BSK
Banja Luka
|
|
Ukrina
Čečava
|
09.10.2021 15:00 | BSK | 2 : 0 | Ukrina | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Čelinac
Čelinac
|
09.10.2021 15:00 | Sloga (T) | 3 : 0 | Čelinac | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Polet 1926
Brod
|
09.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Dubrave
Dubrave
|
09.10.2021 15:00 | Proleter | 1 : 0 | Dubrave | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Željezničar
Doboj
|
09.10.2021 15:00 | Borac | 6 : 0 | Željezničar | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Laktaši
Laktaši
|
09.10.2021 15:00 | Progres | 1 : 2 | Laktaši | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Brdo
Hambarine
|
09.10.2021 15:00 | Sloga (S) | 3 : 1 | Brdo |
Drina HE
Višegrad
|
|
Stakorina
Čajniče
|
09.10.2021 15:00 | Drina HE | 4 : 3 | Stakorina | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
09.10.2021 15:00 | Proleter | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Milići
Milići
|
09.10.2021 15:00 | Mladost (G) | 4 : 2 | Milići | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Velež
Nevesinje
|
09.10.2021 15:00 | Ilićka 01 | 0 : 6 | Velež |
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
09.10.2021 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
09.10.2021 15:00 | Lauš | 1 : 0 | 13 Skojevki | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
09.10.2021 15:00 | FSA | 2 : 1 | Rekreativo | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Krajina
Banja Luka
|
09.10.2021 15:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Krajina | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
09.10.2021 15:00 | Lijevče | 3 : 2 | Naprijed |
Ljubija
Ljubija
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
09.10.2021 15:00 | Ljubija | 4 : 2 | Knežopoljac |
Bratstvo
Kozinci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
09.10.2021 15:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Torpedo |
Borac
Drvar
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
09.10.2021 15:00 | Borac | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
09.10.2021 15:00 | Mladost Farmaprom | 5 : 4 | OFK Spartak 2013 |
Kolektiv
Međaši
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
09.10.2021 15:30 | Kolektiv | 2 : 2 | Ljeskovac |
7. Republika
Svodna
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
09.10.2021 15:00 | 7. Republika | 3 : 0 | Radnik Urije |
Kalemi
Trebovljani
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
09.10.2021 15:30 | Kalemi | 6 : 2 | Stevan Dukić |
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
09.10.2021 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Milan |
Krbeti
Krbeti
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
09.10.2021 15:30 | Krbeti | 1 : 7 | Zadrugar |
Modran
Modran
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
09.10.2021 15:00 | Modran | 2 : 4 | Magnojević 2001 |
Lazarevica
Čengić
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
09.10.2021 15:00 | Lazarevica | 1 : 7 | Sloga |
Rudar
Breza
|
|
Čelik
Zenica
|
09.10.2021 15:00 | Rudar | 1 : 5 | Čelik | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
09.10.2021 15:00 | Bosna | 2 : 2 | Krivaja |
Turbina
Jablanica
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
09.10.2021 15:00 | Turbina | 4 : 0 | Sloga |
Bajer 99
Velagići
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
09.10.2021 15:00 | Bajer 99 | 2 : 1 | Omladinac 75 | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
09.10.2021 15:00 | Ključ | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Mladost
Vrnograč
|
09.10.2021 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost |
Jajce
Jajce
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
09.10.2021 15:00 | Jajce | 0 : 0 | Sport Prevent |
Sloga (P)
Prud
|
|
Hajduk
Orašje
|
09.10.2021 15:00 | Sloga (P) | 1 : 2 | Hajduk |
Sloga
Tojšići
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
