XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 246 utakmica za dan
Subota, 26 Septembar 2020

Fudbal

26.09.2020 16:00 Krupa 0 : 3 Zrinjski
26.09.2020 16:00 Sarajevo 1 : 1 Željezničar
26.09.2020 16:00 Tuzla City 2 : 1 Sloboda
26.09.2020 16:00 Olimpik 1 : 4 Borac
26.09.2020 16:00 Velež 2 : 1 Radnik
26.09.2020 16:00 Slavija 2 : 0 Podrinje
26.09.2020 16:00 Kozara 1 : 3 Ljubić
26.09.2020 16:00 Sloga 2 : 2 Jedinstvo
26.09.2020 16:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Borac
26.09.2020 16:00 Sloboda 0 : 0 Leotar
26.09.2020 16:00 Željezničar 0 : 0 Tekstilac
26.09.2020 16:00 Sutjeska 1 : 0 Drina
26.09.2020 16:00 Zvijezda 09 2 : 2 Modriča
26.09.2020 16:00 TSC 3 : 0 Spartak ŽK
26.09.2020 16:00 Čukarički 4 : 0 Mačva
26.09.2020 18:00 Mladost (L) 0 : 4 Crvena zvezda
26.09.2020 16:00 Javor Matis 1 : 1 Zlatibor
26.09.2020 16:00 Radnik 4 : 2 Rad
26.09.2020 16:00 Mladost (Gacko) 1 : 0 Jedinstvo
26.09.2020 16:00 Guber 0 : 1 Vlasenica
26.09.2020 16:00 Bratstvo 2 : 1 Drina HE
26.09.2020 16:00 Potkozarje 3 : 1 Borac (Šibovska)
26.09.2020 17:00 OFK Pridjel 0 : 0 Mineral
26.09.2020 16:00 Piperci 1 : 1 Magnojević 2001
26.09.2020 16:00 Sloga Junajted 1 : 0 Polet
26.09.2020 16:00 Ljeskovac 1 : 0 Tavna
26.09.2020 11:00 Sava 04 1 : 7 Sveti Jovan
26.09.2020 11:00 Polet 0 : 4 Mladost
26.09.2020 11:00 Čelik 0 : 1 Bobetino Brdo
26.09.2020 10:30 Lazarevica 1 : 10 Zenit
26.09.2020 15:30 Goražde 1 : 3 Radnik
26.09.2020 15:30 Orašje 3 : 0 Čapljina
26.09.2020 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Rudar
26.09.2020 15:30 Zvijezda 3 : 2 Travnik
26.09.2020 15:30 Bratstvo 2 : 0 Slaven
26.09.2020 15:30 Budućnost 1 : 2 TOŠK
26.09.2020 15:30 FK Vitez 1 : 2 NK Vitez
26.09.2020 15:30 Iskra 1 : 1 Kiseljak
26.09.2020 15:30 Sloga 0 : 1 Rudar
26.09.2020 15:30 Brekovica 78 1 : 0 Krajišnik
26.09.2020 15:30 Podgrmeč 1 : 1 Krajina
26.09.2020 15:30 Lokomotiva 7 : 3 Mramor
26.09.2020 15:30 Bosna (K) 1 : 1 Gornji Rahić
26.09.2020 15:30 Mladost 3 : 0 Prokosovići
26.09.2020 15:30 Gradina 8 : 0 Odžak 102
26.09.2020 15:30 UNIS 1 : 1 Moševac
26.09.2020 15:30 Famos 2 : 2 Borac
26.09.2020 15:30 Turbina 5 : 0 Stolac
26.09.2020 15:30 Mladost 1 : 0 Omladinac 75
26.09.2020 15:30 Bratstvo 3 : 4 Ključ
26.09.2020 15:30 Borac 3 : 0 Omladinac
26.09.2020 15:30 Bajer 99 4 : 1 Željezničar
26.09.2020 15:30 Sloga (P) 3 : 0 Hajduk
26.09.2020 15:00 Sporting 2 : 5 Napredak
26.09.2020 15:00 Čelik 5 : 0 Nemila
26.09.2020 Bojnik 0 : 1 Ozren
26.09.2020 15:30 Mramor 2 : 0 Čelić
26.09.2020 15:30 Sloga 5 : 1 Jedinstvo 1952
26.09.2020 15:30 Dinamo 75 3 : 1 Mladost
26.09.2020 15:30 Mladost (Solina) 6 : 2 Krušik
26.09.2020 15:30 Vrana 2 : 1 Napredak
