XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 327 utakmica za dan
Subota, 23 Oktobar 2021


Fudbal

Leotar
Trebinje
1 : 1
Sloboda
Tuzla
23.10.2021 13:00
Leotar
1 : 1
Sloboda
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Velež
Mostar
23.10.2021 13:00
Rudar Prijedor
2 : 2
Velež
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
23.10.2021 17:00
Zrinjski
1 : 0
Sarajevo
Borac
Kozarska Dubica
0 : 2
Drina
Zvornik
23.10.2021 14:30
Borac
0 : 2
Drina
Modriča Alfa
Modriča
2 : 0
Željezničar ST
Banja Luka
23.10.2021 14:30
Modriča Alfa
2 : 0
Željezničar ST
Budućnost
Pilica
1 : 0
Podrinje
Janja
23.10.2021 14:30
Budućnost
1 : 0
Podrinje
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
23.10.2021 14:30
Slavija
3 : 1
Ljubić
Kozara
Gradiška
1 : 1
Sutjeska
Foča
23.10.2021 14:30
Kozara
1 : 1
Sutjeska
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
Sloga
Doboj
23.10.2021 14:30
Krupa
0 : 1
Sloga
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Omarska
Omarska
23.10.2021 14:30
Tekstilac
1 : 0
Omarska
Sloga (T)
Trn
4 : 1
Ukrina
Čečava
23.10.2021 14:30
Sloga (T)
4 : 1
Ukrina
Jedinstvo
Žeravica
4 : 3
BSK
Banja Luka
23.10.2021 14:30
Jedinstvo
4 : 3
BSK
Proleter
Teslić
2 : 2
Čelinac
Čelinac
23.10.2021 14:30
Proleter
2 : 2
Čelinac
Borac
Šamac
2 : 0
Dubrave
Dubrave
23.10.2021 14:30
Borac
2 : 0
Dubrave
Progres
Kneževo
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
23.10.2021 14:30
Progres
1 : 1
Sloboda
Sloga (S)
Srbac
6 : 0
Željezničar
Doboj
23.10.2021 14:30
Sloga (S)
6 : 0
Željezničar
Drina HE
Višegrad
3 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
23.10.2021 14:30
Drina HE
3 : 1
Jedinstvo (Br)
Proleter
Dvorovi
1 : 0
Stakorina
Čajniče
23.10.2021 14:30
Proleter
1 : 0
Stakorina
Mladost (G)
Gacko
4 : 0
Mladost (R)
Rogatica
23.10.2021 14:30
Mladost (G)
4 : 0
Mladost (R)
Ilićka 01
Brčko
1 : 6
Sloga
Gornje Crnjelovo
23.10.2021 14:30
Ilićka 01
1 : 6
Sloga
Famos
Vojkovići
6 : 0
Vlasenica
Vlasenica
23.10.2021 14:30
Famos
6 : 0
Vlasenica
FSA
Prijedor
2 : 0
Sloga
Saničani(Rakelići)
23.10.2021 14:30
FSA
2 : 0
Sloga
Bratstvo
Kozarac
1 : 3
13 Skojevki
Grbavci
23.10.2021 14:30
Bratstvo
1 : 3
13 Skojevki
Lijevče
Nova Topola
2 : 0
Rekreativo
Banja Luka
23.10.2021 14:30
Lijevče
2 : 0
Rekreativo
Borac (Š)
Šibovska
1 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
23.10.2021 15:00
Borac (Š)
1 : 0
Potkozarje
Mladost Farmaprom
Zalužani
1 : 1
OFK Banja Luka
Banja Luka
23.10.2021 14:30
Mladost Farmaprom
1 : 1
OFK Banja Luka
Župa
Milosavci
1 : 0
Milan
Kosjerovo
23.10.2021 15:00
Župa
1 : 0
Milan
Modran
Modran
4 : 2
Kovačići 08
Kovačići
23.10.2021 14:30
Modran
4 : 2
Kovačići 08
Sloga United
Bijeljina
7 : 1
Tavna
Banjica
23.10.2021 14:30
Sloga United
7 : 1
Tavna
Borac
Trnjaci
2 : 0
Polet
Gornji Kojčinovac
23.10.2021 14:30
Borac
2 : 0
Polet
Jedinstvo
Bihać
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
23.10.2021 14:30
Jedinstvo
1 : 0
Zvijezda
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 1
Orašje
Orašje
23.10.2021 14:30
Tomislav
1 : 1
Orašje
Radnik
Hadžići
0 : 1
Igman
Konjic
23.10.2021 14:30
Radnik
0 : 1
Igman
Gradina
Srebrenik
1 : 0
Simm Bau
Kosova
23.10.2021 14:30
Gradina
1 : 0
Simm Bau
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 3
Budućnost
Banovići
23.10.2021 14:30
Mladost
1 : 3
Budućnost
Goražde
Goražde
1 : 4
Bratstvo
Gračanica
23.10.2021 14:30
Goražde
1 : 4
Bratstvo
Travnik
Travnik
0 : 2
GOŠK
Gabela
23.10.2021 14:30
Travnik
0 : 2
GOŠK
Vitez
Bužim
0 : 1
Iskra
Bugojno
23.10.2021 14:30
Vitez
0 : 1
Iskra
Sloga
Bosanska Otoka
2 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
23.10.2021 14:30
Sloga
2 : 0
Novi Travnik
NK Vitez
Vitez
1 : 0
Kiseljak
Kiseljak
23.10.2021 14:30
NK Vitez
1 : 0
Kiseljak
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 0
