XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 308 utakmica za dan
Nedelja, 31 Oktobar 2021

Fudbal

31.10.2021 14:30 Omarska : Sloboda
31.10.2021 Željezničar : Brdo
31.10.2021 14:30 Polet 1926 : Borac
31.10.2021 14:30 BSK : Proleter
31.10.2021 14:30 Jedinstvo (Br) : Vlasenica
31.10.2021 14:30 Velež : Famos
31.10.2021 14:30 Milići : Guber
31.10.2021 14:30 Sloga : Romanija
31.10.2021 14:30 Mladost (R) : Ilićka 01
31.10.2021 14:30 Drina HE : Glasinac 1936
31.10.2021 Mladost : Slaven
31.10.2021 Naprijed : Svodna
31.10.2021 Krajina : Crni vrh
31.10.2021 Rekreativo : Plamen
31.10.2021 13 Skojevki : Lijevče
31.10.2021 Sloga : Bratstvo
31.10.2021 14:30 Lauš : FSA
31.10.2021 Hajduk (B) : Trebava
31.10.2021 Borac : Zvijezda
31.10.2021 Skugrić : Sloga (J)
31.10.2021 Rudanka : Vučijak
31.10.2021 Mineral : Naša krila
31.10.2021 Hajduk (K) : Skugrić 1964
31.10.2021 Vranjak : Crvena zvijezda
31.10.2021 Sloga (DP) : Ozren
31.10.2021 14:30 Sloboda : Šekovići
31.10.2021 14:30 Lokanj : Tabanci
31.10.2021 14:30 Trnovica : Mladost (BS)
31.10.2021 14:30 Partizan : Jedinstvo
31.10.2021 14:30 Lokomotiva : Zadrugar
31.10.2021 14:30 Omladinac : Birač
31.10.2021 14:30 Bratstvo : Mladost (VO)
31.10.2021 14:30 Podrinje : Janja 2009
31.10.2021 14:30 Knežopoljac : Ravan
31.10.2021 14:30 Mrakovica : Kozara
31.10.2021 14:30 Gomjenica : Berek 1975
31.10.2021 14:30 Brzi : Ljubija
31.10.2021 14:30 Rasavci : Podgrmeč
31.10.2021 Borac (M) : Mladi Krajišnik
31.10.2021 Polet : Biseri
31.10.2021 Sloboda : Kozara
31.10.2021 Sloga DIPO : Omladinac
31.10.2021 Torpedo : Laminci
31.10.2021 Potkozarje : Obradovac
31.10.2021 Bratstvo : Borac (Š)
31.10.2021 Sloga : Ozrenski sokolovi
31.10.2021 Borac (O) : Rudar
31.10.2021 Polet : Zadrugar
31.10.2021 BSK : Borac (K)
31.10.2021 Sloga : 4. juli
31.10.2021 OFK Pridjel : Sloboda
31.10.2021 Zborište : Liješće
31.10.2021 Pelagićevo 21 : Višnjik
31.10.2021 Kladari Gornji : Omladinac
31.10.2021 Posavina : Partizan
31.10.2021 Mladost : Trebavac
31.10.2021 Dobor : Zadrugar
31.10.2021 Sloga 73 : Crkvina
31.10.2021 Budućnost : Bratstvo
31.10.2021 Obarska : Drina (B)
31.10.2021 Jedinstvo : Novo doba
31.10.2021 Panteri : Kolektiv
31.10.2021 Sloga 94 : Balatun
31.10.2021 Semberija : OFK Magnojević
31.10.2021 Priboj : Proleter
31.10.2021 Pecka : Jasenica
31.10.2021 Jardan : Borac
31.10.2021 Budućnost : Branjevo
31.10.2021 Čelopek : Polet
31.10.2021 Jadar : Radnički
31.10.2021 Polet : Nožičko
31.10.2021 Milan : Tamaris
31.10.2021 Crvena zemlja : Župa
31.10.2021 Bratstvo : Mladost
31.10.2021 Vrbas : Budućnost
31.10.2021 Zadrugar : Jedinstvo
31.10.2021 Polet : Čelik
31.10.2021 Krbeti : Sveti Jovan
31.10.2021 Sava 04 : Mladost
31.10.2021 Jedinstvo : Proleter
31.10.2021 Koridor 2011 : Stević Jovan
31.10.2021 Magnojević 2001 : Budućnost
31.10.2021 Ljeljenča : Omladinac
31.10.2021 Kovačići 08 : Piperci
31.10.2021 Gorica : Modran
31.10.2021 Pobjeda : OFK Batković
31.10.2021 Polet : Mladen Perić
31.10.2021 Zenit : Borac
31.10.2021 Tavna : Sloga
31.10.2021 Glogovac : Sloga United
31.10.2021 OFK Crnjelovo : VSK