26.09.2020 15:30 Memići 4 : 1 Sapna
26.09.2020 15:30 Konjuh 4 : 0 Borac
26.09.2020 15:30 Metalac 2 : 1 Jablanica
26.09.2020 15:30 Jezero 1 : 0 OFK Titograd
26.09.2020 13:30 Brighton 2 : 3 Manchester United
26.09.2020 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Everton
26.09.2020 18:30 West Bromwich Albion 3 : 3 Chelsea
26.09.2020 21:00 Burnley 0 : 1 Southampton
26.09.2020 13:30 Watford 1 : 0 Luton Town
26.09.2020 13:30 Wycombe Wanderers 0 : 2 Swansea City
26.09.2020 16:00 Barnsley 0 : 0 Coventry City
26.09.2020 16:00 Birmingham City 1 : 1 Rotherham United
26.09.2020 16:00 Cardiff City 1 : 2 Reading
26.09.2020 16:00 Derby County 0 : 4 Blackburn Rovers
26.09.2020 16:00 Millwall 1 : 1 Brentford
26.09.2020 16:00 Preston North End 0 : 1 Stoke City
26.09.2020 16:00 Queens Park Rangers 1 : 1 Middlesbrough
26.09.2020 13:00 Deportivo Alavés 0 : 0 Getafe
26.09.2020 21:00 Real Betis 2 : 3 Real Madrid
26.09.2020 16:00 Valencia 1 : 1 Huesca
26.09.2020 18:30 Elche 0 : 3 Real Sociedad
26.09.2020 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 Union Berlin
26.09.2020 15:30 Bayer 04 1 : 1 RB Leipzig
26.09.2020 18:30 Schalke 04 1 : 3 Werder
26.09.2020 15:30 Mainz 05 1 : 4 Stuttgart
26.09.2020 15:30 Augsburg 2 : 0 Borussia Dortmund
26.09.2020 15:30 Arminia 1 : 0 Köln
26.09.2020 21:00 Olympique Marseille 1 : 1 Metz
26.09.2020 17:00 Saint-Etienne 0 : 3 Rennes
26.09.2020 15:00 Torino 2 : 4 Atalanta
26.09.2020 18:00 Cagliari 0 : 2 Lazio
26.09.2020 18:00 Sampdoria 2 : 3 Benevento
26.09.2020 20:45 Internazionale 4 : 3 Fiorentina
26.09.2020 12:00 Mladost 1 : 0 Borac
26.09.2020 12:00 Sarajevo 4 : 0 Igman
26.09.2020 12:00 TOŠK 0 : 5 Vis Simm Bau
26.09.2020 12:00 Žepče 1 : 1 Krivaja
26.09.2020 12:00 Natron 2 : 3 NK Vitez
26.09.2020 16:00 Zrinjski 8 : 0 Krupa
26.09.2020 16:00 Borac 3 : 0 Olimpik
26.09.2020 16:30 Radnik 3 : 0 Velež
26.09.2020 10:00 Novi Grad 0 : 1 Radnik
26.09.2020 10:00 Sarajevo 4 : 0 Igman
26.09.2020 10:00 TOŠK 1 : 4 Vis Simm Bau
26.09.2020 10:00 Žepče 1 : 0 Krivaja
26.09.2020 10:00 Natron 1 : 6 NK Vitez
26.09.2020 12:00 Mladost 2 : 0 Gorica
26.09.2020 12:00 Čelinac 0 : 6 Sloboda
26.09.2020 12:00 Lauš 5 : 2 Progres
26.09.2020 19:30 BSK 1 : 1 Borac
26.09.2020 12:00 Omladinac 6 : 0 Polet - Krajišnik
26.09.2020 12:00 Vrbas 1 : 3 Krajina
26.09.2020 11:30 FSA Prijedor 5 : 1 Crni vrh
26.09.2020 11:30 Dubrave 0 : 5 Sloga (S)
26.09.2020 11:30 Lijevče 4 : 2 Sloga (T)
26.09.2020 10:00 Rudar 5 : 0 Zvijezda
26.09.2020 10:00 Rudanka 1 : 3 Naša krila
26.09.2020 11:00 Priboj 1 : 3 Mladost (BS)
26.09.2020 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Lokanj
26.09.2020 10:00 Troglav 1918 3 : 1 Grude
26.09.2020 15:00 Posušje 7 : 0 Neum