09.10.2021 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Trešnjevka | ||||||
Mramor (M)
Mramor
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
09.10.2021 15:00 | Mramor (M) | 2 : 6 | Ingram |
Nemila
Nemila
|
|
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
09.10.2021 15:00 | Nemila | 5 : 0 | Čelični grad-Steel City |
Respekt
Sarajevo
|
|
Stup
Sarajevo
|
09.10.2021 13:00 | Respekt | 0 : 0 | Stup | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
09.10.2021 15:00 | Vratnik | 0 : 1 | Igman |
Neretva 2020
Čeljevo
|
|
Međugorje
Međugorje
|
09.10.2021 15:30 | Neretva 2020 | 4 : 2 | Međugorje |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Napredak
Tupkovići
|
09.10.2021 15:00 | Krušik | 3 : 0 | Napredak |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Proleter
Slavinovići
|
09.10.2021 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Proleter |
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Stupari
Stupari
|
09.10.2021 15:00 | Omladinac RMU | 4 : 1 | Stupari |
Željezničar ST
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
09.10.2021 15:00 | Željezničar ST | 3 : 0 | Drina | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Podrinje
Janja
|
09.10.2021 15:00 | Borac | 1 : 2 | Podrinje | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
09.10.2021 15:00 | Modriča Alfa | 3 : 1 | Ljubić | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Sutjeska
Foča
|
09.10.2021 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | Sutjeska | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloga
Doboj
|
09.10.2021 15:00 | Slavija | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Omarska
Omarska
|
09.10.2021 15:00 | Kozara | 1 : 3 | Omarska | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
09.10.2021 15:00 | Krupa | 1 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
09.10.2021 15:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Sloboda |
Luksemburg
|
|
Srbija
|
09.10.2021 20:45 | Luksemburg | 0 : 1 | Srbija | ||||||
Azerbejdžan
|
|
Irska
|
09.10.2021 18:00 | Azerbejdžan | 0 : 3 | Irska |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
09.10.2021 12:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Orašje |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.10.2021 13:30 | Novi Grad | 1 : 4 | Slavija | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
UNIS
Vogošća
|
09.10.2021 13:30 | Ilijaš | 2 : 1 | UNIS | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
09.10.2021 13:30 | Baton | 3 : 5 | Goražde | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Stupčanica
Olovo
|
09.10.2021 14:30 | Rudar | 7 : 0 | Stupčanica |
Žepče
Žepče
|
|
NK Vitez
Vitez
|
09.10.2021 13:30 | Žepče | 0 : 6 | NK Vitez | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
09.10.2021 13:30 | Simm Bau | 1 : 3 | Kiseljak | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
09.10.2021 12:30 | FK Vitez | 1 : 5 | Travnik | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
TOŠK
Tešanj
|
09.10.2021 13:30 | Iskra | 1 : 1 | TOŠK |
Rudar
Breza
|
|
Sporting
Zenica
|
09.10.2021 15:00 | Rudar | 4 : 1 | Sporting | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Natron
Maglaj
|
09.10.2021 15:00 | Novi Šeher | 5 : 4 | Natron |
GOŠK
Gabela
|
|
Leotar
Trebinje
|
09.10.2021 11:00 | GOŠK | 0 : 1 | Leotar | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Neum
Neum
|
09.10.2021 11:00 | Tomislav | 7 : 2 | Neum | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Grude
Grude
|
09.10.2021 13:30 | Brotnjo | 2 : 1 | Grude | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Klis
Buturović polje
|
09.10.2021 13:30 | Igman | 4 : 1 | Klis | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Troglav 1918
Livno
|
09.10.2021 13:30 | Posušje | 6 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
09.10.2021 12:30 | Velež | 4 : 0 | Čapljina | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
