Jasenica
|
13.09.2020 16:00 | Borac | 2 : 2 | Jasenica | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Birač
Derventa
|
13.09.2020 16:00 | Pecka | 1 : 4 | Birač | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
13.09.2020 16:00 | Radnički | 1 : 2 | Jadar | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Budućnost
Skelani
|
13.09.2020 16:00 | Polet | 5 : 0 | Budućnost | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Jardan
Jardan
|
13.09.2020 16:00 | Branjevo | 4 : 2 | Jardan |
Vilusi
Vilusi
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
13.09.2020 16:30 | Vilusi | 2 : 2 | Stevan Dukić | ||||||
Bratstvo (K)
Kozinci
|
|
Mladost
Seferovci
|
13.09.2020 16:30 | Bratstvo (K) | 5 : 1 | Mladost | ||||||
Bratstvo (O)
Orahova
|
|
Ratar
Stara Topola
|
13.09.2020 16:30 | Bratstvo (O) | 2 : 2 | Ratar |
Borac
Maglajani
|
|
Bratstvo
Povelič
|
13.09.2020 17:00 | Borac | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
13.09.2020 17:00 | Budućnost | 3 : 0 | Polet | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Milan
Kosjerovo
|
13.09.2020 17:00 | OFK Nožičko | 5 : 1 | Milan | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
13.09.2020 17:00 | Mladost | 4 : 2 | Vrbas |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
13.09.2020 16:30 | Sloga 94 | 2 : 3 | Budućnost | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
13.09.2020 16:30 | Proleter | 1 : 5 | Magnojević 2001 | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
13.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
13.09.2020 16:30 | Ljeljenča | 1 : 0 | Kovačići 08 | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Gorica
Pučile
|
13.09.2020 16:30 | Omladinac | 5 : 1 | Gorica |
Modran
Modran
|
|
Borac
Trnjaci
|
13.09.2020 16:30 | Modran | 2 : 1 | Borac | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
13.09.2020 16:30 | Pobjeda | 1 : 1 | Polet | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Tavna
Banjica
|
13.09.2020 16:30 | Glogovac | 2 : 0 | Tavna | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Građanski
Bijeljina
|
13.09.2020 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Građanski |
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Sava
Gradac
|
13.09.2020 16:30 | Crnjelovo | 2 : 1 | Sava | ||||||
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
|
|
BUK
Gornja Bukovica
|
13.09.2020 10:30 | Koridor 2011-3 Koviljuše | 2 : 1 | BUK | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
13.09.2020 11:00 | Sloga | 3 : 2 | Mladen Perić |
GOŠK
Gabela
|
|
Igman
Konjic
|
13.09.2020 16:00 | GOŠK | 0 : 0 | Igman | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Radnik
Hadžići
|
13.09.2020 16:00 | Posušje | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Čapljina
Čapljina
|
13.09.2020 16:00 | Vis Simm Bau | 2 : 1 | Čapljina |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
NK Vitez
Vitez
|
13.09.2020 16:00 | Radnik | 1 : 2 | NK Vitez | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Rudar
Han Bila
|
13.09.2020 16:00 | Busovača | 0 : 1 | Rudar | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Iskra
Bugojno
|
13.09.2020 16:00 | Vlašić | 3 : 0 | Iskra |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Mramor
Mramor
|
13.09.2020 16:00 | Dinamo | 4 : 0 | Mramor | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
13.09.2020 16:00 | Svatovac | 1 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Seona
Seona
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
13.09.2020 16:00 | Seona | 5 : 0 | Bosna (M) | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Odžak 102
Odžak
|
13.09.2020 16:00 | Dizdaruša | 5 : 2 | Odžak 102 | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Gradina
Srebrenik
|
13.09.2020 16:00 | Orahovica 74 | 0 : 2 | Gradina |
Stupčanica
Olovo
|
|
Azot
Vitkovići
|
13.09.2020 16:00 | Stupčanica | 4 : 0 | Azot | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Rudar
Breza
|
13.09.2020 16:00 | Ilijaš | 2 : 2 | Rudar | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Moševac
Moševac
|
13.09.2020 16:00 | SAŠK Napredak | 1 : 2 | Moševac | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.09.2020 16:00 | Pobjeda | 0 : 4 | Krivaja | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
13.09.2020 16:00 | Natron | 2 : 0 | Usora | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
13.09.2020 16:00 | Kolina | 2 : 0 | Mošćanica |
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