Vlašić
Turbe
23.10.2021 14:30
Podgrmeč
2 : 0
Vlašić
Krajina
Cazin
4 : 1
FK Vitez
Vitez
23.10.2021 14:30
Krajina
4 : 1
FK Vitez
Radnički
Lukavac
2 : 0
Mladost (M)
Malešići
23.10.2021 14:30
Radnički
2 : 0
Mladost (M)
Slaven
Živinice
1 : 2
Svatovac
Poljice
23.10.2021 14:30
Slaven
1 : 2
Svatovac
Bosna (K)
Kalesija
4 : 0
Seona
Seona
23.10.2021 14:30
Bosna (K)
4 : 0
Seona
Odžak 102
Odžak
3 : 0
Orahovica 74
Orahovica
23.10.2021 14:30
Odžak 102
3 : 0
Orahovica 74
Rudar
Breza
1 : 3
Mošćanica
Sarajevo
23.10.2021 14:30
Rudar
1 : 3
Mošćanica
Bosna
Visoko
4 : 1
Moševac
Moševac
23.10.2021 14:30
Bosna
4 : 1
Moševac
Turbina
Jablanica
1 : 1
Troglav 1918
Livno
23.10.2021 14:30
Turbina
1 : 1
Troglav 1918
Čapljina
Čapljina
2 : 0
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
23.10.2021 14:30
Čapljina
2 : 0
Sloga
Jajce
Jajce
4 : 0
Nova Bila
Nova Bila
23.10.2021 14:30
Jajce
4 : 0
Nova Bila
Mramor (M)
Mramor
1 : 4
Mladost 78
Donje Vukovije
23.10.2021 14:30
Mramor (M)
1 : 4
Mladost 78
Nemila
Nemila
1 : 0
Borac
Tetovo -Zenica
23.10.2021 14:00
Nemila
1 : 0
Borac
Respekt
Sarajevo
0 : 2
Pofalićki
Sarajevo
23.10.2021 14:00
Respekt
0 : 2
Pofalićki
Igman
Ilidža
0 : 2
Stup
Sarajevo
23.10.2021 15:00
Igman
0 : 2
Stup
Cim
Cim
0 : 2
Kruševo
Kruševo
23.10.2021 14:00
Cim
0 : 2
Kruševo
Krušik
Gornje Vukovije
5 : 3
Memići
Memići
23.10.2021 14:30
Krušik
5 : 3
Memići
Vrana
Banovići Selo
3 : 1
Toplice
Gornja Lukavica
23.10.2021 14:30
Vrana
3 : 1
Toplice
Konjuh
Kladanj
2 : 2
Stupari
Stupari
23.10.2021 14:30
Konjuh
2 : 2
Stupari
Mladost
Lučani
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
23.10.2021 15:00
Mladost
3 : 1
Kolubara
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
23.10.2021 17:00
Spartak ŽK
2 : 0
Metalac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Loznica
Loznica
23.10.2021 14:00
Radnički (SM)
1 : 2
Loznica
Rad
Beograd
3 : 2
Kabel
Novi Sad
23.10.2021 14:00
Rad
3 : 2
Kabel
Javor Matis
Ivanjica
3 : 3
Železničar
Pančevo
23.10.2021 14:00
Javor Matis
3 : 3
Železničar
Inđija
Inđija
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
23.10.2021 14:00
Inđija
2 : 1
Budućnost
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
23.10.2021 14:00
RFK Grafičar
2 : 0
Timok 1919
Budućnost
Podgorica
4 : 1
Iskra
Danilovgrad
23.10.2021 17:00
Budućnost
4 : 1
Iskra
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Dečić
Tuzi
23.10.2021 14:00
Rudar
1 : 1
Dečić
Jezero
Plav
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
23.10.2021 14:00
Jezero
0 : 2
Sutjeska
Zeta
Golubovci
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
23.10.2021 16:00
Zeta
1 : 1
OFK Petrovac
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Mornar
Bar
23.10.2021 16:00
Podgorica
1 : 1
Mornar
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Arsenal
Tivat
23.10.2021 17:30
Igalo
0 : 0
Arsenal
Bokelj
Kotor
1 : 2
Kom
Podgorica
23.10.2021 17:30
Bokelj
1 : 2
Kom
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Berane
Berane
23.10.2021 17:30
Jedinstvo
3 : 0
Berane
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Cetinje
Cetinje
23.10.2021 17:30
Grbalj
1 : 0
Cetinje
Coventry City
Coventry
1 : 1
Derby County
Derby
23.10.2021 16:00
Coventry City
1 : 1
Derby County
West Bromwich Albion
West Bromwich
3 : 0
Bristol City
Bristol
23.10.2021 16:00
West Bromwich Albion
3 : 0
Bristol City
Luton Town
Luton
1 : 0
Hull City
Hull
23.10.2021 16:00
Luton Town
1 : 0
Hull City
AFC Bournemouth
Bournemouth
3 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
23.10.2021 16:00
AFC Bournemouth
3 : 0
Huddersfield Town
Birmingham City
Birmingham
2 : 1
Swansea City
Swansea
23.10.2021 16:00
Birmingham City
2 : 1
Swansea City
Cardiff City
Cardiff
0 : 2
Middlesbrough
Middlesbrough
23.10.2021 13:30
Cardiff City
0 : 2