31.10.2021 Koviljuše : Majevica
31.10.2021 Sloga : Borac
31.10.2021 Nacional : Buk
31.10.2021 14:00 Seona : Odžak 102
31.10.2021 14:00 Dinamo : Bosna (K)
31.10.2021 14:00 Gornji Rahić : Bosna (M)
31.10.2021 14:00 Mladost (K) : Dizdaruša
31.10.2021 14:30 Mošćanica : Krivaja
31.10.2021 14:30 Moševac : Jahorina
31.10.2021 14:30 Čelik : Natron
31.10.2021 14:30 Baton : Azot
31.10.2021 Kreševo : Kaćuni
31.10.2021 OFK Lugovi : Busovača
31.10.2021 Romari : Šantići
31.10.2021 Bilalovac : Fojnica
31.10.2021 Sport Prevent : Radnik
31.10.2021 Nova Bila : Mladost
31.10.2021 Dnoluka : Jajce
31.10.2021 13:30 Hajduk : Mladost (D)
31.10.2021 13:30 Mladi zadrugar : 19 srpanj
31.10.2021 13:30 Mladost (DS) : Sloga (T)
31.10.2021 13:30 Kostrč : Dragovoljac
31.10.2021 13:30 Napredak : Mladost (S)
31.10.2021 15:00 Trešnjevka : Doboj Istok
31.10.2021 15:00 Mladost 78 : Ingram
31.10.2021 15:00 Jedinstvo 1952 : Mramor (M)
31.10.2021 15:00 Vražići 92 : Mladost (B)
31.10.2021 15:00 Trebava : Omladinac 68
31.10.2021 15:00 Slatina : Mladost (GŽ)
31.10.2021 Ratkovići : OFK Brčko
31.10.2021 HAŠK Napredak : Mladost
31.10.2021 Korpar : Dinamo 75
31.10.2021 14:30 Pribava : Polet
31.10.2021 14:30 Željezničar : Jedinstvo
31.10.2021 14:30 Špionica 1953 : Rudar
31.10.2021 14:30 Mladost : Sloga
31.10.2021 14:30 Stjepan Polje : 25 maj
31.10.2021 14:00 OFK Vida : Sloboda
31.10.2021 14:00 Posavina : Voćar
31.10.2021 14:00 Graničar : OFK Međiđa
31.10.2021 14:00 Izbor : Biberovo Polje
31.10.2021 14:00 Mionica 85 : Brka 1948
31.10.2021 14:00 12 decembar : Čelić
31.10.2021 14:00 Koraj : Željezničar
31.10.2021 14:00 Budućnost : Krušik
31.10.2021 14:00 Mladost (Suh.) : Omazići 1937
31.10.2021 14:00 Mladost (Sol.) : OFK Tuzla
31.10.2021 14:00 Rudar : Partizan
31.10.2021 14:00 Grivice : Srnica
31.10.2021 14:00 Napredak : Rainci
31.10.2021 14:00 Memići : Jablanica
31.10.2021 13:30 Mladost : Škahovica
31.10.2021 13:30 Majevica : Jedinstvo
31.10.2021 12:00 Kološići : Liješeva
31.10.2021 14:30 Zmaj : Dijamant
31.10.2021 14:30 Omladinac : Gračanica
31.10.2021 14:30 Ljiljan : Poriječani
31.10.2021 12:00 Kralupi : Moštre
31.10.2021 Proleter : Vojvodina
31.10.2021 Partizan : Čukarički
31.10.2021 Voždovac : TSC
31.10.2021 Novi Pazar : Radnik
31.10.2021 Metalac : Napredak
31.10.2021 Kolubara : Spartak ŽK
31.10.2021 Radnički (N) : Mladost
31.10.2021 Radnički 1923 : Crvena zvezda
31.10.2021 Zlatibor : Radnički (SM)
31.10.2021 Timok 1919 : OFK Bačka
31.10.2021 IMT : RFK Grafičar
31.10.2021 Mladost GAT : Mačva
31.10.2021 Budućnost : OFK Žarkovo
31.10.2021 Železničar : Inđija
31.10.2021 Kabel : Javor Matis
31.10.2021 Loznica : Rad
31.10.2021 17:30 Grbalj : Mladost
31.10.2021 17:30 Cetinje : Jedinstvo
31.10.2021 17:30 Berane : Bokelj
31.10.2021 17:30 Kom : Igalo
31.10.2021 17:30 Arsenal : OFK Titograd
31.10.2021 10:00 Zvijezda : Orašje
31.10.2021 10:00 Tekstilac : Modriča Alfa
31.10.2021 10:00 Ilićka 01 : Gornji Rahić
31.10.2021 10:00 Polet 1926 : Bratstvo
31.10.2021 10:00 Sloga : Proleter
31.10.2021 10:00 Mineral : Borac
31.10.2021 Igman : Stupčanica
31.10.2021 UNIS : Bosna