13.09.2020 16:00 | Bjelopoljac | 1 : 4 | Ljubuški | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Klis
Buturović Polje
|
13.09.2020 16:00 | Kamešnica | 0 : 1 | Klis | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Troglav 1918
Livno
|
13.09.2020 16:00 | Brotnjo | 0 : 2 | Troglav 1918 | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Stolac
Stolac
|
13.09.2020 16:00 | Rama | 1 : 4 | Stolac | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Turbina
Jablanica
|
13.09.2020 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Turbina |
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Hajduk
Orašje
|
13.09.2020 16:00 | 19 srpanj | 3 : 2 | Hajduk | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Napredak
Matići
|
13.09.2020 16:00 | Vitanovići 78 | 3 : 1 | Napredak | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Kostrč
Kostrč
|
13.09.2020 16:00 | Frankopan | 1 : 0 | Kostrč | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
13.09.2020 16:00 | Sloga (T) | 3 : 1 | Mladi zadrugar | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | Mladost (S) | ||||||
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
Bok
Bok
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (DS) | 0 : 1 | Bok |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Napredak
Šije
|
13.09.2020 15:30 | Novi Šeher | 2 : 0 | Napredak | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Nemila
Nemila
|
13.09.2020 15:30 | Fortuna | 2 : 1 | Nemila | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Vareš
Vareš
|
13.09.2020 15:30 | Proleter | 0 : 1 | Vareš |
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Respekt
Sarajevo
|
13.09.2020 | Pofalićki | 6 : 2 | Respekt | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
13.09.2020 | Vratnik | 6 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
13.09.2020 | Stup | 0 : 4 | Ozren |
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Igman
Ilidža
|
13.09.2020 10:00 | Butmir | 1 : 4 | Igman | ||||||
El Tarik
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
13.09.2020 10:00 | El Tarik | 4 : 1 | Saobraćajac |
Sport talent
Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
13.09.2020 14:30 | Sport talent | 5 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Buna
Buna
|
|
Blagaj
Blagaj
|
13.09.2020 14:30 | Buna | 3 : 5 | Blagaj | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Kruševo
Kruševo
|
13.09.2020 14:30 | Branitelj | 0 : 4 | Kruševo | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Cim
Cim
|
13.09.2020 14:30 | Iskra | 2 : 1 | Cim |
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Polet
Palanka
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Polet | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
13.09.2020 16:00 | Vražići 92 | 2 : 0 | Ingram | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Čelić
Čelić
|
13.09.2020 16:00 | Omladinac 68 | 2 : 1 | Čelić | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (GŽ) | 4 : 1 | Trešnjevka | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
13.09.2020 16:00 | Rijeka | 3 : 2 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
13.09.2020 16:00 | Doboj Istok | 0 : 2 | Jedinstvo |
Šantići
Šantići
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
13.09.2020 16:00 | Šantići | 0 : 0 | OFK Lugovi | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Romari
Vitez
|
13.09.2020 16:00 | Kaćuni | 0 : 5 | Romari | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Katarina
Fojnica
|
13.09.2020 16:00 | Fojnica | 2 : 0 | Katarina | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
13.09.2020 16:00 | Brnjaci | 2 : 0 | Bilalovac |
Gorica
Guča Gora
|
|
Karaula
Karaula
|
13.09.2020 16:00 | Gorica | 4 : 1 | Karaula | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
13.09.2020 16:00 | Elektrobosna | 0 : 3 | Nova Bila | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Mladost
Nević Polje
|
13.09.2020 16:00 | Metalleghe-BSI | 4 : 1 | Mladost |
Sloga
Bikodže
|
|
Podrinje
Mosorovac
|
13.09.2020 16:00 | Sloga | 6 : 0 | Podrinje | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
13.09.2020 16:00 | DSK | 2 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
BSK
Bokavići
|
13.09.2020 16:00 | Polet | 4 : 1 | BSK | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
13.09.2020 16:00 | Stjepan Polje | 3 : 4 | Mladost (P) | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Rudar
Zagorje
|
13.09.2020 16:00 | Pribava | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