Middlesbrough
Blackpool
Blackpool
2 : 0
Preston North End
Preston
23.10.2021 16:00
Blackpool
2 : 0
Preston North End
Millwall
London
2 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
23.10.2021 16:00
Millwall
2 : 1
Stoke City
Blackburn Rovers
Blackburn
2 : 0
Reading
Reading
23.10.2021 16:00
Blackburn Rovers
2 : 0
Reading
Peterborough United
Peterborough
2 : 1
Queens Park Rangers
London
23.10.2021 16:00
Peterborough United
2 : 1
Queens Park Rangers
Athletic Bilbao
Bilbao
2 : 1
Villarreal
Villarreal
23.10.2021 21:00
Athletic Bilbao
2 : 1
Villarreal
Cadiz
Cádiz
0 : 2
Alaves
Vitoria-Gasteiz
23.10.2021 16:15
Cadiz
0 : 2
Alaves
Valencia
Valencia
2 : 2
Mallorca
Palma de Mallorca
23.10.2021 14:00
Valencia
2 : 2
Mallorca
Elche
Elche
2 : 2
Espanyol
Barcelona
23.10.2021 18:30
Elche
2 : 2
Espanyol
Bayern
München
4 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
23.10.2021 15:30
Bayern
4 : 0
Hoffenheim
RB Leipzig
Leipzig
4 : 1
Greuther Fürth
Fürth
23.10.2021 15:30
RB Leipzig
4 : 1
Greuther Fürth
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
23.10.2021 15:30
Wolfsburg
0 : 2
Freiburg
Hertha BSC
Berlin
1 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
23.10.2021 18:30
Hertha BSC
1 : 0
Borussia M'gladbach
Arminia
Bielefeld
1 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
23.10.2021 15:30
Arminia
1 : 3
Borussia Dortmund
Bologna
Bologna
2 : 4
Milan
Milano
23.10.2021 20:45
Bologna
2 : 4
Milan
Salernitana
Salerno
2 : 4
Empoli
Empoli
23.10.2021 15:00
Salernitana
2 : 4
Empoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
3 : 1
Venezia
Venecia
23.10.2021 18:00
Sassuolo
3 : 1
Venezia
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 1
Brest
Brest
23.10.2021 21:00
Lille
1 : 1
Brest
Nantes
Nantes
2 : 1
Clermont
Clermont-Ferrand
23.10.2021 17:00
Nantes
2 : 1
Clermont
Radnik (B)
Bijeljina
3 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
23.10.2021 14:00
Radnik (B)
3 : 0
Krupa
Tuzla City
Simin Han
3 : 0
Radnik (H)
Hadžići
23.10.2021 14:00
Tuzla City
3 : 0
Radnik (H)
Brdo
Hambarina
1 : 5
Ljubić
Prnjavor
23.10.2021 14:00
Brdo
1 : 5
Ljubić
Novi Grad
Sarajevo
0 : 5
Igman
Ilidža
23.10.2021 13:30
Novi Grad
0 : 5
Igman
Baton
Sarajevo
1 : 9
Sarajevo
Sarajevo
23.10.2021 13:30
Baton
1 : 9
Sarajevo
Žepče
Žepče
1 : 1
Sport Prevnet
Bugojno
23.10.2021 13:30
Žepče
1 : 1
Sport Prevnet
TOŠK
Tešanj
0 : 8
Čelik
Zenica
23.10.2021 13:30
TOŠK
0 : 8
Čelik
Natron
Maglaj
1 : 2
Novi Šeher
Novi Šeher
23.10.2021 13:30
Natron
1 : 2
Novi Šeher
Brotnjo
Čitluk
1 : 1
Leotar
Trebinje
23.10.2021 11:00
Brotnjo
1 : 1
Leotar
Igman
Konjic
0 : 2
Neum
Neum
23.10.2021 13:00
Igman
0 : 2
Neum
Grude
Grude
0 : 0
Posušje
Posušje
23.10.2021 11:00
Grude
0 : 0
Posušje
Stolac
Stolac
1 : 2
Troglav 1918
Livno
23.10.2021 13:30
Stolac
1 : 2
Troglav 1918
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 1
Čapljina
Čapljina
23.10.2021 15:30
Branitelj
2 : 1
Čapljina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
7 : 1
Leotar
Trebinje
23.10.2021 15:00
Široki Brijeg
7 : 1
Leotar
Velež
Mostar
5 : 1
Sloboda
Tuzla
23.10.2021 17:00
Velež
5 : 1
Sloboda
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Radnik
Bijeljina
23.10.2021 16:00
Sarajevo
3 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
7 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
23.10.2021 14:30
Željezničar
7 : 0
Rudar Prijedor
Novi Grad
Sarajevo
0 : 2
Igman
Ilidža
23.10.2021 11:00
Novi Grad
0 : 2
Igman
Ilijaš
Ilijaš
0 : 5
Mladost
Doboj-Kakanj
23.10.2021 11:00
Ilijaš
0 : 5
Mladost
Baton
Sarajevo
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
23.10.2021 11:00
Baton
1 : 0
Sarajevo
Žepče
Žepče
3 : 0
Sport Prevent
Bugojno
23.10.2021 11:00
Žepče
3 : 0
Sport Prevent
TOŠK
Tešanj
1 : 2
Čelik
Zenica
23.10.2021 11:00
TOŠK
1 : 2
Čelik