09.10.2021 13:30 | Stolac | 0 : 1 | Branitelj |
Sloboda
Tuzla
|
|
Leotar
Trebinje
|
09.10.2021 16:00 | Sloboda | 6 : 0 | Leotar | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Posušje
Posušje
|
09.10.2021 14:00 | Željezničar | 5 : 1 | Posušje |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
09.10.2021 10:00 | Bratstvo | 6 : 0 | Orašje |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.10.2021 11:00 | Novi Grad | 0 : 0 | Slavija | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
UNIS
Vogošća
|
09.10.2021 11:00 | Ilijaš | 2 : 2 | UNIS | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
09.10.2021 11:00 | Baton | 1 : 2 | Goražde | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Stupčanica
Olovo
|
09.10.2021 12:00 | Rudar | 8 : 0 | Stupčanica |
Žepče
Žepče
|
|
NK Vitez
Vitez
|
09.10.2021 11:00 | Žepče | 4 : 2 | NK Vitez | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
09.10.2021 10:00 | Simm Bau | 1 : 1 | Kiseljak | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
09.10.2021 10:00 | FK Vitez | 2 : 4 | Travnik | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
TOŠK
Tešanj
|
09.10.2021 11:00 | Iskra | 3 : 1 | TOŠK |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Neum
Neum
|
09.10.2021 13:00 | Tomislav | 5 : 0 | Neum | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Grude
Grude
|
09.10.2021 11:00 | Brotnjo | 1 : 0 | Grude | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Klis
Buturović polje
|
09.10.2021 11:00 | Igman | 6 : 0 | Klis | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
09.10.2021 10:30 | Velež | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
09.10.2021 11:00 | Stolac | 0 : 1 | Branitelj |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
09.10.2021 09:00 | Radnik Urije | 0 : 2 | OFK Brdo |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Lauš
Banja Luka
|
09.10.2021 10:30 | Omladinac | 3 : 0 | Lauš | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Gorica
Šipovo
|
09.10.2021 10:30 | Progres | 0 : 3 | Gorica | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Čelinac
Čelinac
|
09.10.2021 10:30 | Sloboda | 1 : 4 | Čelinac |
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
09.10.2021 10:00 | Zvijezda | 17 : 1 | Borac | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Vučijak
Majevica
|
09.10.2021 10:00 | Rudanka | 5 : 0 | Vučijak |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
09.10.2021 11:00 | Sloga | 0 : 5 | Rudar 1925 |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
09.10.2021 10:00 | Vlasenica | 5 : 1 | Branjevo | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
09.10.2021 10:00 | Guber | 0 : 4 | Bratstvo | ||||||
Trnovica
Trnovica
|
|
Podrinje
Tršić
|
09.10.2021 11:00 | Trnovica | 0 : 4 | Podrinje |
LeoStars
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
09.10.2021 15:30 | LeoStars | 0 : 6 | Hercegovac |
Gomila
Stijena
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
09.10.2021 13:00 | Gomila | 2 : 2 | Krajišnik | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Vitez
Bužim
|
09.10.2021 13:00 | Sloga | 1 : 11 | Vitez | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Bajer 99
Velagići
|
09.10.2021 13:00 | Brekovica 78 | 3 : 0 | Bajer 99 |
Rudar
Breza
|
|
Sporting
Zenica
|
09.10.2021 12:30 | Rudar | 5 : 0 | Sporting | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Natron
Maglaj
|
09.10.2021 13:30 | Novi Šeher | 2 : 0 | Natron | ||||||
Don Bosco
Žepče
|
|
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
09.10.2021 10:00 | Don Bosco | 5 : 1 | Čelični grad - Steel City |
Mostar
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
09.10.2021 10:00 | Mostar | 0 : 3 | Blagaj |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Eurogol
Živinice
|
09.10.2021 11:00 | Jedinstvo | 0 : 11 | Eurogol | ||||||
Memići
Memići
|
|
Mladost
Solina
|