13.09.2020 16:00 | Špionica 1953 | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
25 maj
Uroža
|
13.09.2020 16:00 | Bukovik | 4 : 2 | 25 maj |
OFK Brčko
Brčko
|
|
Mladost
Vidovice
|
13.09.2020 16:00 | OFK Brčko | 5 : 1 | Mladost |
Slatina
Bašigovci
|
|
Rudar
Bukinje
|
13.09.2020 16:00 | Slatina | 4 : 1 | Rudar | ||||||
Mladost (Suha)
Suha
|
|
Srnica
Treštenica
|
13.09.2020 16:00 | Mladost (Suha) | 3 : 1 | Srnica | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Napredak
Tupkovići
|
13.09.2020 16:00 | OFK Tuzla | 4 : 0 | Napredak | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
13.09.2020 16:00 | Rainci | 5 : 0 | Budućnost |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Izbor
Brčko
|
13.09.2020 16:00 | Biberovo Polje | 2 : 1 | Izbor | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
OFK Vida
Vida
|
13.09.2020 16:00 | OFK Međiđa | 3 : 1 | OFK Vida | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
12 decembar
Rajska
|
13.09.2020 16:00 | Napredak | 2 : 0 | 12 decembar | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Koraj
Koraj
|
13.09.2020 16:00 | Voćar | 3 : 2 | Koraj | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
13.09.2020 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Željezničar | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Mionica 85
Mionica
|
13.09.2020 16:00 | Ograđenovac | 3 : 4 | Mionica 85 | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
13.09.2020 16:00 | Trebava | 4 : 1 | Graničar |
Posavina
Brod
|
|
Majevica
Rašljani
|
13.09.2020 16:00 | Posavina | 2 : 0 | Majevica |
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
13.09.2020 11:00 | Gornje Dubrave | 3 : 2 | Spreča | ||||||
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Sapna
Sapna
|
13.09.2020 11:00 | Mladost | 1 : 4 | Sapna | ||||||
Radnik 2018
Lipnica
|
|
Pasci 78
Pasci
|
13.09.2020 11:00 | Radnik 2018 | 0 : 1 | Pasci 78 |
Proleter
Novi Sad
|
|
Mačva
Šabac
|
13.09.2020 18:00 | Proleter | 0 : 0 | Mačva | ||||||
Mladost (L)
Lučani
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
13.09.2020 18:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | OFK Bačka | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
13.09.2020 18:00 | Napredak | 1 : 1 | Zlatibor | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
13.09.2020 18:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Vojvodina |
Kabel
Novi Sad
|
|
IMT
Beograd
|
13.09.2020 16:30 | Kabel | 2 : 0 | IMT | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
GFK Dubočica
Leskovac
|
13.09.2020 16:30 | Zemun | 0 : 0 | GFK Dubočica | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
Železničar (P)
Pančevo
|
13.09.2020 16:30 | Loznica | 0 : 3 | Železničar (P) |
West Bromwich Albion
West Bromwich
|
|
Leicester City
Leicester
|
13.09.2020 15:00 | West Bromwich Albion | 0 : 3 | Leicester City | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Everton
Liverpool
|
13.09.2020 17:30 | Tottenham Hotspur | 0 : 1 | Everton |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Real Betis
Sevilla
|
13.09.2020 14:00 | Deportivo Alavés | 0 : 1 | Real Betis | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
13.09.2020 16:00 | Real Valladolid | 1 : 1 | Real Sociedad | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Huesca
Huesca
|
13.09.2020 18:30 | Villarreal | 1 : 1 | Huesca | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Levante
Valencia
|
13.09.2020 21:00 | Valencia | 4 : 2 | Levante |
Angers SCO
Angers
|
|
Reims
Reims
|
13.09.2020 15:00 | Angers SCO | 1 : 0 | Reims | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Brest
Brest
|
13.09.2020 15:00 | Dijon | 0 : 2 | Brest | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
13.09.2020 13:00 | Lille | 1 : 0 | Metz | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Lens
Lens
|
13.09.2020 15:00 | Lorient | 2 : 3 | Lens | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Nantes
Nantes
|
13.09.2020 17:00 | Monaco | 2 : 1 | Nantes | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Rennes
Rennes
|
13.09.2020 15:00 | Nîmes | 2 : 4 | Rennes | ||||||
PSG
Paris
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
13.09.2020 21:00 | PSG | 0 : 1 | Olympique Marseille |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
13.09.2020 16:30 | Široki Brijeg | 0 : 1 | Željezničar |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.09.2020 17:00 | Željezničar Sport team | 0 : 7 | Borac | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