Igman
Konjic
0 : 0
Neum
Neum
23.10.2021 11:00
Igman
0 : 0
Neum
Stolac
Stolac
0 : 3
Troglav 1918
Livno
23.10.2021 11:00
Stolac
0 : 3
Troglav 1918
Branitelj
Rodoč-Jasenica
3 : 4
Čapljina
Čapljina
23.10.2021 13:00
Branitelj
3 : 4
Čapljina
Radnik Urije
Prijedor
2 : 0
Rasavci
Rasavci
23.10.2021 11:00
Radnik Urije
2 : 0
Rasavci
Partizan
Kostajnica
3 : 2
Plamen
Donje Vodičevo
23.10.2021 11:00
Partizan
3 : 2
Plamen
OFK Spartak
Banja Luka
0 : 2
Omladinac
Banja Luka
23.10.2021 15:30
OFK Spartak
0 : 2
Omladinac
Čelinac
Čelinac
4 : 1
Gorica
Šipovo
23.10.2021 10:00
Čelinac
4 : 1
Gorica
Zvijezda
Kakmuž
3 : 1
Hajduk
Kožuhe
23.10.2021 10:00
Zvijezda
3 : 1
Hajduk
Rudanka
Rudanka
3 : 0
Trebava
Osječani
23.10.2021 10:00
Rudanka
3 : 0
Trebava
Ozren
Petrovo
0 : 5
Vučijak
Majevica
23.10.2021 10:00
Ozren
0 : 5
Vučijak
Trnovica
Trnovica
0 : 3
Branjevo
Branjevo
23.10.2021 11:00
Trnovica
0 : 3
Branjevo
Podrinje
Tršić
2 : 2
Bratstvo
Bratunac
23.10.2021 11:00
Podrinje
2 : 2
Bratstvo
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Glasinac 1936
Sokolac
23.10.2021 09:00
Slavija
0 : 2
Glasinac 1936
Gomila
Stijena
4 : 2
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
23.10.2021 13:00
Gomila
4 : 2
Mladost 1938
Natron
Maglaj
3 : 2
Novi Šeher
Novi Šeher
23.10.2021 11:00
Natron
3 : 2
Novi Šeher
Mostar
Mostar
1 : 3
Cim
Mostar
23.10.2021 09:00
Mostar
1 : 3
Cim
Zrinjski
Mostar
5 : 1
Blagaj
Blagaj
23.10.2021 12:00
Zrinjski
5 : 1
Blagaj
Seona
Seona
1 : 3
Rainci
Gornji Rainci
23.10.2021 11:00
Seona
1 : 3
Rainci
Jedinstvo
Lukavica
1 : 5
Proleter
Slavinovići
23.10.2021 11:00
Jedinstvo
1 : 5
Proleter
Memići
Memići
3 : 0
Betaclub Tango
Lukavac
23.10.2021 11:00
Memići
3 : 0
Betaclub Tango
Tuzla
Tuzla
2 : 3
Eurogol
Živinice
23.10.2021 12:00
Tuzla
2 : 3
Eurogol
Konjuh
Kladanj
3 : 0
Mladost
Solina
23.10.2021 11:00
Konjuh
3 : 0
Mladost
Glasinac 1936
Sokolac
0 : 3
Jedinstvo
Ljubnići
23.10.2021 13:30
Glasinac 1936
0 : 3
Jedinstvo
Vratnik
Sarajevo
0 : 6
Omladinac
Doglodi
23.10.2021 10:00
Vratnik
0 : 6
Omladinac
Miske - Akademija
Sarajevo
4 : 0
Young Boys
Sarajevo
23.10.2021 10:00
Miske - Akademija
4 : 0
Young Boys
Mlade Nade
Sarajevo
2 : 0
Atletiko
Sarajevo
23.10.2021 10:00
Mlade Nade
2 : 0
Atletiko
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Leotar
Trebinje
23.10.2021 13:00
Široki Brijeg
2 : 0
Leotar
Velež
Mostar
2 : 1
Sloboda
Tuzla
23.10.2021 15:00
Velež
2 : 1
Sloboda
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Radnik
Bijeljina
23.10.2021 14:00
Sarajevo
1 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
23.10.2021 12:30
Željezničar
2 : 0
Rudar Prijedor
Polet 1926
Brod
1 : 6
Kozara
Gradiška
23.10.2021 10:00
Polet 1926
1 : 6
Kozara
Radnik Urije
Prijedor
0 : 5
Borac (Š)
Šamac
23.10.2021 10:00
Radnik Urije
0 : 5
Borac (Š)
Željezničar
Doboj
0 : 0
Mineral
Banja Vrućica
23.10.2021 10:00
Željezničar
0 : 0
Mineral
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
23.10.2021 10:00
OFK Spartak 2013
3 : 1
Ljubić
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 4
Modriča Alfa
Modriča
23.10.2021 10:00
Krupa
1 : 4
Modriča Alfa
Proleter
Teslić
0 : 3
Željezničar Sport Team
Banja Luka
23.10.2021 10:00
Proleter
0 : 3
Željezničar Sport Team
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 2
Tekstilac
Derventa
23.10.2021 10:00
Borac (BL)
3 : 2
Tekstilac
Pelagićevo
Pelagićevo
10 : 3
Mladost
Bogutovo selo
23.10.2021 10:00
Pelagićevo
10 : 3
Mladost
Lokomotiva
Brčko
2 : 2
Drina
Zvornik
23.10.2021 10:00
Lokomotiva
2 : 2
Drina
Podrinje
Janja
1 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
23.10.2021 10:00
Podrinje
1 : 1
Zvijezda 09
13 Skojevki
Grbavci
3 : 1
Dubrave
Dubrave
23.10.2021 10:00
13 Skojevki
3 : 1
Dubrave
Naprijed
Banja Luka
1 : 5
BSK
Banja Luka
23.10.2021 09:30
Naprijed
1 : 5
BSK