09.10.2021 11:00 | Memići | 5 : 2 | Mladost |
Radnik
Hadžići
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
09.10.2021 11:00 | Radnik | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
09.10.2021 08:30 | Željezničar | 3 : 1 | Igman | ||||||
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Baton
Sarajevo
|
09.10.2021 11:00 | Glasinac 1936 | 3 : 0 | Baton |
Omladinac
Doglodi
|
|
Romanija
Pale
|
09.10.2021 10:00 | Omladinac | 3 : 1 | Romanija | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Atletiko
Sarajevo
|
09.10.2021 10:00 | Vratnik | 1 : 5 | Atletiko | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Sarajevo
|
09.10.2021 10:00 | Miske - Akademija | 1 : 3 | Mlade Nade |
Sloboda
Tuzla
|
|
Leotar
Trebinje
|
09.10.2021 14:00 | Sloboda | 0 : 1 | Leotar | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Posušje
Posušje
|
09.10.2021 12:00 | Željezničar | 3 : 1 | Posušje |
Sloga
Doboj
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
09.10.2021 10:00 | Sloga | 10 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
09.10.2021 10:00 | Polet 1926 | 1 : 0 | Mineral | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
09.10.2021 10:00 | Radnik Urije | 0 : 6 | Ljubić | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
09.10.2021 10:00 | Željezničar | 0 : 9 | Modriča Alfa | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
09.10.2021 10:00 | OFK Spartak 2013 | 2 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Tekstilac
Derventa
|
09.10.2021 10:00 | Krupa | 2 : 0 | Tekstilac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
09.10.2021 10:00 | Proleter | 0 : 0 | Borac (BL) |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
09.10.2021 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mladost
Bogutovo selo
|
09.10.2021 10:00 | Ilićka 01 | 9 : 2 | Mladost | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Zenit
Bijeljina
|
09.10.2021 10:00 | Podrinje | 0 : 8 | Zenit |
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
09.10.2021 11:00 | Sloga | 4 : 5 | Sloboda |
Naprijed
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
09.10.2021 09:30 | Naprijed | 3 : 8 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
09.10.2021 09:00 | Omladinac | 6 : 0 | Lauš | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
09.10.2021 16:00 | Džaja | 0 : 12 | Mladost Farmaprom | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
09.10.2021 10:00 | Vrbas | 1 : 0 | Željezničar Sport team | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Gorica
Šipovo
|
09.10.2021 09:00 | Progres | 2 : 0 | Gorica | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Čelinac
Čelinac
|
09.10.2021 09:00 | Sloboda | 4 : 0 | Čelinac |
Birač
Derventa
|
|
Čelopek
Čelopek
|
09.10.2021 10:00 | Birač | 3 : 0 | Čelopek | ||||||
Šekovići
Šekovići
|
|
Young Boys 2018
Jardan
|
09.10.2021 10:00 | Šekovići | 1 : 4 | Young Boys 2018 | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Budućnost
Pilica
|
09.10.2021 10:00 | Lokanj | 2 : 3 | Budućnost |
LeoStars
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
09.10.2021 14:00 | LeoStars | 2 : 3 | Hercegovac |
OFK Bihać
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
09.10.2021 11:00 | OFK Bihać | 6 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Kamenica
Kamenica
|
09.10.2021
|
Jedinstvo
Bihać
|
09.10.2021 | Kamenica | : | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Kolibri
Bihać
|
09.10.2021 11:00 | Rudar | 13 : 0 | Kolibri |
Jezerski
Jezerski
|
|
Radnički
Ćoralić
|
09.10.2021 11:00 | Jezerski | 3 : 0 | Radnički | ||||||
Olimpija
Tržac
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
09.10.2021 11:00 | Olimpija | 0 : 5 | Krajišnik |
Moševac
Moševac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
09.10.2021 11:30 | Moševac | 0 : 7 | Krivaja | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Usora
Usora - Žabljak
|