31.10.2021 Sarajevo : Rudar
31.10.2021 Slavija : Ilijaš
31.10.2021 Željezničar : Famos
31.10.2021 Novi Grad : Sutjeska
31.10.2021 Krivaja : Čelik
31.10.2021 Travnik : TOŠK
31.10.2021 Kiseljak : Iskra
31.10.2021 NK Vitez : Radnik
31.10.2021 Romari : FK Vitez
31.10.2021 Sport Prevnet : Simm Bau
31.10.2021 Borac : Žepče
31.10.2021 Troglav 1918 : Branitelj
31.10.2021 Klis : Stolac
31.10.2021 Grude : Velež
31.10.2021 Neum : Posušje
31.10.2021 Leotar : Igman
31.10.2021 Ljubuški : Brotnjo
31.10.2021 GOŠK : Tomislav
31.10.2021 13:30 Natron : Rudar
31.10.2021 Igman : Stupčanica
31.10.2021 Goražde : Radnik
31.10.2021 UNIS : Bosna
31.10.2021 Sarajevo : Rudar
31.10.2021 Mladost : Baton
31.10.2021 Slavija : Ilijaš
31.10.2021 Željezničar : Famos
31.10.2021 Novi Grad : Sutjeska
31.10.2021 Travnik : TOŠK
31.10.2021 Kiseljak : Iskra
31.10.2021 NK Vitez : Radnik
31.10.2021 Romari : FK Vitez
31.10.2021 Sport Prevent : Simm Bau
31.10.2021 Borac : Žepče
31.10.2021 10:00 Troglav 1918 : Branitelj
31.10.2021 10:00 Klis : Stolac
31.10.2021 10:00 Grude : Velež
31.10.2021 10:00 Ljubuški : Brotnjo
31.10.2021 10:00 GOŠK : Tomislav
31.10.2021 11:30 Sloga (S) : FSA Prijedor
31.10.2021 11:30 Jedinstvo : Lijevče
31.10.2021 10:00 Borac : Ozren
31.10.2021 10:00 Hajduk : Rudanka
31.10.2021 10:00 Ukrina : Zvijezda
31.10.2021 10:00 Željezničar : Naša krila
31.10.2021 13:30 OFK Bihać : Gomila
31.10.2021 13:30 Vitez : Željezničar
31.10.2021 13:30 Kamenica : Ključ
31.10.2021 13:30 Krajišnik : Brekovica 78
31.10.2021 13:30 Mladost 1938 : Sloga
31.10.2021 11:00 Natron : Rudar
31.10.2021 11:00 Mladost : Mramor
31.10.2021 11:00 Eurogol : Konjuh
31.10.2021 11:00 Betaklub Tango : Tuzla
31.10.2021 11:00 Proleter : Memići
31.10.2021 11:00 Seona : Jedinstvo
31.10.2021 12:00 Radnik : FA Akademica
31.10.2021 10:00 Laktaši : Jedinstvo
31.10.2021 10:00 Lijevče : Crni vrh
31.10.2021 11:30 Radnički : ABC
31.10.2021 11:30 Krajina : Jezerski
31.10.2021 11:30 Usora : Natron
31.10.2021 11:30 Borac : Nemila
31.10.2021 10:00 KMN Vogošća : Željezničar
31.10.2021 10:00 Baton : Igman
31.10.2021 10:00 Ilijaš : Slavija
31.10.2021 10:00 Slavija : Igman
31.10.2021 10:00 Betaklub Tango : Sloboda
31.10.2021 10:00 Bratstvo : Eurofudbal
31.10.2021 10:00 Radnički : Zvijezda
31.10.2021 10:00 Sloboda : Asscheim
31.10.2021 10:00 Bambi : Budućnost
31.10.2021 10:00 Slaven : Colibri
31.10.2021 10:00 Gornji Rahić : Tuzla City
31.10.2021 11:00 Rudar Prijedor : Bratstvo
31.10.2021 11:00 Borac : Gomjenica
31.10.2021 11:00 FSA Prijedor : Partizan
31.10.2021 11:00 Ljubija : Omarska
31.10.2021 10:00 Vitez : Zvijezda
31.10.2021 10:00 Bratstvo : Mladost (V)
31.10.2021 10:00 Krajina : Jezerski
31.10.2021 10:00 Tempo sport : Čelični grad - Steel city
31.10.2021 10:00 Mladost (DK) : Rudar (B)
31.10.2021 10:00 Fortuna : Rudar (K)
31.10.2021 10:00 TOŠK : Don Bosco
31.10.2021 10:00 Usora : Natron
31.10.2021 10:00 Radnički : Zvijezda
31.10.2021 10:00 Sloboda : Asscheim
31.10.2021 10:00 Slaven : Colibri
31.10.2021 Međimurje : Donat
31.10.2021 Osijek : Neretva
31.10.2021 Agram : Dinamo
31.10.2021 Rijeka : Split