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 1
Omladinac
Banja Luka
23.10.2021 14:30
OFK Spartak 2013
3 : 1
Omladinac
Vrbas
Banja Luka
1 : 5
Lauš
Lauš - Banja Luka
23.10.2021 10:30
Vrbas
1 : 5
Lauš
Čelinac
Čelinac
6 : 0
Gorica
Šipovo
23.10.2021 11:30
Čelinac
6 : 0
Gorica
Sloga United
Bijeljina
5 : 1
Mladost
Velika Obarska
23.10.2021 11:00
Sloga United
5 : 1
Mladost
Šekovići
Šekovići
2 : 2
Milići
Milići
23.10.2021 10:00
Šekovići
2 : 2
Milići
Lokanj
Lokanj
0 : 2
Čelopek
Čelopek
23.10.2021 10:00
Lokanj
0 : 2
Čelopek
Romanija
Pale
6 : 0
Rudo
Rudo
23.10.2021 11:00
Romanija
6 : 0
Rudo
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 3
Glasinac 1936
Sokolac
23.10.2021 11:00
Slavija
1 : 3
Glasinac 1936
Rudar
Kamengrad
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
23.10.2021 11:00
Rudar
1 : 1
Jedinstvo
Olimpija
Tržac
0 : 11
Radnički
Ćoralić
23.10.2021 11:00
Olimpija
0 : 11
Radnički
Moševac
Moševac
0 : 3
Borac
Jelah
23.10.2021 11:30
Moševac
0 : 3
Borac
Pobjeda
Tešanjka
1 : 1
Usora
Usora - Žabljak
23.10.2021 11:30
Pobjeda
1 : 1
Usora
Igman
ilidža
2 : 2
KMN Vogošća
Vogošča
23.10.2021 13:30
Igman
2 : 2
KMN Vogošća
FA Akademica
Sarajevo
1 : 3
Betaclub
Doglodi
23.10.2021 15:30
FA Akademica
1 : 3
Betaclub
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
23.10.2021 18:00
Novi Grad
3 : 0
Slavija
Miske - Akademija
Sarajevo
0 : 1
Mlade Nade
Ilidža
23.10.2021 15:00
Miske - Akademija
0 : 1
Mlade Nade
UNIS
Vogošča
2 : 2
AF Devetka
Sarajevo
23.10.2021 13:00
UNIS
2 : 2
AF Devetka
Sokolac
Sokolac
1 : 2
Sporting
Ilidža
23.10.2021 11:00
Sokolac
1 : 2
Sporting
Mostar
Mostar
1 : 0
Brotnjo
Čitluk
23.10.2021 11:00
Mostar
1 : 0
Brotnjo
Stolac
Stolac
0 : 0
GOŠK
Gabela
23.10.2021 11:00
Stolac
0 : 0
GOŠK
Rama
Prozor /Rama
4 : 1
Blagaj
Blagaj
23.10.2021 11:00
Rama
4 : 1
Blagaj
Velež
Mostar
3 : 1
Zrinjski
Mostar
23.10.2021 11:00
Velež
3 : 1
Zrinjski
Branitelj
Rodoč/Jasenica
0 : 3
Igman
Konjic
23.10.2021 11:00
Branitelj
0 : 3
Igman
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Neum
Neum
23.10.2021 11:00
Čapljina
1 : 2
Neum
Klis
Buturović polje
2 : 0
Lokomotiva
Mostar
23.10.2021 11:30
Klis
2 : 0
Lokomotiva
Iskra
Stolac
4 : 0
Međugorje
Međugorje
23.10.2021 11:30
Iskra
4 : 0
Međugorje
Turbina
Jablanica
7 : 2
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
23.10.2021 11:30
Turbina
7 : 2
Bjelopoljac
Kruševo
Kruševo
12 : 0
Višići
Višići
23.10.2021 11:30
Kruševo
12 : 0
Višići
Sloboda
Tuzla
3 : 2
Perfekt
Srebrenik
23.10.2021 11:00
Sloboda
3 : 2
Perfekt
Orašje
Orašje
0 : 5
Di - Five
Doboj - Istok
23.10.2021 11:00
Orašje
0 : 5
Di - Five
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Bratstvo
Gračanica
23.10.2021 11:00
Zvijezda
4 : 0
Bratstvo
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 9
Betaclub Tango
Lukavac
23.10.2021 11:00
Eurofudbal
0 : 9
Betaclub Tango
Asscheim
Živinice - Kovači
1 : 2
Eurogol
Živinice
23.10.2021 11:00
Asscheim
1 : 2
Eurogol
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
8 : 0
Slaven
Živinice
23.10.2021 10:30
Tuzla City
8 : 0
Slaven
Budućnost
Banovići
2 : 1
Sloboda
Tuzla
23.10.2021 11:00
Budućnost
2 : 1
Sloboda
Polet 1926
Brod
0 : 5
Kozara
Gradiška
23.10.2021 12:00
Polet 1926
0 : 5
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
9 : 0
Borac (Š)
Šamac
23.10.2021 13:00
Rudar Prijedor
9 : 0
Borac (Š)
Željezničar
Doboj
0 : 7
Mineral ZTC
Banja Vrućica
23.10.2021 12:00
Željezničar
0 : 7
Mineral ZTC
Spartak 2013
Banja Luka
8 : 0
Ljubić
Prnjavor
23.10.2021 12:00
Spartak 2013
8 : 0
Ljubić
Proleter
Teslić
0 : 4
Željezničar Sport Team
Banja Luka
23.10.2021 12:00
Proleter
0 : 4
Željezničar Sport Team
Borac (BL)
Banja Luka
5 : 1
Tekstilac
Derventa
23.10.2021 12:00
Borac (BL)
5 : 1
Tekstilac
Borac
Izačić
0 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