09.10.2021 11:30 | Borac | 11 : 1 | Usora | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
TOŠK
Tešanj
|
09.10.2021 11:30 | Pobjeda | 0 : 4 | TOŠK |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
09.10.2021 17:00 | Novi Grad | 0 : 2 | Baton | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
KMN Vogošća
Vogošča
|
09.10.2021 09:00 | Radnik | 6 : 0 | KMN Vogošća | ||||||
Igman
ilidža
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.10.2021 09:30 | Igman | 2 : 4 | Željezničar |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Ilidža
|
09.10.2021 15:00 | Novi Grad | 0 : 3 | Mlade Nade |
Famos (H)
Hrasnica
|
|
AF Devetka
Sarajevo
|
09.10.2021 09:00 | Famos (H) | 9 : 1 | AF Devetka | ||||||
UNIS
Vogošča
|
|
Una Premium
Sarajevo
|
09.10.2021 11:00 | UNIS | 6 : 1 | Una Premium | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Famos (V)
Vojkovići
|
09.10.2021 13:00 | Sokolac | 3 : 1 | Famos (V) |
Igman
ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
09.10.2021 16:30 | Igman | 6 : 1 | Novi Grad |
GOŠK
Gabela
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
09.10.2021 11:00 | GOŠK | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
09.10.2021 11:00 | Mostar | 2 : 0 | Blagaj | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.10.2021 11:00 | Stolac | 0 : 0 | Zrinjski | ||||||
Rama
Prozor /Rama
|
|
Igman
Konjic
|
09.10.2021 11:00 | Rama | 0 : 1 | Igman | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Neum
Neum
|
09.10.2021 11:00 | Velež | 0 : 0 | Neum | ||||||
Branitelj
Rodoč/Jasenica
|
|
Čapljina
Čapljina
|
09.10.2021 11:00 | Branitelj | 3 : 1 | Čapljina |
Cim
Mostar
|
|
Međugorje
Međugorje
|
09.10.2021 11:30 | Cim | 7 : 0 | Međugorje | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
09.10.2021 11:30 | Klis | 3 : 1 | Bjelopoljac | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Višići
Višići
|
09.10.2021 11:30 | Iskra | 9 : 0 | Višići | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Kruševo
Kruševo
|
09.10.2021 11:30 | Turbina | 1 : 5 | Kruševo |
Sloboda
Tuzla
|
|
Di - Five
Doboj - Istok
|
09.10.2021 10:00 | Sloboda | 1 : 2 | Di - Five | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
09.10.2021 11:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Orašje | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Betaclub Tango
Lukavac
|
09.10.2021 11:00 | Gradina | 4 : 0 | Betaclub Tango | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
09.10.2021 17:00 | Zvijezda | 9 : 0 | Eurofudbal |
Asscheim
Živinice - Kovači
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
09.10.2021 11:00 | Asscheim | 3 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Slaven
Živinice
|
09.10.2021 11:00 | Eurogol | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.10.2021 11:00 | Tuzla City | 4 : 0 | Sloboda |
Sloga
Doboj
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
09.10.2021 12:00 | Sloga | 11 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral ZTC
Banja Vrućica
|
09.10.2021 11:30 | Polet 1926 | 1 : 2 | Mineral ZTC | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
09.10.2021 11:00 | Rudar Prijedor | 5 : 0 | Ljubić | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
09.10.2021 12:00 | Željezničar | 1 : 3 | Modriča Alfa | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
09.10.2021 12:00 | Spartak 2013 | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Tekstilac
Derventa
|
09.10.2021 12:00 | Krupa | 1 : 3 | Tekstilac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
09.10.2021 12:00 | Proleter | 0 : 5 | Borac (BL) |
LeoStars
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
09.10.2021 12:30 | LeoStars | 1 : 5 | Hercegovac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sutjeska
Foča
|
09.10.2021 10:00 | Leotar | 0 : 1 | Sutjeska |
Bihać
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
09.10.2021 09:30 | Bihać | 4 : 2 | Podgrmeč | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Kolibri