13.09.2020 17:00 | Olimpik | 3 : 3 | Radnik (H) | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
13.09.2020 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Krupa | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
13.09.2020 17:30 | Zrinjski | 1 : 0 | Velež |
Modriča
Modriča
|
13.09.2020
12:00
|
Ilićka 01
Brčko
|
13.09.2020 12:00 | Modriča | : | Ilićka 01 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
13.09.2020 12:00 | Proleter | 2 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
13.09.2020 12:00 | Tekstilac Kort | 0 : 7 | Zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
13.09.2020 12:00 | Jedinstvo | 6 : 4 | Gornji Rahić | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Sloga
Doboj
|
13.09.2020 12:00 | Orašje | 0 : 6 | Sloga | ||||||
Mineral
Teslić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
13.09.2020 12:00 | Mineral | 1 : 2 | Bratstvo |
Podrinje
Janja
|
|
Radnički
Lukavac
|
13.09.2020 12:00 | Podrinje | 6 : 1 | Radnički | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga
Tojšići
|
13.09.2020 12:00 | Budućnost | 9 : 0 | Sloga | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Bosna
Kalesija
|
13.09.2020 12:00 | Drina | 2 : 2 | Bosna | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
13.09.2020 12:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Tuzla City | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Seona
Seona
|
13.09.2020 12:00 | Slaven | 3 : 2 | Seona | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Gradina
Srebrenik
|
13.09.2020 12:00 | Radnik | 2 : 0 | Gradina |
Bosna
Visoko
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
13.09.2020 12:00 | Bosna | 2 : 2 | Ilijaš | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Famos (V)
Vojkovići
|
13.09.2020 12:00 | Olimpik | 5 : 0 | Famos (V) | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
13.09.2020 12:00 | Slavija | 6 : 0 | UNIS | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Igman
Ilidža
|
13.09.2020 12:00 | Famos (H) | 3 : 1 | Igman | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Sutjeska
Foča
|
13.09.2020 12:00 | Rudar (B) | 0 : 3 | Sutjeska |
FK Vitez
Vitez
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.09.2020 12:00 | FK Vitez | 1 : 5 | Krivaja | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
NK Vitez
Vitez
|
13.09.2020 12:00 | Travnik | 0 : 0 | NK Vitez | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Borac
Jelah
|
13.09.2020 12:00 | Fortuna | 2 : 2 | Borac |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
13.09.2020 12:00 | Borac | 2 : 1 | OFK Spartak | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Omarska
Omarska
|
13.09.2020 12:00 | Kozara | 8 : 0 | Omarska | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Krajina
Cazin
|
13.09.2020 12:00 | Ljubić | 0 : 3 | Krajina | ||||||
Brdo
Hambarina
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
13.09.2020 12:00 | Brdo | 0 : 7 | Podgrmeč | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
13.09.2020 12:00 | Sloboda | 0 : 3 | Jedinstvo |
Grude
Grude
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
13.09.2020 12:30 | Grude | 4 : 0 | Brotnjo | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
13.09.2020 12:30 | Stolac | 0 : 8 | Tomislav | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Igman
Konjic
|
13.09.2020 12:30 | Leotar | 3 : 0 | Igman | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Neum
Neum
|
13.09.2020 12:30 | Branitelj | 1 : 1 | Neum | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Posušje
Posušje
|
13.09.2020 12:30 | GOŠK | 2 : 1 | Posušje |
Sporting
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
13.09.2020 13:30 | Sporting | 2 : 1 | Novi Šeher | ||||||
Don Bosco
Žepče
|
|
Stupčanica
Olovo
|
13.09.2020 17:00 | Don Bosco | 5 : 2 | Stupčanica |
Borac
Banja Luka
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
13.09.2020 17:30 | Borac | 2 : 0 | Sarajevo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
13.09.2020 19:00 | Velež | 1 : 4 | Olimpik |
Podrinje
Janja
|
|
Radnički
Lukavac
|
13.09.2020 10:00 | Podrinje | 1 : 2 | Radnički | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga
Tojšići
|
13.09.2020 10:00 | Budućnost | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Bosna
Kalesija
|
13.09.2020 10:00 | Drina | 7 : 0 | Bosna | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Seona
Seona
|