23.10.2021 09:30
Borac
0 : 2
Podgrmeč
Rudar
Kamengrad
2 : 1
Jedinstvo
Bihać
23.10.2021 09:30
Rudar
2 : 1
Jedinstvo
Gomila
Stijena
2 : 0
Krajina
Cazin
23.10.2021 10:00
Gomila
2 : 0
Krajina
Jezerski
Jezerski
2 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
23.10.2021 10:00
Jezerski
2 : 1
Bratstvo
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 0
Vitez
Bužim
23.10.2021 10:00
Mladost (V)
0 : 0
Vitez
Sporting
Zenica
2 : 3
Čelik
Zenica
23.10.2021 10:00
Sporting
2 : 3
Čelik
Borac - Tetovo
Zenica
0 : 7
Stupčanica
Olovo
23.10.2021 10:00
Borac - Tetovo
0 : 7
Stupčanica
Bosna
Visoko
0 : 4
Fortuna
Zenica
23.10.2021 09:30
Bosna
0 : 4
Fortuna
Rudar (K)
Kakanj
0 : 2
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
23.10.2021 10:00
Rudar (K)
0 : 2
Mladost (DK)
Rudar (B)
Breza
1 : 3
Tempo sport
Zenica
23.10.2021 10:00
Rudar (B)
1 : 3
Tempo sport
Moševac
Moševac
0 : 3
Borac
Jelah
23.10.2021 10:00
Moševac
0 : 3
Borac
Pobjeda
Tepanjka
0 : 3
Usora
Usora
23.10.2021 10:00
Pobjeda
0 : 3
Usora
Bambinosi
Sarajevo
1 : 1
Olimp
Pale
23.10.2021 09:00
Bambinosi
1 : 1
Olimp
Sarajevo
Sarajevo
22 : 0
Radnik
Hadžići
23.10.2021 15:00
Sarajevo
22 : 0
Radnik
Glasinac 1936
Ilidža
1 : 8
Sarajevo 2
Sarajevo
23.10.2021 15:30
Glasinac 1936
1 : 8
Sarajevo 2
F.A. Academica
Sarajevo
1 : 0
Betaclub
Doglodi
23.10.2021 11:30
F.A. Academica
1 : 0
Betaclub
Igman
Ilidža
0 : 4
Sparta
Sarajevo
23.10.2021 09:00
Igman
0 : 4
Sparta
Sokolac
Sokolac
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
23.10.2021 09:30
Sokolac
1 : 1
Željezničar
AF Devetka
Sarajevo
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
23.10.2021 12:00
AF Devetka
0 : 4
Željezničar
Bambinosi
Sarajevo
1 : 0
Fair - Play
Sarajevo
23.10.2021 09:00
Bambinosi
1 : 0
Fair - Play
F.A. Academica
Sarajevo
0 : 3
Sparta
Sarajevo
23.10.2021 13:00
F.A. Academica
0 : 3
Sparta
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Perfekt
Srebrenik
23.10.2021 10:00
Sloboda
2 : 0
Perfekt
Orašje
Orašje
6 : 0
Di - Five
Doboj - Istok
23.10.2021 10:00
Orašje
6 : 0
Di - Five
Zvijezda
Gradačac
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
23.10.2021 10:00
Zvijezda
2 : 0
Bratstvo
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 3
Betaclub Tango
Lukavac
23.10.2021 10:00
Eurofudbal
1 : 3
Betaclub Tango
Asscheim
Živinice - Kovači
0 : 3
Eurogol
Živinice
23.10.2021 10:00
Asscheim
0 : 3
Eurogol
Tuzla City
Simin Han
14 : 0
Slaven
Živinice
23.10.2021 09:30
Tuzla City
14 : 0
Slaven
Budućnost
Banovići
5 : 0
Sloboda
Tuzla
23.10.2021 10:00
Budućnost
5 : 0
Sloboda
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 0
Prijedor
Prijedor
23.10.2021 14:30
Borac (BL)
3 : 0
Prijedor
ŽNK Sloboda
Tuzla
1 : 1
Mladost
Nević Polje
23.10.2021 14:00
ŽNK Sloboda
1 : 1
Mladost
Inter
Posušje
3 : 0
Brotnjo
Čitluk
23.10.2021 11:00
Inter
3 : 0
Brotnjo
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
23.10.2021 15:30
Jedinstvo 2014
1 : 5
Radnički 1923
Karađorđe
Topola
2 : 6
Napredak Junior 2018
Kruševac
23.10.2021 15:30
Karađorđe
2 : 6
Napredak Junior 2018
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Spartak DOO
Subotica
23.10.2021 15:30
Kolubara
1 : 2
Spartak DOO
Mačva
Šabac
2 : 3
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
23.10.2021 15:00
Mačva
2 : 3
ŽGFK Lavice Dubočica
Levač
Rekovac
0 : 5
Zemun
Zemun
23.10.2021 15:30
Levač
0 : 5
Zemun
Lokomotiva
Brčko
1 : 6
SFK 2000
Sarajevo
23.10.2021 15:00
Lokomotiva
1 : 6
SFK 2000

Futsal

Sarajevo
Sarajevo
5 : 4
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
23.10.2021 20:00
Sarajevo
5 : 4
Sloga
Kaskada
Gračanica
2 : 5
Hercegovina
Široki Brijeg
23.10.2021 16:30
Kaskada
2 : 5
Hercegovina
Cattaro 2019
Kotor
7 : 2
Brskovo
Mojkovac
23.10.2021 17:00
Cattaro 2019
7 : 2
Brskovo
Dolcinium
Ulcinj
3 : 2