Bihać
|
09.10.2021 09:30 | Rudar | 1 : 3 | Kolibri |
Gomila
Stijena
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
09.10.2021 09:30 | Gomila | 7 : 1 | Bratstvo | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Vitez
Bužim
|
09.10.2021 09:30 | Krajina | 2 : 0 | Vitez | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Radnički
Ćoralići
|
09.10.2021 09:30 | Jezerski | 1 : 4 | Radnički |
Sporting
Zenica
|
|
Stupčanica
Olovo
|
09.10.2021 13:30 | Sporting | 2 : 0 | Stupčanica | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
09.10.2021 10:00 | Čelik | 0 : 2 | Fortuna | ||||||
Borac - Tetovo
Zenica
|
|
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
09.10.2021 10:00 | Borac - Tetovo | 0 : 10 | Mladost (DK) | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Tempo sport
Zenica
|
09.10.2021 10:00 | Bosna | 0 : 2 | Tempo sport | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Čelični grad - Steel city
Zenica
|
09.10.2021 09:00 | Rudar (B) | 12 : 0 | Čelični grad - Steel city |
Moševac
Moševac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
09.10.2021 10:00 | Moševac | 1 : 4 | Krivaja | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Usora
Usora
|
09.10.2021 10:00 | Borac | 5 : 0 | Usora | ||||||
Pobjeda
Tepanjka
|
|
TOŠK
Tešanj
|
09.10.2021 10:00 | Pobjeda | 0 : 3 | TOŠK |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Glasinac 1936
Ilidža
|
09.10.2021 11:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Glasinac 1936 |
J Academy
Sarajevo
|
|
Sparta
Sarajevo
|
09.10.2021 16:00 | J Academy | 0 : 2 | Sparta | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.10.2021 15:00 | Igman | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
09.10.2021 13:30 | Miske - Akademija | 3 : 0 | Sokolac |
Fair - Play
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.10.2021 11:00 | Fair - Play | 2 : 2 | Željezničar | ||||||
AF Devetka
Sarajevo
|
|
Sparta
Sarajevo
|
09.10.2021 11:00 | AF Devetka | 1 : 5 | Sparta | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
S.A. Ilijaš
ilijaš
|
09.10.2021 09:00 | Bambinosi | 0 : 0 | S.A. Ilijaš |
Sloboda
Tuzla
|
|
Di - Five
Doboj - Istok
|
09.10.2021 09:00 | Sloboda | 2 : 1 | Di - Five | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
09.10.2021 10:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Orašje | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Betaclub Tango
Lukavac
|
09.10.2021 10:00 | Gradina | 3 : 2 | Betaclub Tango | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
09.10.2021 15:30 | Zvijezda | 3 : 1 | Eurofudbal |
Asscheim
Živinice - Kovači
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
09.10.2021 10:00 | Asscheim | 3 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Slaven
Živinice
|
09.10.2021 10:00 | Eurogol | 5 : 1 | Slaven | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.10.2021 10:00 | Tuzla City | 2 : 1 | Sloboda |
Drina
Zvornik
|
|
Iskra
Bugojno
|
09.10.2021 14:00 | Drina | 0 : 10 | Iskra | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
09.10.2021 15:00 | Fortuna | 0 : 2 | SFK 2000 | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
09.10.2021 15:00 | Široki Brijeg | 2 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
09.10.2021 16:30 | Emina | 5 : 0 | Radnik Bumerang |
Borac (Š)
Šamac
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
09.10.2021 10:30 | Borac (Š) | 0 : 5 | Borac (BL) |
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Respekt
Sarajevo
|
09.10.2021 15:30 | Sana 2014 | 5 : 0 | Respekt | ||||||
ŽNK Sloboda
Tuzla
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
09.10.2021 14:00 | ŽNK Sloboda | 2 : 4 | Brotnjo | ||||||
Inter
Posušje
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
09.10.2021 16:00 | Inter | 3 : 0 | Željezničar 2011 |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Sloga
Zemun
|