13.09.2020 10:00 | Slaven | 0 : 2 | Seona | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Gradina
Srebrenik
|
13.09.2020 10:00 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Gradina |
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Trebava
Osječani
|
13.09.2020 10:00 | Zvijezda | 1 : 7 | Trebava | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
13.09.2020 10:00 | Vučijak | 10 : 1 | Hajduk | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Ozren
Petrovo
|
13.09.2020 10:00 | Rudar | 6 : 3 | Ozren | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
13.09.2020 10:00 | Ukrina | 7 : 0 | Naša krila | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
13.09.2020 10:00 | Rudanka | 1 : 3 | Borac |
Sporting
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
13.09.2020 11:00 | Sporting | 2 : 0 | Novi Šeher | ||||||
Don Bosco
Žepče
|
|
Stupčanica
Olovo
|
13.09.2020 11:00 | Don Bosco | 7 : 2 | Stupčanica |
Proleter
Teslić
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
13.09.2020 10:00 | Proleter | 0 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
13.09.2020 10:00 | Tekstilac Kort | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
13.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Gornji Rahić | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Sloga
Doboj
|
13.09.2020 10:00 | Orašje | 0 : 6 | Sloga | ||||||
Mineral
Teslić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
13.09.2020 10:00 | Mineral | 4 : 0 | Bratstvo |
Bosna
Visoko
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
13.09.2020 10:00 | Bosna | 1 : 1 | Ilijaš | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Radnik
Hadžići
|
13.09.2020 10:00 | Goražde | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Igman
Ilidža
|
13.09.2020 10:00 | Famos (H) | 0 : 3 | Igman | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Sutjeska
Foča
|
13.09.2020 10:00 | Rudar (B) | 3 : 2 | Sutjeska |
FK Vitez
Vitez
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.09.2020 10:00 | FK Vitez | 0 : 2 | Krivaja | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
NK Vitez
Vitez
|
13.09.2020 10:00 | Travnik | 7 : 0 | NK Vitez | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Borac
Jelah
|
13.09.2020 10:00 | Fortuna | 2 : 4 | Borac |
Milići
Milići
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
13.09.2020 11:00 | Milići | 6 : 0 | Vlasenica | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Guber
Srebrenica
|
13.09.2020 11:00 | Bratstvo | 8 : 1 | Guber |
Grude
Grude
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
13.09.2020 10:00 | Grude | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
13.09.2020 10:00 | Stolac | 0 : 4 | Tomislav | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Igman
Konjic
|
13.09.2020 10:00 | Leotar | 2 : 0 | Igman |
Famos
Vojkovići
|
|
Drina HE
Višegrad
|
13.09.2020 11:00 | Famos | 1 : 0 | Drina HE | ||||||
OFK Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Romanija
Pale
|
13.09.2020 16:30 | OFK Glasinac 2011 | 3 : 0 | Romanija |
Jedinstvo
Brodac
|
|
Priboj
Priboj
|
13.09.2020 11:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Priboj |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
13.09.2020 11:30 | FSA Prijedor | 1 : 2 | Sloga (S) |
Borac
Banja Luka
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
13.09.2020 15:30 | Borac | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
13.09.2020 17:00 | Velež | 3 : 2 | Olimpik |
Borac
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
13.09.2020 10:00 | Borac | 6 : 0 | Borac |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
13.09.2020 10:00 | FSA Prijedor | 4 : 1 | Sloga (S) |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Progres
Kneževo
|
13.09.2020 09:00 | Mladost | 6 : 1 | Progres | ||||||
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
13.09.2020 10:00 | Lauš | 0 : 2 | Željezničar Sport Team | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
13.09.2020 10:00 | BSK | 3 : 0 | Spartak 2013 |
Famos
Vojkovići
|
|
Drina HE
Višegrad
|
13.09.2020 10:00 | Famos | 1 : 0 | Drina HE | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Mladost
Rogatica
|
13.09.2020 10:00 | Slavija | 4 : 2 | Mladost | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Olimp
Pale
|
13.09.2020 10:00 | Rudo | 3 : 0 | Olimp | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Romanija
Pale
|
13.09.2020 10:00 | Glasinac 2011 | 0 : 5 | Romanija |
Podrinje