Nikšić
Nikšić
23.10.2021 20:00
Dolcinium
3 : 2
Nikšić
Onogošt
Nikšić
5 : 3
Studentski dom
Podgorica
23.10.2021 20:00
Onogošt
5 : 3
Studentski dom

Košarka

Partizan NIS
Beograd
92 : 45
Krka
Novo Mesto
23.10.2021 19:00
Partizan NIS
92 : 45
Krka
Bosna Royal
Sarajevo
90 : 72
Mladost
Mrkonjić Grad
23.10.2021 17:00
Bosna Royal
90 : 72
Mladost
Široki
Široki Brijeg
87 : 83
Posušje
Posušje
23.10.2021 20:00
Široki
87 : 83
Posušje
Leotar
Trebinje
76 : 71
Sloboda
Tuzla
23.10.2021 19:00
Leotar
76 : 71
Sloboda
Bratunac TRB
Bratunac
88 : 74
Promo
Donji Vakuf
23.10.2021 18:00
Bratunac TRB
88 : 74
Promo
Zrinjski
Mostar
80 : 52
Radnik Elvaco MetPro
Bijeljina
23.10.2021 18:00
Zrinjski
80 : 52
Radnik Elvaco MetPro
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
80 : 74
Akademija Borac BL
Banja Luka
23.10.2021 18:00
Slavija 1996
80 : 74
Akademija Borac BL
Sokolac
Sokolac
75 : 52
Budućnost BN
Bijeljina
23.10.2021 19:00
Sokolac
75 : 52
Budućnost BN
Sutjeska
Foča
76 : 61
Kozara
Gradiška
23.10.2021 18:00
Sutjeska
76 : 61
Kozara
Prijedor Spartak
Prijedor
91 : 83
Student Igokea
Banja Luka
23.10.2021 17:00
Prijedor Spartak
91 : 83
Student Igokea
Konjic
Konjic
49 : 71
Play Off
Sarajevo
23.10.2021 19:00
Konjic
49 : 71
Play Off
Leotar 03
Trebinje
52 : 45
Mladi Krajišnik
Banja Luka
23.10.2021 19:00
Leotar 03
52 : 45
Mladi Krajišnik
Orlovi
Banja Luka
76 : 59
Čelik
Zenica
23.10.2021 19:00
Orlovi
76 : 59
Čelik
Lavovi
Brčko
54 : 43
Feniks
Banja Luka
23.10.2021 19:00
Lavovi
54 : 43
Feniks

Odbojka

Mladost
Brčko
3 : 0
Borac m:tel
Banja Luka
23.10.2021 16:00
Mladost
3 : 0
Borac m:tel
Ljubinje
Ljubinje
2 : 3
Jedinstvo
Brčko
23.10.2021 19:00
Ljubinje
2 : 3
Jedinstvo
Bosna (K)
Kalesija
0 : 3
Bosna (S)
Sarajevo
23.10.2021 19:00
Bosna (K)
0 : 3
Bosna (S)
Kakanj 78
Kakanj
3 : 0
Gradina-Herceg
Srebrenik
23.10.2021 19:00
Kakanj 78
3 : 0
Gradina-Herceg
Domaljevac
Domaljevac
0 : 3
Radnik
Bijeljina
23.10.2021 18:00
Domaljevac
0 : 3
Radnik
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Gacko
Gacko
23.10.2021 18:30
Crvena zvijezda
3 : 0
Gacko
Gradiška
Gradiška
1 : 3
Drina
Zvornik
23.10.2021 19:30
Gradiška
1 : 3
Drina
Block Out
Zenica
1 : 3
Galeb
Brčko
23.10.2021 15:00
Block Out
1 : 3
Galeb
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
7 Lukavac
Lukavac
23.10.2021 19:00
Ilijaš
3 : 0
7 Lukavac
Jedinstvo
Bijelo polje
3 : 2
Sutjeska
Nikšić
23.10.2021 17:00
Jedinstvo
3 : 2
Sutjeska
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Goražde
Goražde
23.10.2021 19:00
Sloboda
1 : 3
Goražde
Jahorina
Pale
3 : 0
Orašje
Orašje
23.10.2021 18:00
Jahorina
3 : 0
Orašje
Igman
Ilidža
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
23.10.2021 17:30
Igman
3 : 1
Crvena zvijezda
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Mostar
Mostar
23.10.2021 19:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 0
Mostar
Ljubinje Bankom
Ljubinje
3 : 2
Radnik
Bijeljina
23.10.2021 15:00
Ljubinje Bankom
3 : 2
Radnik
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Inova
Banja Luka
23.10.2021 14:00
Glasinac
0 : 3
Inova
Kozara
Gradiška
0 : 3
Vožd
Prijedor
23.10.2021 16:30
Kozara
0 : 3
Vožd
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 1
Prijedor
Prijedor
23.10.2021 13:00
Kotor Varoš
3 : 1
Prijedor
HE na Drini
Višegrad
1 : 3
Bratunac
Bratunac
23.10.2021 18:00
HE na Drini
1 : 3
Bratunac
OOK Leotar
Trebinje
2 : 3
Rudo
Rudo
23.10.2021 15:00
OOK Leotar
2 : 3
Rudo
Smeč
Lukavac
3 : 0
Srebrenik
Srebrenik
23.10.2021 19:00
Smeč
3 : 0
Srebrenik
Napredak
Odžak
3 : 0
Žepče
Žepče
23.10.2021 18:00
Napredak
3 : 0
Žepče
Kula Gradačac
Gradačac
3 : 0
Čelik-R
Zenica
23.10.2021 18:00
Kula Gradačac
3 : 0
Čelik-R
Bosna
Kalesija
3 : 0
Bihać
Bihać
23.10.2021 16:00
Bosna
3 : 0
Bihać
Ilijaš
Ilijaš
3 : 1
Smeč
Široki Brijeg
23.10.2021 17:00