09.10.2021 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Sloga |
Fortuna
Živinice
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
09.10.2021 11:00 | Fortuna | 1 : 24 | SFK 2000 |
Mirabile Moda
Podgorica
|
|
Titograd
Podgorica
|
09.10.2021 | Mirabile Moda | 3 : 11 | Titograd | ||||||
Dolcinium
Ulcinj
|
|
Studentski dom
Podgorica
|
09.10.2021 | Dolcinium | 4 : 2 | Studentski dom | ||||||
Pruška
Bijelo Polje
|
|
Onogošt
Nikšić
|
09.10.2021 | Pruška | 2 : 5 | Onogošt | ||||||
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
09.10.2021 | Ulcinj | 2 : 5 | Brskovo | ||||||
Cattaro 2019
Kotor
|
|
Bajo Pivljanin
Plužine
|
09.10.2021 | Cattaro 2019 | 0 : 7 | Bajo Pivljanin |
Mornar
Bar
|
|
Borac
Čačak
|
09.10.2021 17:00 | Mornar | 85 : 90 | Borac | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Studentski centar
Podgorica
|
09.10.2021 19:00 | Partizan NIS | 79 : 57 | Studentski centar |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac m:tel
Banja Luka
|
09.10.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Borac m:tel | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Bosna (S)
Sarajevo
|
09.10.2021 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Bosna (S) | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
09.10.2021 19:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Gradina-Herceg | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Radnik
Bijeljina
|
09.10.2021 19:00 | Bosna (K) | 1 : 3 | Radnik |
Radnik 2
Bijeljina
|
09.10.2021
12:00
|
Drina
Zvornik
|
09.10.2021 12:00 | Radnik 2 | : | Drina | ||||||
Modriča Novoprom
Modriča
|
|
Maglić
Foča
|
09.10.2021 18:00 | Modriča Novoprom | 3 : 0 | Maglić |
Breza 1934
Breza
|
|
Galeb
Brčko
|
09.10.2021 17:30 | Breza 1934 | 0 : 3 | Galeb | ||||||
Block Out
Zenica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
09.10.2021 19:00 | Block Out | 0 : 3 | Ilidža |
Orašje
Orašje
|
|
Goražde
Goražde
|
09.10.2021 19:00 | Orašje | 2 : 3 | Goražde | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
09.10.2021 19:00 | Sloboda | 0 : 3 | BL Volley | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
09.10.2021 18:00 | Jahorina | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
09.10.2021 17:30 | Igman | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo |
Radnik
Bijeljina
|
|
Velež
Nevesinje
|
09.10.2021 15:00 | Radnik | 1 : 3 | Velež | ||||||
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.10.2021 15:00 | Ljubinje Bankom | 0 : 3 | Borac | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.10.2021 14:00 | Glasinac | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Maglić
Foča
|
09.10.2021 15:00 | Libero | 3 : 0 | Maglić |
Smeč
Lukavac
|
|
Čelik-R
Zenica
|
09.10.2021 19:00 | Smeč | 3 : 0 | Čelik-R | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Mikasa
Tuzla
|
09.10.2021 18:00 | Napredak | 2 : 3 | Mikasa | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Bihać
Bihać
|
09.10.2021 18:00 | Kula Gradačac | 3 : 0 | Bihać |
Vogošća
Vogošća
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
09.10.2021 17:00 | Vogošća | 0 : 3 | Smeč | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
09.10.2021 18:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Alipašino Polje |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Stars
Živinice
|
09.10.2021 16:00 | Sloboda 2 | 0 : 3 | Stars |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Breza 1934
Breza
|
09.10.2021 15:00 | Delminium | 0 : 3 | Breza 1934 | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
09.10.2021 15:00 | Ilidža | 3 : 0 | Krivaja | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Student
Mostar
|
09.10.2021 13:00 | Željezara | 3 : 0 | Student |
Gimnazijalac
Kotor
|
|
Luka Bar
Bar
|
09.10.2021 18:00 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Luka Bar | ||||||
Morača
Podgorca
|
|
Mediteran Bemaks
Budva
|
09.10.2021 18:00 | Morača | 3 : 0 | Mediteran Bemaks | ||||||
Albatros