26.09.2020 16:00 OFK Glasinac 2011 6 : 0 Mladost
26.09.2020 13:00 Velež 8 : 1 LeoStars
26.09.2020 12:00 Radnik Hadžići 1 : 8 FA Academica
26.09.2020 12:00 Mlade Nade 2 : 3 Željezničar 1
26.09.2020 12:00 Sarajevo 2 : 0 Ozren
26.09.2020 12:00 Jedinstvo 2 : 1 Dar
26.09.2020 12:00 Željezničar 2 4 : 1 Bambinosi
26.09.2020 12:00 Romanija 2 : 5 Glasinac 2011
26.09.2020 11:00 Novi Šeher 0 : 5 Don Bosco
26.09.2020 14:00 Zrinjski 5 : 0 Krupa
26.09.2020 14:00 Borac 3 : 0 Olimpik
26.09.2020 14:30 Radnik 1 : 1 Velež
26.09.2020 10:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Mineral
26.09.2020 10:00 OFK Spartak 2013 2 : 2 Sloga
26.09.2020 10:00 Tekstilac Kort 3 : 1 Polet 1926
26.09.2020 10:00 Željezničar Sport team 1 : 0 Kozara
26.09.2020 10:00 Proleter 5 : 1 Sloboda
26.09.2020 10:00 Željezničar 3 : 0 Borac
26.09.2020 10:00 Dubrave 0 : 6 Sloga (S)
26.09.2020 10:00 Lijevče 3 : 3 Sloga (T)
26.09.2020 09:30 Čelinac 5 : 0 Sloboda
26.09.2020 10:00 Lauš 11 : 1 Progres
26.09.2020 18:00 BSK 2 : 0 Budućnost
26.09.2020 09:00 Omladinac 0 : 11 Željezničar Sport Team
26.09.2020 09:00 Vrbas 1 : 8 Spartak 2013
26.09.2020 10:00 Zenit 3 : 2 Rudar 1925
26.09.2020 10:00 Radnik 0 : 2 Jedinstvo
26.09.2020 10:00 Pelagićevo 0 : 4 Podrinje
26.09.2020 10:00 Ilićka 01 2 : 3 Zvijezda 09
26.09.2020 10:00 Borac 5 : 4 Lokomotiva
26.09.2020 10:00 Drina 4 : 1 Sloboda
26.09.2020 11:15 Velež 0 : 0 LeoStars
26.09.2020 11:15 Stakorina 0 : 4 Sutjeska
26.09.2020 10:00 Šekovići 2 : 1 Radnički
26.09.2020 10:00 Branjevo 2 : 0 Borac
26.09.2020 10:00 Priboj 0 : 17 Mladost (BS)
26.09.2020 11:15 Podgrmeč 8 : 1 Ključ
26.09.2020 11:15 Omladinac 75 Brekovica 0 : 5 Bihać
26.09.2020 11:15 Kamenica 0 : 7 Jedinstvo
26.09.2020 11:15 Gomila 0 : 2 Ćoralići
26.09.2020 11:15 Mladost (P) 5 : 1 Krajina
26.09.2020 10:00 Brnjaci 1 : 10 Romari
26.09.2020 10:00 Metalleghe BSI 2 : 0 Travnik
26.09.2020 11:30 Stolac 1 : 4 Brotnjo
26.09.2020 11:30 Velež 0 : 1 Mostar
26.09.2020 11:30 Čapljina 4 : 1 Branitelj
26.09.2020 11:30 Igman 5 : 1 Blagaj
26.09.2020 11:00 Radnički 1 : 4 Kolibri
26.09.2020 11:00 Bambi 1 : 3 Bratstvo
26.09.2020 11:00 Sloboda 3 : 2 Gradina
26.09.2020 11:00 Eurogol 2 : 0 Proleter
26.09.2020 11:00 Eurofudbal 1 : 1 Betaklub Tango
26.09.2020 10:30 Igman 1 : 2 Radnik
26.09.2020 12:00 Olimpik 0 : 1 Slavija
26.09.2020 08:30 Željezničar 3 : 0 Jedinstvo
26.09.2020 10:00 Sarajevo 8 : 0 Unis
26.09.2020 10:30 Famos 2 : 3 Betaklub
26.09.2020 10:00 Slavija 0 : 2 Valter
26.09.2020 10:00 AF Devetka 2 : 2 Mlade Nade
26.09.2020 10:00 J Akademi 0 : 2 FA Akademika
26.09.2020 10:00 Novi Grad 1 1 : 5 Atletiko
26.09.2020 10:00 Vratnik 2 : 0 Omladinac