Ilijaš
3 : 1
Smeč
Sloboda 2
Tuzla
3 : 1
Tešanj
Tešanj
23.10.2021 16:00
Sloboda 2
3 : 1
Tešanj
Ilidža
Ilidža
3 : 2
Breza 1934
Breza
23.10.2021 15:00
Ilidža
3 : 2
Breza 1934
Željezara
Zenica
3 : 0
Delminium
Tomislavgrad
23.10.2021 17:00
Željezara
3 : 0
Delminium
Student
Mostar
0 : 3
Krivaja
Zavidovići
23.10.2021 14:00
Student
0 : 3
Krivaja
Morača
Podgorca
0 : 3
Luka Bar
Bar
23.10.2021 18:00
Morača
0 : 3
Luka Bar
Rudar
Pljevlja
3 : 0
Gimnazijalac
Kotor
23.10.2021 18:00
Rudar
3 : 0
Gimnazijalac

Rukomet

Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
29 : 30
Leotar
Trebinje
23.10.2021 18:00
Sloga (GV/U)
29 : 30
Leotar
Maglaj
Maglaj
29 : 28
Sloga (D)
Doboj
23.10.2021 19:00
Maglaj
29 : 28
Sloga (D)
Gračanica
Gračanica
24 : 23
Gradačac
Gradačac
23.10.2021 20:00
Gračanica
24 : 23
Gradačac
Konjuh
Živinice
37 : 32
Sloboda
Tuzla
23.10.2021 19:00
Konjuh
37 : 32
Sloboda
ORK BL
Banja Luka
27 : 26
Prijedor
Prijedor
23.10.2021 19:00
ORK BL
27 : 26
Prijedor
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
37 : 31
Derventa
Derventa
23.10.2021 20:00
Kozara (KD)
37 : 31
Derventa
Kotor Varoš
Kotor Varoš
27 : 25
Slavija
Istočno Sarajevo
23.10.2021 17:00
Kotor Varoš
27 : 25
Slavija
Radnički
Goražde
31 : 26
Briješće
Sarajevo
23.10.2021 17:00
Radnički
31 : 26
Briješće
Respect
Sarajevo
21 : 22
Vogošća 2
Vogošća
23.10.2021 13:00
Respect
21 : 22
Vogošća 2
Velež
Mostar
30 : 20
Međugorje
Međugorje
23.10.2021 19:00
Velež
30 : 20
Međugorje
Bosna TS
Tešanj
37 : 29
Sana 7
Sanski Most
23.10.2021 20:00
Bosna TS
37 : 29
Sana 7
Rudar
Banovići
31 : 31
Žepče
Žepče
23.10.2021 15:00
Rudar
31 : 31
Žepče
Borac
Banjaluka
32 : 23
Krivaja
Zavidovići
23.10.2021 18:00
Borac
32 : 23
Krivaja
Grude
Grude
41 : 20
Zrinjski
Mostar
23.10.2021 18:00
Grude
41 : 20
Zrinjski
Leotar
Trebinje
24 : 36
Jedinstvo
Brčko
23.10.2021 18:00
Leotar
24 : 36
Jedinstvo
Ilidža
Ilidža
30 : 34
Izviđač CO
Ljubuški
23.10.2021 18:00
Ilidža
30 : 34
Izviđač CO
Hadžići
Hadžići
37 : 27
Mira
Prijedor
23.10.2021 18:00
Hadžići
37 : 27
Mira
Borja
Teslić
20 : 35
Radnik
Bijeljina
23.10.2021 19:30
Borja
20 : 35
Radnik
Borac 2
Banja Luka
31 : 15
Derventa
Derventa
23.10.2021 13:30
Borac 2
31 : 15
Derventa
Goražde
Goražde
29 : 23
Lokomotiva
Mostar
23.10.2021 19:00
Goražde
29 : 23
Lokomotiva
Bihać
Bihać
28 : 50
Krajina
Cazin
23.10.2021 14:00
Bihać
28 : 50
Krajina
Jedinstvo
Tuzla
25 : 37
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
23.10.2021 13:00
Jedinstvo
25 : 37
Sloga 2013
Rudar
Pljevlja
36 : 28
Nikšić
Nikšić
23.10.2021 17:00
Rudar
36 : 28
Nikšić
Partizan 1949
Tivat
24 : 34
Lovćen
Cetinje
23.10.2021 18:00
Partizan 1949
24 : 34
Lovćen
Berane 1949
Berane
27 : 25
Sutjeska
Nikšić
23.10.2021 18:00
Berane 1949
27 : 25
Sutjeska
Mornar 7
Bar
27 : 30
Rudar
Pljevlja
23.10.2021 18:00
Mornar 7
27 : 30
Rudar
Danilovgrad
Danilovgrad
25 : 29
Komovi
Andrijevica
23.10.2021 18:00
Danilovgrad
25 : 29
Komovi
Budućnost
Podgorica
24 : 18
Brskovo
Mojkovac
23.10.2021 18:00
Budućnost
24 : 18
Brskovo
Danilovgrad
Danilovgrad
35 : 19
Komovi
Andrijevica
23.10.2021
Danilovgrad
35 : 19
Komovi

Vaterpolo

KVK Radnički
Kragujevac
17 : 5
Šabac
Šabac
23.10.2021 19:00
KVK Radnički
17 : 5
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
16 : 7
Proleter
Zrenjanin
23.10.2021 18:00
Vojvodina
16 : 7
Proleter
Nais
Niš
6 : 17
Valis
Valjevo
23.10.2021 20:00
Nais
6 : 17
Valis
Novi Beograd
Beograd
18 : 10
BVK Crvena zvezda
Beograd
23.10.2021 19:45
Novi Beograd
18 : 10
BVK Crvena zvezda
NBG Vukovi
Novi Beograd
13 : 12
Stari Grad
Beograd
23.10.2021 17:30
NBG Vukovi
13 : 12
Stari Grad
Spartak Prozivka
Subotica
25 : 10
Banja Luka
Banja Luka
23.10.2021 20:00
Spartak Prozivka
25 : 10
Banja Luka
Singidunum
Beograd
14 : 5
Košutnjak
Beograd
23.10.2021 10:30
Singidunum
14 : 5
Košutnjak