Tršić
|
|
Radnički
Karakaj
|
13.09.2020 10:00 | Podrinje | 2 : 2 | Radnički | ||||||
Šekovići
Šekovići
|
|
Branjevo
Branjevo
|
13.09.2020 10:00 | Šekovići | 2 : 4 | Branjevo |
Jedinstvo
Brodac
|
|
Priboj
Priboj
|
13.09.2020 10:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Priboj |
Milići
Milići
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
13.09.2020 10:00 | Milići | 3 : 4 | Vlasenica | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Guber
Srebrenica
|
13.09.2020 10:00 | Bratstvo | 5 : 1 | Guber |
Ključ
Ključ
|
|
Rudar
Kamengrad
|
13.09.2020 11:30 | Ključ | 6 : 0 | Rudar | ||||||
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
|
Mladost 1938
B. Petrovac
|
13.09.2020 11:30 | Omladinac (Sanica) | 0 : 4 | Mladost 1938 | ||||||
Kolibri
Pokoj - Bihać
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
13.09.2020 11:30 | Kolibri | 0 : 18 | Jedinstvo |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Ćoralići
Ćoralići
|
13.09.2020 11:30 | Sloga | 1 : 2 | Ćoralići | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Krajina
Cazin
|
13.09.2020 17:00 | Krajišnik | 2 : 1 | Krajina | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Mladost (V)
Vrnograč
|
13.09.2020 11:30 | Željezničar | 0 : 4 | Mladost (V) |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Romari
Vitez
|
13.09.2020 10:00 | Novi Travnik | 0 : 4 | Romari | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Lašva
Lašva - Dolac
|
13.09.2020 10:00 | Rudar | 6 : 2 | Lašva |
Iskra
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
13.09.2020 10:00 | Iskra | 0 : 4 | Travnik |
Neum
Neum
|
|
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
13.09.2020 11:30 | Neum | 7 : 1 | Branitelj |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Kolibri
Husino
|
13.09.2020 11:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Kolibri | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
13.09.2020 11:00 | Zvijezda | 1 : 1 | Gradina | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
13.09.2020 11:00 | Sloboda | 7 : 0 | Betaklub Tango |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
13.09.2020 12:30 | Željezničar | 1 : 3 | Sarajevo |
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
13.09.2020 08:30 | Bambinosi | 6 : 2 | Sokolac |
Velež
Nevesinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
13.09.2020 10:00 | Velež | 0 : 1 | Hercegovac |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
13.09.2020 11:30 | Borac (BL) | 19 : 0 | Borac (KD) |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Kolibri
Husino
|
13.09.2020 10:00 | Bratstvo | 6 : 1 | Kolibri | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
13.09.2020 10:00 | Bambi | 0 : 5 | Tuzla City | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
13.09.2020 10:00 | Sloboda | 3 : 4 | Betaklub Tango | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
13.09.2020 10:00 | Eurogol | 1 : 4 | Eurofudbal |
Čapljina
Čapljina
|
|
Blagaj
Blagaj
|
13.09.2020 10:00 | Čapljina | 1 : 2 | Blagaj |
Iskra
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
13.09.2020 12:00 | Iskra | 0 : 8 | Travnik |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
13.09.2020 10:00 | Sarajevo | 2 : 3 | Olimp |
Spartak DOO
Subotica
|
|
Heroj Polet
Jajinci
|
13.09.2020 17:00 | Spartak DOO | 3 : 0 | Heroj Polet | ||||||
Radnički 2012
Niš
|
|
Loznica
Loznica
|
13.09.2020 13:00 | Radnički 2012 | 3 : 1 | Loznica | ||||||
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
|
Rad
Beograd
|
13.09.2020 16:00 | Napredak Junior 2018 | 4 : 2 | Rad | ||||||
Majdanpek
Majdanpek
|
|
Jedinstvo 2014
Pirot
|
13.09.2020 17:00 | Majdanpek | 1 : 0 | Jedinstvo 2014 |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Iskra
Bugojno
|
13.09.2020 17:00 | Radnik Bumerang | 1 : 0 | Iskra |
Mladost
Nević Polje
|
|
Čelik
Zenica
|
13.09.2020 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Čelik | ||||||
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Sloboda
Tuzla
|
13.09.2020 16:00 | Sana 2014 | 3 : 0 | Sloboda |
Libero
Goražde
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
13.09.2020 16:00 | Libero | 3 : 0 | Brotnjo |
Emina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
13.09.2020 14:00 | Emina | 1 : 0 | Lokomotiva | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
13.09.2020 16:00 | SFK 2000 | 9 : 0 | Banja Luka |
Titograd
Podgorica
|
|
Mirabile Moda
Podgorica
|
13.09.2020 18:00 | Titograd | 11 : 0 | Mirabile Moda |