Košarka

31.10.2021 19:00 Split : Cibona
31.10.2021 17:00 Budućnost VOLI : Mornar
31.10.2021 Rogatica : Slavija 1996
31.10.2021 Student Igokea : Drina Princip
31.10.2021 Kozara : Sloboda 73
31.10.2021 Budućnost BN : Sutjeska
31.10.2021 Jedinstvo BHT : Igman

Odbojka

31.10.2021 Bratunac : OOK Leotar
31.10.2021 Centar ORT : Alipašino Polje
31.10.2021 Smeč : Kakanj
31.10.2021 SA Volley : Ilijaš
31.10.2021 Vogošća : Troglav
31.10.2021 18:30 Akademija : Galeb
31.10.2021 18:30 Rudar : Jedinstvo

Rukomet

31.10.2021 Kozara (G) : Jedinstvo 2015
31.10.2021 Mladost : Hercegovina
31.10.2021 ORK Borac : Kozara (KD)
31.10.2021 Prijedor : Borac m:tel 2
31.10.2021 Laktaši : Sloga 2
31.10.2021 Kaluđer : Srednjoškolac
31.10.2021 Sava 2019 : Sloga (P)
31.10.2021 ORK BL : Čelinac
31.10.2021 Vogošča 2 : Velež
31.10.2021 Briješće : Respect
31.10.2021 Izviđač CO 2 : Radnički
31.10.2021 Borja : Rogatica
31.10.2021 Rudar : Ulcinj
31.10.2021 Trebjesa : Zeta
31.10.2021 Turbina : Goražde
31.10.2021 Sloga 2013 : Hadžići 2
31.10.2021 Živinice : Jedinstvo
31.10.2021 Lokomotiva : Bihać
31.10.2021 Lovćen : Berane 1949
31.10.2021 Brskovo : Komovi
31.10.2021 Rudar : Partizan 1949
31.10.2021 Jedinstvo : Danilovgrad
31.10.2021 Budućnost : Mornar 7
31.10.2021 Sutjeska : Budvanska rivijera