Herceg Novi
|
|
Budućnost
Podgorica
|
09.10.2021 20:00 | Albatros | 3 : 0 | Budućnost |
Leotar
Trebinje
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
09.10.2021 19:00 | Leotar | 33 : 28 | Krivaja | ||||||
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Bosna (S)
Sarajevo
|
09.10.2021 19:00 | Sloga (GV/U) | 32 : 33 | Bosna (S) | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
09.10.2021 20:00 | Izviđač CO | 39 : 24 | Sloga (D) | ||||||
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
|
|
Gradačac
Gradačac
|
09.10.2021 17:30 | Bosna Eko Energija (V) | 23 : 23 | Gradačac | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.10.2021 19:00 | Maglaj | 23 : 22 | Sloboda | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Konjuh
Živinice
|
09.10.2021 18:00 | Gračanica | 26 : 26 | Konjuh |
Sava 2019
Brod
|
|
Prijedor
Prijedor
|
09.10.2021 19:00 | Sava 2019 | 23 : 29 | Prijedor | ||||||
ORK BL
Banja Luka
|
|
Teslić
Teslić
|
09.10.2021 15:00 | ORK BL | 20 : 28 | Teslić | ||||||
Sloga (P)
Prnjavor
|
|
Laktaši 2020
Laktaši
|
09.10.2021 16:30 | Sloga (P) | 37 : 23 | Laktaši 2020 |
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Drina
Zvornik
|
09.10.2021 20:00 | Kozara (KD) | 35 : 24 | Drina | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Mladost
Banja Luka
|
09.10.2021 20:00 | Kotor Varoš | 30 : 29 | Mladost |
Leotar 2
Trebinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
09.10.2021 16:00 | Leotar 2 | 14 : 30 | Glasinac | ||||||
Perihel
Brčko
|
|
Slavija 2
Istočno Sarajevo
|
09.10.2021 18:00 | Perihel | 30 : 26 | Slavija 2 |
Goražde
Goražde
|
|
Rvacka
Livno
|
09.10.2021 19:00 | Goražde | 32 : 17 | Rvacka | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Vogošća 2
Vogošća
|
09.10.2021 17:00 | Čapljina | 26 : 26 | Vogošća 2 | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Međugorje
Međugorje
|
09.10.2021 15:00 | Radnički | 34 : 35 | Međugorje |
Jajce
Jajce
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
09.10.2021 18:00 | Jajce | 39 : 25 | Donji Vakuf | ||||||
Bosna TS
Tešanj
|
|
Rudar
Banovići
|
09.10.2021 19:00 | Bosna TS | 28 : 27 | Rudar |
Laktaši
Laktaši
|
|
Radnik
Bijeljina
|
09.10.2021 14:30 | Laktaši | 24 : 43 | Radnik | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Derventa
Derventa
|
09.10.2021 18:00 | Borja | 17 : 34 | Derventa |
Goražde
Goražde
|
|
Krajina
Cazin
|
09.10.2021 17:00 | Goražde | 46 : 22 | Krajina | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Živinice
Živinice
|
09.10.2021 16:30 | Lokomotiva | 33 : 27 | Živinice | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
09.10.2021 14:00 | Bihać | 22 : 38 | Sloga 2013 | ||||||
Bosna
Tešanj
|
|
Turbina
Jablanica
|
09.10.2021 15:00 | Bosna | 0 : 10 | Turbina |
Partizan 1949
Tivat
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
09.10.2021 18:00 | Partizan 1949 | 25 : 24 | Jedinstvo | ||||||
Berane 1949
Berane
|
|
Komovi
Andrijevica
|
09.10.2021 18:00 | Berane 1949 | 28 : 23 | Komovi |
KVK Radnički
Kragujevac
|
|
Proleter
Zrenjanin
|
09.10.2021 19:30 | KVK Radnički | 13 : 5 | Proleter | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Partizan
Beograd
|
09.10.2021 18:00 | Vojvodina | 8 : 16 | Partizan | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Novi Beograd
Beograd
|
09.10.2021 17:45 | Zemun | 3 : 23 | Novi Beograd |
Stari Grad
Beograd
|
|
Bečej
Bečej
|
09.10.2021 19:30 | Stari Grad | 14 : 8 | Bečej | ||||||
Rasina
Kruševac
|
|
Palilula
Beograd
|
09.10.2021 19:00 | Rasina | 17 : 4 | Palilula | ||||||
NBG Vukovi
Novi Beograd
|
|
Valjevo
Valjevo
|
09.10.2021 19:45 | NBG Vukovi | 21 : 17 | Valjevo |
Dorćol
Beograd
|
|
Sava
Šabac
|
09.10.2021 21:00 | Dorćol | 8 : 9 | Sava | ||||||
Spartak Prozivka
Subotica
|
|
Košutnjak
Beograd
|
09.10.2021 20:00 | Spartak Prozivka | 13 : 5 | Košutnjak | ||||||
Singidunum
Beograd
|
|
ŽAK
Kikinda
|
09.10.2021 10:30 | Singidunum | 8 : 7 | ŽAK |