26.09.2020 10:00 Biser 96 1 : 2 Sarajevo 3
26.09.2020 10:00 La Paz 1 : 0 KMN Vogošća
26.09.2020 10:00 Velež 0 : 3 LeoStars
26.09.2020 11:30 Radnik Urije 2 : 0 Ljubić
26.09.2020 11:30 Rudar Prijedor 1 : 3 Mineral/Sporting
26.09.2020 11:30 OFK Spartak 2013 0 : 3 Sloga
26.09.2020 11:30 Tekstilac 3 : 0 Polet 1926
26.09.2020 11:30 Željezničar Sport Team 5 : 0 Kozara
26.09.2020 11:30 Željezničar 7 : 0 Borac (KD)
26.09.2020 10:00 Radnički 3 : 0 Kolibri
26.09.2020 10:00 Bambi 1 : 1 Bratstvo
26.09.2020 10:00 Sloboda 5 : 2 Gradina
26.09.2020 10:00 Eurogol 0 : 4 Proleter
26.09.2020 10:00 Eurofudbal 3 : 2 Betaklub Tango
26.09.2020 10:00 Stolac 0 : 0 Brotnjo
26.09.2020 10:00 Neum 0 : 4 Zrinjski
26.09.2020 10:00 Velež 3 : 0 Mostar
26.09.2020 10:00 Igman 3 : 1 Blagaj
26.09.2020 10:00 Bjelopoljac 0 : 3 Lokomotiva
26.09.2020 10:00 Sport talent 3 : 0 Međugorje
26.09.2020 10:00 Velež 10 : 0 Turbina
26.09.2020 10:00 Cim 6 : 0 Višići
26.09.2020 10:00 Klis 1 : 2 Iskra
26.09.2020 12:00 Brnjaci 1 : 6 Romari
26.09.2020 12:00 Metalleghe BSI 1 : 1 Travnik
26.09.2020 15:00 Bambinosi 1 2 : 1 Sarajevo 2
26.09.2020 09:00 Olimpik 2 : 1 Radnik
26.09.2020 10:00 Famos 1 : 1 Betaklub
26.09.2020 10:00 Slavija 0 : 1 Željezničar
26.09.2020 10:00 Šampioni 5 : 1 Bambinosi 2
26.09.2020 10:00 Valter 3 : 1 Olimpik 2
26.09.2020 10:00 Fer plej 2 : 0 Željezničar 3
26.09.2020 10:00 AF Devetka 5 : 1 Unis
26.09.2020 10:00 S.A. Ilijaš 5 : 0 F.A. Akademika
26.09.2020 10:00 SAŠK Napredak 2 : 0 Dobrinja
26.09.2020 10:00 Romanija 1 : 0 ŠF Soker
26.09.2020 10:00 Dar 6 : 1 La Paz
26.09.2020 16:00 Emina 7 : 0 Banja Luka
26.09.2020 16:30 ŽFK Sloga 3 : 4 Mladost
26.09.2020 12:00 Borac 3 : 2 Prijedor
26.09.2020 16:00 Čelik 1 : 2 Sana 2014
26.09.2020 16:00 Brotnjo 7 : 1 Respekt
26.09.2020 17:30 Sloga 4 : 0 Kolubara
26.09.2020 15:30 Požarevac 2 : 2 Vojvodina
26.09.2020 15:30 Radnički 1923 0 : 2 TSC
26.09.2020 15:00 Mašinac Trejs 2 : 1 Crvena zvezda
26.09.2020 14:00 Spartak 13 : 0 Zemun
26.09.2020 16:00 Jedinstvo 2014 1 : 3 ŽGFK Lavice Dubočica
26.09.2020 12:00 Fortuna 0 : 8 Iskra
26.09.2020 11:00 Modriča Alfa 0 : 3 SFK 2000
26.09.2020 16:00 Lokomotiva 0 : 7 Radnik Bumerang

Futsal

26.09.2020 16:00 Bajo Pivljanin 5 : 4 Gorštak

Odbojka

26.09.2020 18:00 Jahorina 3 : 0 HE na Drini

Rukomet

26.09.2020 18:00 Lovćen 31 : 25 Budvanska rivijera
26.09.2020 18:00 Berane 1948 26 : 24 Rudar
26.09.2020 18:00 Mornar 7 34 : 26 Jedinstvo
26.09.2020 16:00 Lovćen 15 : 11 Budvanska rivijera
26.09.2020 16:00 Berane 1948 39 : 12 Rudar
26.09.2020 16:00 Mornar 7 31 : 27 Jedinstvo
26.09.2020 18:00 Mira 28 : 34 Grude
26.09.2020 18:00 Katarina 28 : 21 Goražde
26.09.2020 18:00 Knežopoljka 24 : 19 Jedinstvo